Не так давно в одній зі статей ми розглядали 3 способи передачі файлів через інтернет. Є ще один для передачі файлів по локальній мережі - через FTP сервер. Тим більше, що у нього цілий ряд переваг: - швидкість не обмежується ні чим, окрім вашого інтернет-каналу (швидкості вашого провайдера), - швидкість обміну файлами (не потрібно нікуди і нічого завантажувати, не потрібно нічого довго і нудно налаштовувати), - можливість докачки файлу в разі обриву скачки або нестабільної роботи мережі.

Читати Далі

Доброго дня! У кого є комп'ютер, інтернет і на диску встановлена ​​ОС Windows - майже напевно, користуються програмою uTorrent. Більшість фільмів, музики, ігор поширюється через різні трекери, де в переважній більшості і використовується дана утиліта. Перші версії програми, на мою до версії 3.

Читати Далі

Skype - найпопулярніша програма для дзвінків з комп'ютера на комп'ютер через інтернет. Крім того, надає обмін файлами, текстовими повідомленнями, можливість дзвінків на стаціонарні телефони та ін. Безсумнівно, що така програма є на більшості комп'ютерів і ноутбуків підключених до інтернету.

Читати Далі

Добрий день. Безсумнівно, що для багатьох користувачів інтернет в наш час замінює телефон ... Причому, за допомогою інтернету можна дзвонити в будь-яку країну і говорити з будь-якою людиною у якого є комп'ютер. Правда, одного комп'ютера мало - для комфортного розмови потрібні навушники з мікрофоном. У цій статті я хотів би розглянути, як можна перевірити мікрофон на навушниках, змінити його чутливість, в загальному налаштувати під себе.

Читати Далі

Добрий вечір. Давно на блозі не було нових постів, а виною тому невеликий "відпустку" і "капризи" домашнього комп'ютера. Про один з таких примх і хотілося б розповісти в даній статті ... Ні для кого не секрет, що найпопулярніша програма для спілкування по мережі інтернет - це Skype. Як показує практика, навіть з такою популярною програмою, відбуваються всілякі глюки і збої.

Читати Далі

Добрий день. Досить часто буває потрібно зробити якесь фото, а камера під рукою виявляється далеко не завжди. В цьому випадку можна скористатися вбудованою вебкамерой, яка є в будь-якому сучасному ноутбуці (зазвичай розташовується над екраном по центру). Так як питання це досить популярний і часто доводиться на нього відповідати - вирішив оформити стандартні кроки у вигляді невеликої інструкції.

Читати Далі

У мережі інтернет є десятки різних загроз: починаючи від відносно нешкідливих рекламних додатків (які вбудовуються в ваш браузер, наприклад) до таких, які можуть вкрасти ваші паролі. Такі шкідливі програми отримали назву троянів. Звичайні антивіруси, звичайно, справляються з більшістю троянів, але далеко не з усіма.

Читати Далі

Добрий день. Дзвінки через інтернет - це, звичайно, добре, але відео-дзвінки - ще краще! Для того, щоб не тільки чути співрозмовника, але і бачити його потрібна одна річ: веб-камера. У кожному сучасному ноутбуці є вбудована веб-камера, якою, в більшості випадків, достатньо для передачі відео співрозмовнику.

Читати Далі

Доброго дня. Кожен сучасний ноутбук оснащений веб-камерою (все таки інтернет-дзвінки - річ з кожним днем ​​все популярнішим і популярнішим), але не на кожному ноутбуці вона працює ... Насправді веб-камера в ноутбуці підключена завжди до харчування (незалежно від того, використовуєте ви її чи ні). Інша справа, що в більшості випадків камера не активна - тобто не веде зйомку.

Читати Далі

У сьогоднішній статті розглянемо докладно процес підключення навушників (у тому числі з мікрофоном і динаміками) до комп'ютера і ноутбука. В общем-то все просто. Взагалі, це дозволяє розширити можливість роботи за комп'ютером. Ну звичайно, в першу чергу можна слухати музику і при цьому не заважати нікому; користуватися Skype або грати онлайн.

Читати Далі

У наш час, щоб передати навіть великий файл на інший комп'ютер - не обов'язково їхати до нього з флешкою ​​або дисками. Досить того, щоб комп'ютер був підключений до інтернет з хорошою швидкістю (20-100 Мбіт / с). До слова сказати, більшість провайдерів на сьогоднішній день таку швидкість і надають ... У статті розглянемо 3 перевірених способи, як можна передавати великі файли.

Читати Далі

Доброго дня! "Хліб живить тіло, а книга живить розум" ... Книги - одне з найцінніших багатств сучасної людини. З'явилися книги ще в стародавні часи і коштували дуже дорого (одну книгу можна було поміняти на стадо корів!). У сучасному ж світі - книги доступні всім! Читаючи їх, ми стаємо більш грамотні, розвивається кругозір, кмітливість.

Читати Далі

Доброго часу доби! Після того, як ви встановите ОС Windows, вам обов'язково знадобляться програми для вирішення найчастіших завдань: запакувати файли в архів, прослухати композицію, відео, створити документ тощо. Ось про цих програмах я і хотів згадати в цій статті, про найпотрібніших і важливих, без яких, напевно, не обходиться не один комп'ютер на якому є Windows.

Читати Далі

Вітаю всіх! Я думаю не злукавлю, якщо скажу, що більшість користувачів стикається з подібною проблемою! Причому, іноді розв'язати цю проблему далеко не так просто: доводиться встановити кілька версій драйверів, перевірити колонки (навушники) на працездатність, зробити відповідні налаштування ОС Windows 7, 8, 10.

Читати Далі

Популярний месенджер Skype має ряд корисних функцій, серед яких можливість створення відеоконференцій, здійснення аудіозвонков і обмін файлами. Правда, конкуренти не дрімають і теж пропонують свої напрацювання для повсякденного користування. Якщо вас з якихось причин не влаштовує Skype, то саме час придивитися до аналогам цієї популярної програми, які способи забезпечити тими ж функціями і здивувати новими можливостями.

Читати Далі

Доброго дня, друзі! Сьогодні в своєму блозі pcpro100.info я зроблю огляд найпопулярніших програм і онлайн-сервісів для здійснення дзвінків з комп'ютера на мобільні і міські телефони. Це дуже поширений питання, перш за все тому що міжміські та міжнародні дзвінки коштують недешево, а у багатьох з нас родичі живуть за тисячі кілометрів.

Читати Далі

Добрий день. Сьогодні у нас досить об'ємна стаття присвячена одному невеликому пристрою - роутера. Взагалі, вибір роутера, зазвичай, залежить від двох ключових речей: вашого інтернет провайдера і завдань, які ви збираєтеся вирішувати. Щоб відповісти і на той і на інше питання, доведеться торкнутися безліч нюансів.

Читати Далі