Питання відповідь

Добрий день. У мене така проблема, з якою навіть виробник не зміг допомогти, справа в тому, що я купив SSD EVO 860 256 gb, все працює відмінно, на кшталт швидко вантажить, але проблема все ж є. Програма по роботі з Samsung SSD Magician 5 зараз вже останню версію прошивки скачав, ну ніяк не хоче працювати на моєму ПК.

Читати Далі

Добрий день. Зайшов на ваш сайт, що б якось перевірити жорсткий диск, бо пк став гірше працювати, а як лікувати я не знав. Багато різної інформації почитав, подивився, і у мене вийшла ось така інформація про жорсткому диску (500 GB HDD). Я знаю, що якщо багато червоних і синіх блоків - це погано. У мене 0 червоних і 1 синя, всього 1 синя, але я навіть не знаю скільки "нормально" для жорстких дисків, а скільки "не є нормально" (Жорсткому диску 5-6 років) І я хотів би, що б ви мені допомогли і підказали скільки "нормально" червоних та синіх битих секторів для жорсткого, а скільки вже "не є нормально" і пора задуматися про зміну жорсткого диска.

Читати Далі

Добрий день. У мене настільний комп'ютер з Windows 7 (домашня розширена). Цей картрідер має п'ять слотів для різних флешок. Почалося з того, що перестала відображатися одна з двох вставлених карток, хоча спочатку проблем в цьому не було. Тепер можна було працювати тільки з однією картою. Якийсь час обходився таким варіантом, але потім перестала відображатися взагалі одна з карт.

Читати Далі

Доброго дня! Ноутбук rv508 в настройках схеми живлення встановлюю час: затемнення екрану, відключення дисплея, переклад ком. в сплячий режим. Час виставив мінімальне щоб довго не чекати 2хв. затемнити. 3хв. відключення дисп. 5 хв. переклад в сплячий режим. Все це для перевірки, все зафіксував як годиться і став чекати, спостерігаючи що буде відбуватися.

Читати Далі

Для створення домашньої мережі не можу включити на комп'ютері (Windows 7 Max) в Службах DNS-клієнт (без цього не працює мережеве виявлення). Всі кнопки (зупинити / запустити) неактивні. Служба відключена. При спробі поставити запуск: автоматично / вручну видає, що системі не вдається знайти вказаний шлях.

Читати Далі

Шановний Андрію Пономарьов! Мій багатостраждальний ноутбук Самсунг зазнав триразовий синій екран смерті і переустановку Windows10, але виник раніше дефект зберігся: для старту я повинен вказати йому шлях, для чого натиснути F2 при спалахування екрану-4 кроку вправо-Exit-5 кроків вниз на сходинку P1 TSSTcorp CDDUDW SN 208BB-Enter.

Читати Далі

Добрий день. Перш за все величезне Вам спасибі за такий класний ресурс і за те, що пояснюєте все таким доступним для простого смертного людини мовою. У мене таке питання: в статті присвяченій проблемі зависання комп'ютера є така фраза: "У цьому випадку (тобто в разі відмови вінчестера) після зависання Windows намертво ПК може вимкнутися самостійно".

Читати Далі

Добрий день, Андрій! Встановлено Windows 7, 64-бітна, базова версія (ліцензія). Антивірус (ліцензія) Dr.Web Security Space 11.5. Інтернет. Переді мною завдання: скачати кілька різних файлів з різних телефонів. Де ці файли розташовані, я точно не знаю. При підключенні до комп'ютера за допомогою кабелю з'являється повідомлення: "Програмне забезпечення для пристрою не було встановлено".

Читати Далі

На винде 10 проблема з установкою додатків. захисника відключав, не допомагає. при запуску інсталятора спливає табличка "ваша організація заблокувала це додаток за допомогою функції управління додатками в захисника виндовс". почитав поради, рекомендують в биосе відключити Security boot. але цього параметра немає, т е в вкладці boot є список устроиств пріоритет який можна виставити пароль в вкладці СЕКУРІТІ ставив, параметр F12 ....

Читати Далі

Привіт, я вже все обшукала, напевно облазила всі сайти. Що мені робити підкажіть? Вирішила перевстановити з windows 7 на windows 10. Флешку я зробила давно причому не раз вже з неї робила інші ноутбуки все працює прекрасно. Тут мені принесли ноутбук я як зазвичай поставила флешку початку установку.

Читати Далі

Добридень! Вчора купив IP-камеру Vimtag Snowman Wireless PTZ Cloud IP Camera CP1. Сьогодні почав її встановлювати, зробив, начебто, все за інструкцією, де написано, що спочатку слід підключити камеру або до USB, або до електророзетки. Я підключив її до USB, потім до Wi-Fi. Все нормально, камера працює, пішов на пару кілометрів, перевірив, все видно добре.

Читати Далі

Суть проблеми: в іграх було все в порядку, але в один день все змінилося, текстури стали різкими і картинка стала місцями розриватися, хоча я ВЗАГАЛІ нічого не міняв з попередньої гри, просто на порожньому місці виникла проблема. Уже перевстановлювати steam / дрова / вінду / чистив пк, міняв настройки nvidia, настройки (вертикальна синхронізація, потрійна буферизація), качав старі дрова на nvidia (думав в нових трабли) поміняв відеокарту, монітор.

Читати Далі

Добридень! Нещодавно придбала блютуз-клавіатуру для планшета HUAWEI MediaPad T3 10. Але не можу підключити її до пристрою. На сайті, де її купувала є інструкція, в якій зазначено, що при сполученні "Введіть код перевірки [чотири цифри], натисніть [Введіть] для успішного підключення, OK good". Але на планшеті при сполученні видається 6-значний код.

Читати Далі

Добрий день. Оновилася Windows 10, і злетіли драйвери Realtek. Після того як я встановив їх заново (останню версію з офіційного сайту), перестала бути викликані панель призначення вхідних аудіо-пристроїв (коли вставляю гарнітуру в єдиний ПІН свого ноутбука, від машини, як було раніше, не надходить пропозиція вибрати категорію пристрою, що підключається, і вона по дефолту визначає гарнітуру як навушники без мікрофона).

Читати Далі

Вітаю, Андрій. Влітку 2017 роки мені модернізували комп'ютер ( "Московський комп'ютерний сервіс") і встановили Windows і Office-2010 з неясною мені ліцензією (ймовірно корпоративної). Далі я придбав ліцензійний Windows 10, - все ОК. Місяць тому придбав і встановив ліцензійний Office 2016, - в загальному все також не погано за винятком того, що якщо клікнути на файли Excel або PowerPoint ці файли не відкриваються, з'являється повідомлення "Ця дія допускається тільки для встановлених продуктів".

Читати Далі

Добрий день. У мене ноутбук HP 250 G4 win10 x64. Перестали працювати кнопки Fn зі звуком, яскравістю. Раніше натисканням на F11 гортає пісня, тепер же відкривається браузер в повноекранному режимі. В BIOS дивився, там все ОК, Fn включений. Вичитав в інтернеті, що потрібно завантажити наступне: HP Software Framework, HP On-Screen Display, HP (HP Quick Launch).

Читати Далі

Як скласти формулу в Еxcel. Становище на момент звільнення з вещ.імуществу. Приклад військовослужбовець був прийнятий на роботу 01.04.1997года, а звільнився 31.07.2017г За наказом № 916 від 29.12.1997 йому повинні видати куртку зимову 1шт на 3 роки, а за наказом № 148 07.2008г повинні видати 1шт на 4 роки, За наказом № 578 від 14.

Читати Далі

Проблема в драйвері, скачав з офіційного сайту, з DPS online і т. Д. Відкотив до старої версії, нічого не допомагає, в диспетчері пристроїв помилок немає, в папці пристрою і принтери на комп'ютері знак жовтий знак. Система Win10Pro / X64 / Acer Aspire E1-510. У диспетчері пристроїв контролери IDE ATA / ATAPI Intel (R) Pentium (R) processor N- and J-series / Intel (R) Celeron (R) processor N- and J-series.

Читати Далі

Доброго дня! Шановні знавці, прошу вашої допомоги. Після перестановки W-s 7 вибирала тему для зміни малюнка робочого столу (панель управління, персоналізація). Потім вирішила "погратися" зі звуками в звуковій схемі, думала, що це нешкідливе заняття, якщо врахувати, що цим я займалася в перший раз.

Читати Далі

Вітаю Вас, шановний Андрій Пономарьов! Дякую за рекомендацію, але, на жаль, нічого не вдалося добитися. Чи не вдалося увійти в безпечний режим за допомогою кнопки F8: після засвічення екрану він через пару сек гасне і не оживає незважаючи на утримання кнопки. Вимикаю кнопкою харчування і знову включаю описаним способом через F2.

Читати Далі