Компанія NEC представила планшетний комп'ютер VersaPro VU, що базується на Windows 10. У числі головних особливостей новинки - процесор сімейства Intel Gemini Lake і вбудований LTE-модем. NEC VersaPro VU оснащується 10,1-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів, чотирьохядерним чіпом Intel Celeron N4100, 4 Гб ОЗУ і 64 або 128 Гб постійної пам'яті.

Читати Далі

Додаток "Блокнот", яке вже протягом багатьох років без видимих ​​змін перекочовує з однієї версії Windows в іншу, незабаром отримає масштабне оновлення. Про це повідомляє The Verge. За даними видання, розробники мають намір не тільки осучаснити зовнішній вигляд програми, але і наділити її новими функціями.

Читати Далі

Компанія Microsoft нарешті вирішила проблему з установкою оновлень і перезавантаженням комп'ютера з Windows 10 під час його використання власником. Для цього компанії довелося вдатися до допомоги технологій машинного навчання, пише The Verge. Створений Microsoft алгоритм здатний точно визначати, коли пристрій використовується, і завдяки цьому вибирати більш відповідний час для перезавантаження.

Читати Далі

Днями фахівцями був помічений вкрай небезпечний і неприємний вірус в Windows 10. Що ж він із себе представляє і як захистити комп'ютер від нападу? Що це за вірус і як діє Цю шкідливу програму поширює хакерська угруповання Zacinlo. Вони якимось способом змогли обійти захист операційної системи Windows і змусити користувачів переглядати рекламу.

Читати Далі

Добрий день. Після виходу Windows 10 на безлічі комп'ютерів з ОС Windows 7, 8 стало з'являтися нав'язливе повідомлення "Отримати Windows 10". Все б нічого, але іноді воно просто дістає (в прямому сенсі слова ...). Щоб його приховати (або зовсім видалити) достатньо здійснити кілька натискань лівої кнопки мишки ... Про це і буде ця стаття.

Читати Далі

Випуск кожної нової версії операційної системи Windows ставить користувача перед непростим вибором: продовжувати працювати зі старою, вже звичною системою або переходити на нову. Найчастіше серед адептів цієї ОС ведуться суперечки про те, що краще - Windows 10 або 7, адже кожна версія має свої переваги.

Читати Далі

У сучасному різноманітті техніки користувачеві дуже легко заблукати. Нерідко мають місце випадки, коли з двох приблизно однакових пристроїв або систем дуже важко вибрати одне, а ще складніше аргументувати свій вибір. Щоб допомогти користувачеві розібратися, ми вирішили висвітлити питання про те, що краще: Windows або Linux.

Читати Далі

Досить таки часто при виправленні якихось помилок в Windows доводиться повністю видаляти який-небудь драйвер з системи. Наприклад, ви встановили драйвер для відеокарти, взяли не рідний, з якогось сайту - в результаті, він став вести себе не стабільно, ви вирішили його поміняти ... Перед цією процедурою, бажано, повністю видалити старий драйвер.

Читати Далі

Доброго часу доби. Автоматична установка драйверів в Windows (в Windows 7, 8, 10) для всього обладнання, яке є на комп'ютері - це, звичайно, добре. З іншого боку, іноді бувають випадки, коли потрібно використовувати стару версію драйвера (або просто якусь конкретну), а Windows її примусово оновлює і не дає використовувати бажану.

Читати Далі

Доброго дня. Багато користувачів при установці Windows створюють обліковий запис адміністратора і ставлять на неї пароль (так як радить це зробити сама Windows). Але в більшості випадків він починає заважати: доводиться вводити його при кожному включенні або перезавантаження комп'ютера, втрачаючи час. Відключити введення пароля досить просто і швидко, розглянемо кілька способів.

Читати Далі

Добрий день. Після оновлення ОС Windows 7 (8) до Windows 10 на системному диску (зазвичай це диск "C") з'являється папка Windows.old. Все б нічого, але її обсяг досить великий: кілька десятків гігабайт. Зрозуміло, що якщо у вас жорсткий диск HDD на кілька теробайт - то вам все одно, а от якщо мова йде про невеликий обсяг SSD - то бажано видалити цю папку ... Якщо намагатися видалити цю папку звичайним шляхом - то у вас нічого не вийде.

Читати Далі

Купівля нового комп'ютера або перевстановлення операційної системи ставить користувача перед вибором - яку версію Windows 10 вибрати для ігор, яка збірка більше підійде для роботи з графічними редакторами та бізнес-додатками. Компанія Microsoft при розробці нової ОС передбачила різні редакції для окремих категорій споживачів, стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків, мобільних гаджетів.

Читати Далі

Добрий день. У кожної операційної системи свої помилки, на жаль не стала винятком і Windows 10. Швидше за все, повністю позбутися від більшості помилок в новій ОС вдасться тільки з виходом першого Service Pack ... Не сказав би, що ця помилка з'являється надто вже часто (принаймні стикався я з нею особисто пару раз і не на своїх ПК), але частина користувачів все ж страждає від неї.

Читати Далі

Автозапуск в Windows - зручна функція, що дозволяє автоматизувати деякі процеси і економити час користувача при роботі з зовнішніми дисками. З іншого боку, спливаюче вікно часто може дратувати і відволікати, а автоматичний запуск таїть в собі небезпеку швидкого поширення шкідливих програм, які можуть перебувати на змінному носії.

Читати Далі

Розповідаємо, як придбати операційну систему в 20 разів дешевше, ніж на сайті Microsoft. Зміст Трохи про Windows 10 Pro Як купити Windows 10 Pro за 12 доларів Як придбати ключ Трохи про Windows 10 Pro Windows 10 Professional - розширена версія класичної Windows 10 Home. Спочатку розберемося з основними нововведеннями "десятки".

Читати Далі

Добрий день. Більшість користувачів для поновлення Windows, зазвичай, скачують файл-образ iso ОС, потім записують його на диск або флешку, налаштовують БІОС і т.д. Але навіщо, якщо є більш простий і швидкий спосіб, до того ж який підійде абсолютно всім користувачам (навіть тільки вчора сів за ПК)?

Читати Далі

Вбудований динамік - це пристрій-спікер, яке знаходиться на материнській платі. Комп'ютер вважає його повноцінним пристроєм для виведення аудіо. І навіть якщо все звуки на ПК вимкнені, цей динамік іноді видає писк. Причин цьому безліч: включення або виключення комп'ютера, доступне оновлення ОС, залипання клавіш і так далі.

Читати Далі

Добрий день. Отримав недавно досить банальне запитання. Наведу його тут повністю. І так, текст листа (виділено синім відтінком) ... Здравствуйте. Раніше у мене була встановлена ​​операційна система Windows XP і в ній все папки відкривалися одним клацанням мишки, так само як і будь-яке посилання в інтернеті. Зараз поміняла ОС на Windows 8 і папки стали відкриватися подвійним клацанням.

Читати Далі

Доброго дня. За замовчуванням, після установки Windows (причому, це стосується не тільки Windows 10, але і всіх інших), буде включена опція по автоматичному оновленню. До речі, саме по собі оновлення - річ потрібна і корисна, тільки веде через неї себе комп'ютер часто нестабільно ... Наприклад, нерідко можуть спостерігатися "гальма", може бути завантажена мережу (при скачуванні поновлення з інтернету).

Читати Далі

Доброго всім дня. Абсолютно кожен користувач, працюючи за комп'ютером завжди виконує одну операцію: видаляє непотрібні програми (думаю, більшість це робить регулярно, хтось рідше, хтось частіше). Причому, що дивно, різні користувачі роблять це по різному: одні просто видаляють папку, куди була встановлена ​​програма, інші користуються спец.

Читати Далі