Шум вентиляторів системного блоку - незмінний атрибут сучасного комп'ютера. Люди ставляться до шуму по-різному: деякі його практично не помічають, інші користуються комп'ютером нетривалий час і не встигають втомитися від цього шуму. Більшість людей схили сприймати його - як "неминуче зло" сучасних обчислювальних систем.

Читати Далі

Навушники з мікрофоном використовуються як гарнітура для смартфона або комп'ютера. З її допомогою можна не тільки слухати музику і фільми, але також спілкуватися - говорити по телефону, грати по Мережі. Щоб вибрати відповідні аксесуари, потрібно врахувати їх конструкцію і характеристики звуку, якими вони володіють.

Читати Далі

Доброго дня! Досить часто мені доводиться налаштовувати комп'ютери не тільки на роботі, але і друзям і знайомим. І однією з найчастіших проблем, яку доводиться вирішувати - це відсутність звуку (до речі, відбувається це з різних причин). Буквально на днях налаштовував комп'ютер з новою ОС Windows 8, на якому був відсутній звук - виявляється, справа була в одній галочці!

Читати Далі

Добрий день. На будь-якому сучасному мультимедійному пристрої (комп'ютер, ноутбук, плеєр, телефон і т.д.) є аудіо виходи: для підключення навушників, колонок, мікрофона та ін. Пристроїв. І здавалося б, все просто - підключив до аудіо-виходу пристрій і воно повинно працювати. Але не завжди так все легко ... Справа в тому, що роз'єми на різних пристроях - різні (хоча іноді і дуже схожі між собою)!

Читати Далі

Мікрофон давно став незамінним аксесуаром для комп'ютера, ноутбука або смартфона. Він не тільки допомагає спілкуватися в режимі "Hands Free", але і дозволяє управляти функціями техніки за допомогою голосових команд, конвертувати мова в текст і виконувати інші складні операції. Найзручнішим форм-фактором деталі є навушники з мікрофоном, що забезпечують повну звукову автономність гаджета.

Читати Далі

Доброго години всім. Нещодавно принесли один ноутбук з проханням "полагодити". Скарги були прості: не виходило регулювати гучність, так як значка звуку в треї (біля годинника) просто не було. Як говорив користувач: "Я нічого не робив, цей значок просто пропав ...". А може бути завелися злодії звуку? 🙂 Як виявилося, на вирішення проблеми потрібно близько 5 хв.

Читати Далі

Доброго часу доби. До більшості домашніх комп'ютерів (і ноутбуків) підключені колонки або навушники (іноді і те і інше). Досить часто, крім основного звуку, колонки починають програвати і всякі сторонні звуки: шум скролінгу мишки (дуже часта проблема), різний тріск, тремтіння, іноді легкий свист.

Читати Далі

Російський пошуковий гігант Яндекс запустив в продаж власну "розумну" колонку, що має спільні риси з помічниками від Apple, Google і Amazon. Пристрій, що одержав назву "Яндекс.Станція", коштує 9 990 рублів, придбати його можна тільки в Росії. Зміст Що таке Яндекс.Станція Комплектація і зовнішній вигляд медіасистеми Налагодження та управління розумної колонкою Що вміє Яндекс.

Читати Далі

Добрий день. Ніколи не думав, що зі звуком може бути стільки проблем! Незаперечно, але це факт - досить велика кількість користувачів ноутбуків стикаються з тим, що в один прекрасний момент, звук на їх пристрої пропадає ... Відбуватиметься цей може з різних причин і, найчастіше, проблему можна усунути самостійно, покопавшись в налаштуваннях Windows і драйверів ( завдяки чому, заощадити на послугах комп'ютерних сервісів).

Читати Далі

Багато користувачів ноутбуків, часто цікавляться: "чому може шуміти новий ноутбук?". Особливо, шум може бути помітний ввечері або вночі, коли всі сплять, а ви вирішили посидіти за ноутбуком пару годинок. Вночі, будь-який шум чути у багато разів сильніше, і навіть невелике "гудіння" здатне діяти на нерви не тільки вам, а й тим, хто знаходиться з вами в одній кімнаті.

Читати Далі

Доброго дня. Ця стаття, заснована на особистому досвіді, є свого роду збірник причин, через яких не комп'ютері може пропасти звук. Більшість причин, до речі, можна легко усунути самостійно! Для початку, слід розрізняти, що звук може пропасти з програмних і апаратних причин.

Читати Далі