Скріншоти і фото

Різноманітність фоторедакторів для ПК може поставити в глухий кут будь-кого. Для того, щоб допомогти вам знайти відповідний, ми пропонуємо короткий огляд 5 якісних фоторедакторів, які відповідають найрізноманітнішим потребам користувача. Підбірка програм для обробки фотографій Фоторедактор Movavi - проста у використанні програма з великим інструментарієм, який прекрасно підійде для любителів фотообробки.

Читати Далі

Доброго часу доби. Уявіть завдання: вам потрібно обрізати у картинки краю (наприклад по 10 px), потім повернути її, змінити розмір і зберегти в іншому форматі. Начебто не складно - відкрив будь-який графічний редактор (підійде навіть Paint, який є в Windows за замовчуванням) і провів потрібні зміни.

Читати Далі

Добрий день. Напевно у кожного в будинку є старі фотографії (можливо є, навіть дуже старі), деякі частково вицвіли, з дефектами і т.д. Час бере своє, і якщо їх не "перегнати в цифру" (або не зробити копію з них), то через якийсь час - такі фото можна втратити назавжди (на жаль).

Читати Далі

Добрий день. Хто з нас не хотів відобразити якийсь епізод на екрані комп'ютера? Та практично кожен починаючий користувач! Можна, звичайно, сфотографувати екран (але це надто вже!), А можна зробити знімок програмно - тобто, як його правильно називають, скріншот (слово перейшло до нас з англійської - ScreenShot) ... Можна, звичайно, створювати скріншоти (до речі, їх ще по іншому називають "скріни") і в "ручному режимі" (як описано в цій статті: https: // pcpro100.

Читати Далі

Добридень! Народна мудрість: немає такого користувача комп'ютера, який хоч раз би не хотів (або йому не знадобилося б) сфотографувати екран! Взагалі, знімок екрана (або його фотографія) робиться без допомоги фотоапарата - досить декількох дій в Windows (про них трохи нижче в статті). А правильна назва такого знімка - ScreenShot (на російський манер - "скріншот").

Читати Далі