Смартфони

Ось уже кілька років нові моделі смартфонів виходять із завидною регулярністю, а виробники відчайдушно борються за своїх клієнтів. Але при всьому цьому простий обиватель не відразу розрізнить бренд і марку гаджета в руках ближнього. Зате раніше, на початку 2000-х років, всі популярні телефони були на слуху.

Читати Далі

Перші розумні годинник працював тільки в поєднанні зі смартфоном, але сучасні моделі самі є платформою для додатків, мають яскравий екран. Яскравий приклад - смарт-годинник Samsung Gear S3 Frontier. В одному компактному корпусі поєднується великий набір функцій, спортивні режими. Зміст Яскравий дизайн нової моделі Обмін даними з іншими пристроями і інші параметри годин Спортивні функції моделі Яскравий дизайн нової моделі Дизайн сподобається багатьом: корпус став більш агресивним, на ньому виділяється зубчасте кільце навігації для управління.

Читати Далі

На даний момент в світі дуже розвинена індустрія мобільних пристроїв і, як наслідок, додатків для них, від месенджерів і офісних програм до ігор і розваг. Більшість таких програм працюють на базі операційних систем Android і iOS. У зв'язку з цим досить швидко стали розвиватися і емулятори Андроїд, які дозволяють запускати мобільні додатки на ПК.

Читати Далі