Ремонт і відновлення

Багато користувачів, які перейшли на нову ОС Windows 8 (8.1), помітив одну новинку - збереження і синхронізація всіх налаштувань облікового запису в Microsoft. Це дуже зручна річ! Уявіть, що ви переустановили Windows 8, і все доводитися налаштовувати по-новому. Але якщо у вас є ця обліковий запис - все можна відновити в одну мить!

Читати Далі

Незважаючи на те, що програма для відновлення даних Handy Recovery є платною, про неї варто написати - мабуть, це одне з кращих ПО, що дозволяють відновити файли з жорстких дисків і флешок під Windows. Пробну версію програми можна завантажити на офіційному сайті http://handyrecovery.com/download.

Читати Далі

Продовжуючи писати про безкоштовні програми для відновлення даних, сьогодні зупинюся на ще одному такому продукті - Wise Data Recovery. Подивимося, що він може. Програма дійсно повністю безкоштовна, в ній немає реклами (крім реклами власного продукту розробника - Wise Registry Cleaner) і вона майже не займає місця на жорсткому диску.

Читати Далі

Погодьтеся, майже у всіх бували такі випадки, коли необережний рух мишки в поєднанні з клацанням небезпечної кнопки Delete переносило файли в нікуди, не залишаючи надій на відновлення. І добре, якщо там були непотрібні картинки або музика, яку просто знайти знову в Інтернеті. А що робити, якщо вилучені важливі робочі документи з комп'ютера?

Читати Далі

Найчастіше, коли мова заходить про відновлення даних на телефоні або планшеті, потрібно відновити фотографії з внутрішньої пам'яті Android. Раніше на сайті розглядалося кілька способів відновлення даних з внутрішньої пам'яті Android (див. Відновлення даних на Android), але більшість з них припускають запуск програми на комп'ютері, підключення пристрою і подальший процес відновлення.

Читати Далі

Програма MiniTool Power Data Recovery має ряд функцій, відсутніх в іншому програмному забезпеченні для відновлення даних. Наприклад, можливість відновлення файлів з DVD і CD дисків, карт пам'яті, плеєрів Apple iPod. Багато з виробників ПЗ для відновлення включають подібні функції в окремі платні програми, тут же все це присутнє в стандартному наборі.

Читати Далі

Stellar Phoenix - це ще одна потужна програма для відновлення даних. До переваг програми відносяться можливість шукати і відновлювати найрізноманітніші типи файлів, причому вона може визначати "акцентувати увагу" на 185 видах файлів, з самих різних носіїв. Підтримується відновлення даних з жорстких дисків, флешок, карт пам'яті і дисків DVD.

Читати Далі

Раніше я вже писав про дві програми для відновлення видалених файлів, а також відновлення даних з відформатованих жорстких дисків і флешок: BadCopy Pro Seagate File Recovery Цього разу мова піде ще про одну таку програму - eSupport UndeletePlus. На відміну від попередніх двох, це програмне забезпечення поширюється безкоштовно, однак і функцій тут куди менше.

Читати Далі

Якщо не завантажується Windows, а на диску у вас багато потрібних даних, для початку, заспокойтеся. Швидше за все дані цілі і відбувається програмна помилка якихось драйверів, системних служб та ін. Однак, слід розрізняти, програмні помилки від апаратних. Якщо ви не впевнені, що справа саме в програмах, спочатку прочитайте статтю - "Не включається комп'ютер - що робити?

Читати Далі

На відміну від багатьох інших програм для відновлення даних, Data Rescue PC 3 не вимагає завантаження Windows або іншої операційної системи - програма являє собою завантажувальний носій, за допомогою якого Ви можете відновити дані на комп'ютері, де ОС не запускається або не може змонтувати жорсткий диск.

Читати Далі

Програма для відновлення даних R-Studio є однією з найбільш затребуваних серед тих, кому було потрібно відновити файли з жорсткого диска або іншого носія. Незважаючи на відносно високу ціну, багато хто віддає перевагу саме R-Studio, і це можна зрозуміти. Оновлення 2016: на даний момент програма доступна на російській мові, так що нашому користувачеві її використання буде зручніше, ніж раніше.

Читати Далі

У квітні 2015 року вийшла нова версія безкоштовної програми для відновлення PhotoRec, про яку я вже писав півтора роки тому і тоді був здивований ефективністю цього ПО при відновленні як віддалених файлів, так і даних з відформатованих накопичувачів. Також в тій статті я помилково позиціонував цю програму як призначену для відновлення фотографій: це не зовсім так, вона допоможе повернути майже всі поширені типи файлів.

Читати Далі

У цій статті пропоную подивитися на можливості нової безкоштовної програми для відновлення даних Disk Drill for Windows. І, заодно, спробуємо, як у неї вийде відновити файли з відформатованої флешки (втім, у цій можна судити і про те, яким буде результат на звичайному жорсткому диску).

Читати Далі

На цьому сайті вже розглядалося, як повернути дані з різних носіїв за допомогою програми Seagate File Recovery. Тут же мова піде про більш простому способі відновити файли з флешки або карти пам'яті, що дозволяє, якщо це взагалі можливо, досить легко повернути видалені або втрачені через несправність фотографії, відео, документи та інші стандартні типи файлів.

Читати Далі

Сьогодні поговоримо про відновлення даних і файлів з жорстких дисків, USB флешок і інших носіїв. Мова, зокрема, піде про програму Seagate File Recovey - досить простий у використанні програми, яка буде корисною в більшості стандартних ситуаціях, дозволивши відновити ваші файли з відформатованого вінчестера, в разі якщо комп'ютер повідомляє, що диск не відформатовано, а також якщо ви випадково видалили дані з жорсткого диска, карти пам'яті або флешки.

Читати Далі

Якщо при включенні комп'ютера або ноутбука ви бачите повідомлення про помилку CPU Fan Error Press F1 to Resume і для завантаження Windows вам доводиться натискати клавішу F1 (іноді вказана інша клавіша, а при деяких налаштуваннях BIOS може бути і так, що натискання клавіші не спрацьовує, можуть бути і інші помилки, наприклад, Your CPU fan fail or speed too low), в керівництві нижче я розповім, як з'ясувати, чим ця проблема викликана і виправити її.

Читати Далі

У цій статті розглянемо процес відновлення даних за допомогою досить-таки популярної програми для цих цілей Wondershare Data Recovery. Програма є платною, безкоштовна ж її версія дозволяє відновити до 100 Мб даних і перевірити здатності до відновлення перед покупкою. За допомогою Wondershare Data Recovery можна відновити втрачені розділи, вилучені файли і даний з відформатованих накопичувачів - жорстких дисків, флешки, карти пам'яті та інших.

Читати Далі

Сама використовувана клавіша у всій комп'ютерній техніці - це безсумнівно ліва кнопка мишки. Її доводиться натискати практично завжди, чим би ви не займалися за комп'ютером: будь-то гри або робота. Згодом, ліва кнопка мишки перестає бути такою чутливою, як раніше, часто починає відбуватися подвійне клацання (клік): т.

Читати Далі

Сучасні версії Android дозволяють форматувати карту пам'яті SD як внутрішню пам'ять телефону або планшета, ніж багато хто користується, коли її недостатньо. Однак не всі усвідомлюють важливий нюанс: при цьому до наступного форматування карта пам'яті прив'язується саме до цього пристрою (про те, що це означає - далі в статті).

Читати Далі

Всім привіт! Мені знову написали з компанії Wondershare з пропозицією роздати моїм читачам ліцензії програми Dr.Fone для відновлення даних на Android телефонах і планшетах та приурочити це дійство до насувається свят (нагадаю, ключі вже лунали навесні). Зазначу, що вартість ліцензії, якщо її купувати - 1800 рублів.

Читати Далі