Оптимізація Windows

За замовчуванням в ОС Windows 8 включено автоматичне обновленіе.Еслі комп'ютер працює нормально, не відбувається завантаження процесора, і взагалі це ніяк не турбує - то відключати автоматичне оновлення не варто. Але часто у багатьох користувачів така включена настройка може викликати нестабільну роботу ОС.

Читати Далі

Зазвичай переміщати папки "Мої документи", "Робочий стіл", "Мої малюнки", "Мої відеозаписи" доводиться досить рідко. Найчастіше користувачі просто зберігають файли в окремих папках на диску D. Але переміщення цих папок дозволить використовувати швидкі посилання з провідника. Взагалі, ця процедура дуже швидка і проста в Windows 7.

Читати Далі

Напевно, всі знають як перекладається абревіатура ПК - персональний комп'ютер. Ключове слово тут персональний, адже для кожної людини будуть оптимальні свої настройки ОС, у кожного є свої файли, ігри, які він би не дуже хотів показувати іншим. Оскільки комп'ютер часто використовується декількома людьми, в ньому є облікові записи для кожного користувача.

Читати Далі

Для початку, варто коротко пояснити, що за поняття віртуальна пам'ять і файл підкачки. Файл підкачки - місце на жорсткому диску, яке використовується комп'ютером, коли йому недостатньо оперативної пам'яті. Віртуальна пам'ять - це сума оперативної пам'яті і файлу підкачки. Кращі за все файл підкачки розміщувати на тому розділі, на якому не встановлена ​​ваша ОС Windows.

Читати Далі

У кожного користувача на комп'ютері встановлено десятки програм. І все б нічого, поки частина з цих програм не починають прописувати себе в автозавантаження. Далі при включенні комп'ютера починають з'являтися гальма, ПК довго завантажується, вилазять різні помилки і т.д. Логічно, що багато хто з програм, що знаходяться в автозавантаження - вам потрібні досить рідко, і тому, завантажувати їх кожен раз при включенні комп'ютера - справа непотрібні.

Читати Далі

Багато починаючі користувачі не знають як можна легко і просто приховати папку і файли від сторонніх очей. Наприклад, якщо ви працює на комп'ютері жодні, то такий захід вас може непогано виручити. Звичайно, спеціальна програма куди краще ви змогла приховати і поставити пароль на папку, але ж не завжди є можливість встановлювати додаткові програми (наприклад, на робочому комп'ютері).

Читати Далі

У цій статті розглянемо, як можна поміняти файлову систему FAT32 на NTFS, причому, і спосіб, при якому всі дані на диску залишаться цілі! Для початку визначимося, що дасть нам нова файлова система, і навіщо взагалі це треба. Уявіть собі, що ви хочете завантажити файл розміром більше, ніж 4гб, наприклад фільм в хорошій якості, або образ DVD диска.

Читати Далі

Напевно, всі пам'ятають, як працював їхній комп'ютер, коли його тільки що принесли з магазину: включався швидко, не гальмував, програми просто "літали". А потім, через деякий час, його наче підмінили - все працює повільно, довго включається, висне і т.д. У цій стаття хочу розглянути проблему, чому довго включається комп'ютер, і що з усім цим можна зробити.

Читати Далі

За замовчуванням, операційна система Windows відключає можливість бачити приховані і системні файли. Зроблено це для того, щоб убезпечити працездатність Windows від недосвідченого користувача, від того, щоб він, бува, не видалив або не змінив важливий системний файл. Іноді, все ж, необхідно побачити приховані і системні файли, наприклад, при очищенні і оптимізації Windows.

Читати Далі

Привіт, шановні читачі pcpro100.info. При установці ОС системи Windows більшість користувачів розбивають жорсткий диск на два розділи: C (зазвичай до 40-50гб) - це системний розділ. Використовується виключно для установки операційної системи і програм. D (сюди включається все, що залишилося на жорсткому диску) - цей диск використовується для документів, музики, фільмів, ігор та інших файлів.

Читати Далі

По-перше, давайте спочатку розберемося, що таке системний реєстр, для чого він потрібен, ну а потім, і як його правильно очистити і дефрагментувати (прискорити) його роботу. Системний реєстр - це велика база даних ОС Windows, в якій вона зберігає безліч своїх налаштувань, в якій програми зберігають свої налаштування, драйвера, і напевно, взагалі все служби.

Читати Далі

Вітаю всіх читачів на блозі! Рано чи пізно, як би ви не дотримувалися "порядок" на своєму комп'ютері - на ньому з'являється безліч непотрібних файлів (іноді їх називають сміттєвими). З'являються вони, наприклад, при установці програм, ігор, та навіть при перегляді інтернет сторінок! До речі, з часом, якщо таких сміттєвих файлів накопичитися занадто багато - комп'ютер може почати гальмувати (як би замислюватися на кілька секунд перед виконанням вашої команди).

Читати Далі

У цій невеликій статті ми спробуємо розібратися з файлом Pagefile.sys. Його можна знайти, якщо включити відображення прихованих файлів в Windows, а потім заглянути в корінь системного диска. Іноді, його розмір може досягати декількох гігабайт! Багато користувачів задаються питанням, а навіщо він потрібен, як його перенести або відредагувати і т.

Читати Далі

Звикнувши до операційних систем Windows 2000, XP, 7, коли перейшов на Windows8 - чесно сказати, був у легкому здивуванні, де тут кнопка "пуск", і вкладка автозавантаження. Як тепер можна додати (або прибрати) з автозагрзкі непотрібні програми? Виявляється в Windows 8 є кілька способів для зміни автозавантаження.

Читати Далі

Добрий день. Кожен користувач комп'ютера мріє щоб його "машинка" працювала швидко і без помилок. Але, на жаль, мрії збуваються не завжди ... Найчастіше, доводиться стикатися з гальмами, помилками, різними зависаннями тощо. Прекрасними витівками ПК. У цій статті я хочу показати одну цікаву програму, яка дозволяє позбутися від більшості "болячок" комп'ютера раз і назавжди!

Читати Далі

Добридень! Здавалося б, що при нинішніх обсягах жорстких дисків (500 і більше Гб в середньому) - помилок виду "недостатньо місця на диску C" - бути, в принципі, не повинно. Але це не так! Багато користувачів при установці ОС задають занадто маленький розмір системного диска, а потім на нього встановлюють всі програми та ігри ... В цій статті хочу поділитися тим, як я порівняно швидко очищаю диск на таких комп'ютерах і ноутбуках від зайвих непотрібних сміттєвих файлів (про які користувачі і не здогадуються).

Читати Далі

Добрий день. Сьогоднішній пост присвячений зовнішнього жорсткого диска HDD Seagate 2.5 1TB USB3.0 (головне, навіть не модель пристрою, а його тип. Тобто пост може стане в нагоді всім власникам зовнішнього HDD). Порівняно недавно став володарем такого жорсткого диска (до речі, ціна на дану модель не дуже-яка висока, в районі 2700-3200 руб.

Читати Далі

Будь жорсткий диск, перш ніж на ньому з'явитися хоч один файл, повинен бути відформатований, без цього ніяк! Взагалі, форматування жорсткого диска проводиться в багатьох випадках: не тільки на самому початку, коли він новий, але і банально при перевстановлення ОС, коли вам потрібно видалити швидко все файли з диска, коли хочете поміняти файлову систему і т.

Читати Далі

Доброго часу доби! Багато користувачів під дозвіл розуміють все, що завгодно, тому, перш ніж починати говорити про це, хочу написати пару слів вступу ... Роздільна здатність екрану - грубо кажучи, це кількість точок зображення на певну площу. Чим більше точок - тим чіткіше і якісніше зображення.

Читати Далі