Випущена в 2009 році операційна система Windows 7 продовжить отримувати оновлення ще як мінімум до 2020 року, проте встановити їх зможуть тільки власники щодо нових ПК. Користувачам комп'ютерів на базі процесорів старше Intel Pentium 4 доведеться задовольнятися вже наявними апдейтами, повідомляє ComputerWorld.

Читати Далі

За підсумками опитування, організованого інтернет-ресурсом AKKet.com, Windows 7 визнана кращою операційною системою Microsoft для персональних комп'ютерів. Всього в голосуванні, що проводилося в соціальній мережі "ВКонтакте", взяли участь більше 2600 чоловік. Windows 7 в опитуванні набрала 43,4% голосів респондентів, незначно випередивши Windows 10 з показником в 38,8%.

Читати Далі

Для користувачів 7-й і 8-й версій операційної системи Windows настали не найкращі часи. Найближчим часом припиниться технічна підтримка продукту зі сторонни його розробника - компанії Майкрософт. Говорячи іншими словами, всі питання про цю ОС на форумі Microsoft Community залишаться без відповіді. Нововведення вступить в силу з початком липня.

Читати Далі

Цей пост стане в нагоді тим, хто часто забуває про тих чи інших справах ... Здавалося б вже стікерів то для робочого столу на Windows 7, 8 - повинна бути ціла купа в мережі, але виявляється по факту - зручних стікерів раз, два і більше немає. У цій статті хотів би розглянути стікери, якими користуюся сам. І так, почнемо ... Стікер - це невелике вікно (напоминалка), яке розташовується на робочому столі і ви його бачите при кожному включенні комп'ютера.

Читати Далі

Цей пост стане в нагоді насамперед тим, у кого не такий швидкий ПК, або хоче прискорити роботу ОС, ну або просто не звик до різного роду наворотам ... Aero - це особливий стиль оформлення, що з'явився в Windows Vista, і який так само є і в Windows 7. представляє він з себе ефект, при якому вікно як би представляє з себе напівпрозоре скло.

Читати Далі

Доброго часу доби. На нових комп'ютерах і ноутбуках дуже багато користувачів стикаються з неможливістю завантаження з настановної флешки з Windows 7, 8. Причина цього проста - поява UEFI. UEFI - це новий інтерфейс, покликаний замінити застарілий BIOS (і між іншим захистити ОС від шкідливих завантажувальних вірусів).

Читати Далі

Доброго часу доби. Будь-яка поломка і несправність, найчастіше, відбувається несподівано і невчасно. Те ж саме і з Windows: вчора начебто вимкнув (все працює), а сьогодні вранці може просто не завантажитися (саме так і сталося з моєю Windows 7) ... Добре, якщо є точки відновлення і Windows можна відновити завдяки ним.

Читати Далі

Добрий день шановні відвідувачі блогу. У сьогоднішній статті хотів би торкнутися питання правильного створення завантажувальної флешки з якої можна встановлювати ОС Windows. Взагалі, способів її створити досить багато, але я опишу самий універсальний, завдяки якому, можна встановити будь-яку ОС: Windows XP, 7, 8, 8.

Читати Далі

Добрий день. Для чого може знадобитися віртуальна машина (програма для запуску віртуальних операційних систем)? Ну, наприклад, якщо ви хочете випробувати якусь програму, щоб в разі чого, не нашкодити своїй основній операційній системі; або плануєте встановити яку-небудь іншу ОС, якій у вас немає на реальному жорсткому диску.

Читати Далі

Добрий день. Драйвера - це страшний сон для початківців, особливо, коли треба їх знайти і встановити. Я вже не кажу про те, що в більшості випадків, багато хто навіть не знають, який пристрій у них встановлено в системі - тому доводиться спочатку визначити його, потім знайти і качати потрібний драйвер.

Читати Далі

Добрий день. У сьогоднішній статті поговоримо про такому популярному підключенні до мережі, як Wi-fi. Популярним він став порівняно недавно, з розвитком комп'ютерних технологій, появи мобільних пристроїв: телефонів, ноутбуків, нетбуків та ін. Завдяки wi-fi всі ці пристрої одночасно можуть бути підключені до мережі, причому бездротової!

Читати Далі

Добридень! У сьогоднішній статті я б хотів зупинитися на вилученому керуванні комп'ютером під ОС Windows 7, 8, 8.1. Взагалі, подібне завдання може виникнути в самих різних обставинах: наприклад, допомогти родичам або друзям налаштувати комп'ютер, якщо вони погано в ньому розбираються; організувати на фірмі (підприємстві, відділі) віддалену допомогу, щоб можна було швидко вирішувати проблеми користувачів або банально стежити за ними (щоб не грали і не ходили по "контактів" в робочий час) і ін.

Читати Далі

Добрий день. Сьогоднішня стаття присвячена налаштуванню локальної мережі в операційній системі Windows 8. До речі, майже всі що буде сказано, актуально і для ОС WIndows 7. Для початку, слід зазначити, що в кожній новій версії ОС, Microsoft все більше і більше захищає інформацію користувачів. З одного боку - це добре, тому що ніхто крім вас не зможе отримати доступ до файлів, з іншого - створюємо проблеми вам же, якщо ви хочете передати файли іншим користувачам.

Читати Далі

Доброго дня. Виробники ноутбуків рік від року придумують щось новеньке ... У порівняно нових ноутбуках з'явилася чергова захист: функція secure boot (за замовчуванням вона завжди включена). Що це? Це спец. функція, яка допомагає боротися з різними руткінамі (програми, які дозволяють отримувати доступ до комп'ютера в обхід користувача) ще до повного завантаження ОС.

Читати Далі

Іноді потрібно перенести якусь інформацію на флешці так, щоб з неї ніхто нічого не скопіював, крім того, кому її і передбачалося передати. Ну або ви просто захотіли захистити флешку паролем, щоб ніхто не міг її переглянути. У цій статті хотілося б і поговорити про це питання детальніше, про те які способи можна використовувати, показати їх вплив за допомогою і роботи програм тощо.

Читати Далі

Добрий день. З тих чи інших причин ОС Windows доводиться іноді встановлювати заново. І досить часто після такої процедури доводиться стикатися з однією проблемою - відсутність звуку. Так власне трапилося і з моїм "підопічним" ПК - повністю пропав звук після переустановлення Windows 7. У цій порівняно невеликій статті, наведу всі дії по кроках, які допомогли мені відновити звук на комп'ютері.

Читати Далі

Вітаю всіх читачів! Думаю, не помилюся, якщо скажу, що принаймні половина користувачів ноутбуків (та й звичайних комп'ютерів) незадоволені швидкістю їх роботи. Буває, дивишся, два ноутбука з одними і тими ж характеристиками - на зразок працювати повинні з однаковою швидкістю, а на ділі один гальмує, а інший просто "літає".

Читати Далі

Добрий день. Напевно, варто почати з того, що не на всіх комп'ютерах є CD-Rom ну або не завжди є інсталяційний диск з Windows, на який можна записати образ (установка Windows 7 з диска вже була розібрана раніше). В цьому випадку можна зробити установку Windows 7 з флешки. Основною відмінністю тут буде 2 кроки!

Читати Далі

Як це не сумно для багатьох, але ера дисків CD / DVD повільно, але вірно добігає кінця ... Сьогодні користувачі все частіше замислюються про те, щоб мати аварійну завантажувальну флешку, якщо раптом доведеться встановлювати заново систему. І справа тут не тільки в тому, щоб віддати данину моді. ОС з флешки встановлюється швидше, ніж з диска; таку флешку можна використовувати на комп'ютері, де немає приводу CD / DVD дисків (а USB є на всіх сучасних комп'ютерах), ну і про легкість перенесення теж не варто забувати: флешка легко поміститься в будь-яку кишеню на відміну від диска.

Читати Далі

Доброго часу доби! Опишу досить поширену ситуацію, за якої часто отримую питання. Отже ... На звичайний "середній" за сучасними мірками ноутбук, з відеокартою IntelHD (можливо плюс ще якась дискретна Nvidia), встановлюють Windows 7. Після того, як система буде встановлена, і з'явиться вперше робочий стіл - користувач помічає, що екран став якийсь маленький, в порівнянні з тим, що було (прим.

Читати Далі