Майже відразу після виходу оновлення Windows 8.1 багато користувачів стали спостерігати, що виникла помилка, повідомлення про яку відображається в правому нижньому куті екрана і говорить "Безпечне завантаження Secure boot налаштована неправильно" або ж, для англомовної версії - "Secure boot is not configured correctly ".

Читати Далі

Помилка модуля ntdll.dll може виникнути при запуску різних програм в 64-бітових версіях Windows 7 і, можливо, Windows 8 (не стикався, однак не виключаю можливості). Загальна ознака - при запуску щодо старого програмного забезпечення з'являється вікно помилки Windows, який повідомляє про те, що стався APPCRASH в такому-то exe, а зіпсований модуль - ntdll.

Читати Далі

Якщо на ноутбуках і комп'ютерах з Windows 7 була наклейка, на якій написаний ключ продукту, то тепер такої наклейки немає, і очевидного способу дізнатися ключ Windows 8 теж немає. Крім цього, навіть якщо ви купили Windows 8 онлайн, то цілком можливо, коли вам буде потрібно завантажити дистрибутив з офіційного сайту Microsoft, ключ виявиться втрачено, а для скачування його потрібно вводити.

Читати Далі

Одне з найбільш корисних особисто для мене нововведень в Windows 8.1 - автоматичне завантаження відразу на робочий стіл, реалізована в системі. Тобто тепер, для того, щоб не робити зайвих дій (а я працюю тільки з додатками для робочого столу) мені не потрібні ніякі додаткові програми та хитрості.

Читати Далі

В останні два дні багато користувачів з ліцензійною Windows 10, активованої за допомогою цифрової або OEM ліцензії, а в деяких випадках і купленого Retail ключа виявили, що Windows 10 не активована, а в кутку екрану повідомлення "Активація Windows. Щоб активувати Windows, перейдіть в розділ Параметри ".

Читати Далі

За замовчуванням, ярлик або значок Мій комп'ютер на робочому столі Windows 8 і 8.1 відсутній і, якщо в попередній версії операційної системи можна було відкрити меню Пуск, натиснути правою клавішею по ярлику і вибрати пункт "Відображати на робочому столі", то тут так не вийде через брак цього самого меню пуск.

Читати Далі

Якщо після переустановлення Windows 7 (а, може бути і в XP), в диспетчері пристроїв відображається невідомий пристрій з ВД обладнання VEN_8086 & DEV_1e3a і ви не знаєте, що це таке, а також де скачати драйвер для нього, то ви за адресою. Драйвер PCI VEN_8086 & DEV_1e3a забезпечує роботу Intel Management Engine - технологію, яка застосовується на сучасних материнських платах з чіпсетами Intel.

Читати Далі

Багатьом користувачам Windows 8 і 8.1 не дуже подобається, що при вході в систему щоразу необхідно вводити пароль, незважаючи навіть на те, що користувач всього один, а особливої ​​потреби в подібного роду захисту немає. Відключити пароль при вході в Windows 8 і 8.1 дуже просто і займе у вас не більше хвилини.

Читати Далі

Майже будь-який користувач, знайомий з диспетчером завдань Windows, знає, що зняти задачу explorer.exe, так само як і будь-який інший процес можна в ньому. Однак, в Windows 7, 8 і тепер уже в Windows 10 є ще один "секретний" спосіб зробити це. Про всяк випадок про те, навіщо може знадобитися перезапуск Провідника Windows: наприклад, це може стати в нагоді, якщо ви встановили якусь програму, яка повинна інтегруватися в провідник або з якоїсь неясної причини процес explorer.

Читати Далі

Завантаження Windows 8 в безпечному режимі - не завжди просте завдання, особливо якщо Ви звикли до запуску безпечного режиму клавіші F8 при завантаженні комп'ютера. Shift + F8 теж не працюють. Що робити в цьому випадку я вже писав в статті Безпечний режим Windows 8. Але є також можливість повернути стару меню завантаження Windows 8 в безпечному режимі.

Читати Далі

Одна з найчастіших проблем, з якою звертаються в коментарях - дублюється ім'я користувача на екрані блокування при вході в систему. Проблема зазвичай виникає після оновлень компонентів і, незважаючи на те, що показується два однакових користувача, в самій системі (якщо, наприклад, користуватися кроками зі статті Як видалити користувача Windows 10) відображається тільки один.

Читати Далі

Створення скріншотів - одна з найчастіших завдань у багатьох користувачів: іноді, щоб з кимось поділитися зображенням, а іноді - для їх вставки в документ. Не всі знають, що в останньому випадку, створення скріншота можливо прямо з Microsoft Word з подальшою автоматичною вставкою в документ. У цій короткій інструкції про те, як створити знімок екрана або його області за допомогою вбудованого інструменту створення скріншотів в Word.

Читати Далі

У Windows 10 в контекстному меню файлів зображень, таких як jpg, png і bmp присутній пункт "3D друк за допомогою 3D Builder", мало кому з користувачів корисний. Більш того, навіть якщо видалити додаток 3D Builder, пункт меню все одно залишається. У цій дуже короткою інструкції - про те, як видалити цей пункт з контекстного меню зображень в Windows 10, якщо він вам не потрібно або додаток 3D Builder було видалено.

Читати Далі

Те, що у Microsoft з'явилася офіційна сторінка, що дозволяє завантажити Windows 8 і 8.1, маючи тільки ключ продукту, це чудово і зручно. Якби не одне але: якщо ви спробуєте завантажити Windows 8.1 на комп'ютері, який вже оновлений до цієї версії, то у вас попросять ввести ключ і при цьому ключ від Windows 8 не підходить.

Читати Далі

Чи не можете запустити Crysis 3, а комп'ютер пише, що запуск програми неможливий, оскільки файл CryEA.dll відсутня? Тут ви, швидше за все, знайдете спосіб вирішення даної проблеми. Поява помилки не залежить від того, яка версія ОС у вас - Windows 7, Windows 8 або 8.1. Також в Crysis 3 може з'явитися аналогічна помилка aeyrc.

Читати Далі

Питання про те, як включити відображення прихованих файлів в Windows 7 (і в Windows 8 це робиться аналогічним чином) розкритий вже на сотнях ресурсів, але, думаю, не завадить і мені мати статтю на цю тему. Спробую, заодно, внести щось нове, хоч це і складно в рамках даної теми. Див. Також: Приховані папки Windows 10.

Читати Далі

Якщо при установці Windows 7 або Windows 8 ви не форматувати системний жорсткий диск, а встановлювали нову операційну систему, то, швидше за тепер, після включення комп'ютера ви бачите меню, в якому пропонується вибрати, який Windows запустити, після закінчення декількох секунд автоматично запускається остання встановлена ОС.

Читати Далі

У цій інструкції я покажу, як можна видалити програми з комп'ютера, використовуючи командний рядок (причому не видалити файли, а саме деінсталювати програму), не заходячи при цьому в панель управління і не запускаючи аплет "Програми та засоби". Не знаю, наскільки більшості читачів це буде корисно на практиці, але думаю сама можливість буде комусь цікава.

Читати Далі

За замовчуванням в Windows 10 включена корисна функція - прикріплення вікон при їх перетягуванні до краю екрану: коли ви перетягуєте відкрите вікно до лівої чи правої межі екрану, воно прилипає до неї, займаючи половину робочого столу, а на другу половину пропонується встановити будь-яке інше вікно.

Читати Далі

Останнім часом багато програм і навіть Windows обзавелися "темним" варіантом інтерфейсу. Однак не всі знають, що темну тему можна включити в Word, Excel, PowerPoint та інших програмах пакета Microsoft Office. У цій простій інструкції докладно про те, як включити темну або чорну тему оформлення Office, яка застосовується відразу до всіх програм офісного пакету від Microsoft.

Читати Далі