Програми

Один з головних питань, яке турбує власників (в тому числі майбутніх) твердотільних накопичувачів SSD - це термін їх служби. Різні виробники мають різний термін гарантії на свої моделі SSD, який формується виходячи з передбачуваних кількостей циклів запису протягом цього терміну. У цій статті - огляд простий безкоштовної програми SsdReady, яка дозволить приблизно визначити, скільки проживе саме ваш твердотільний жорсткий диск в тому режимі, в якому він зазвичай використовується на вашому комп'ютері.

Читати Далі

Зовсім недавно я писав про CCleaner 5 - нової версії однієї з кращих програм для очищення комп'ютера. Насправді, нового в ній було не так багато: модний нині плоский інтерфейс і можливість управління плагінами і розширеннями в браузерах. В недавно вийшов оновленні CCleaner 5.0.1 з'явився інструмент, якого там раніше не було - Disk Analyzer, за допомогою якого можна проаналізувати вміст локальних жорстких дисків і зовнішніх накопичувачів і очистити їх при необхідності.

Читати Далі

Якщо вам знадобився lame_enc.dll для Audacity 2.0.5 або іншою версією, то нижче - два способи завантажити кодек Lame безкоштовно: в складі кодек-пака і окремим файлом, з подальшим описом його установки. Сам файл lame_enc.dll являє собою не кодек (тобто кодировщик-декодировщик), а тільки частина, що відповідає за кодування аудіо в MP3, при цьому, він присутній не у всіх наборах кодеків, які покликані забезпечити лише відтворення більшості форматів - по через це, Audacity та інші програми, що не включають власні кодеки для кодування аудіо, можуть зажадати файл lame_enc.

Читати Далі

Багато знайомі з безкоштовною програмою для очищення комп'ютера CCleaner аж ось виходить її нова версія - CCleaner 5. Раніше на офіційному сайті була доступна бета-версія новинки, тепер це офіційний фінальний реліз. Суть і принцип дії програми не змінилися, вона все також допоможе легко очистити комп'ютер від тимчасових файлів, оптимізувати систему, прибрати програми з автозавантаження або очистити реєстр Windows.

Читати Далі

Я вже не раз писав про різні безкоштовних конвертерах відео, в цей раз мова піде про ще один - Convertilla. Ця програма примітна двома речами: вона не намагається встановити небажане ПО на ваш комп'ютер (що можна спостерігати майже у всіх таких програмах) і вона вкрай проста у використанні.

Читати Далі

Я не раз писав інструкції на тему створення завантажувальних накопичувачів, а в цей раз покажу простий спосіб перевірити завантажувальну флешку або образ ISO, що не завантажені з нього, не змінюючи налаштувань БІОС і не налаштовуючи віртуальну машину. Деякі утиліти для створення завантажувальної флешки включають в себе інструменти для подальшої перевірки записаного USB накопичувача і, як правило, базуються на QEMU.

Читати Далі

На цьому сайті є близько двох десятків інструкцій, які розповідають про те, як зробити завантажувальну флешку для установки Windows або відновлення працездатності комп'ютера самими різними способами: використовуючи командний рядок або платні і безкоштовні програми. Цього разу мова піде про, мабуть, самому простий безкоштовній програмі, за допомогою якої ви можете легко створити USB накопичувач для установки Windows 7, 8 або 10 (не підійде для інших операційних систем) з нехитрою назвою ISO to USB.

Читати Далі

Якщо у вас виникла необхідність переглянути ваші контакти в скайпі, зберегти їх в окремий файл або ж перенести в інший обліковий запис скайп (при цьому, можливо, ви не можете зайти в Skype) вам знадобиться безкоштовна програма SkypeContactsView. Навіщо це може знадобитися? Наприклад, не так давно у мене з якоїсь причини був заблокований Skype, довга листування зі службою підтримки не допомогла і довелося заводити новий аккаунт, а також шукати спосіб, як відновити контакти і перенести їх.

Читати Далі

Вчора вийшла російська версія Office 2016 року для Windows і, якщо ви є передплатником Office 365 (або хочете безкоштовно подивитися пробну версію), то у вас є можливість оновитися до нової версії прямо зараз. Користувачі Mac OS X з аналогічною підпискою теж можуть зробити це (для них нова версія вийшла трохи раніше).

Читати Далі

Можливо не так часто, але користувачам доводиться працювати з документами в форматі PDF, причому не тільки читати або конвертувати їх в Word, але і витягувати зображення, витягувати окремі сторінки, встановлювати пароль або знімати його. Я писав кілька статей на цю тему, наприклад, про онлайн конвертери PDF.

Читати Далі

Продовжуючи тему програм і сервісів, призначених для того, щоб редагувати фотографії самими різними способами, представляю ще одну просту програму, за допомогою якої можна зробити колаж з фотографій і завантажити яку ви можете безкоштовно. Програма CollageIt володіє не дуже широкою функціональністю, але, можливо, комусь це навіть сподобається: адже вона проста у використанні і будь-хто зможе красиво розмістити за допомогою неї фото на аркуші.

Читати Далі

Я люблю програми, які є безкоштовними, не вимагають установки і працюють. Нещодавно виявив ще одну таку програму - Passcape ISO Burner від компанії, що спеціалізується на програмному забезпеченні для відновлення і скидання паролів Windows і не тільки. За допомогою Passcape ISO Burner ви можете швидко створити завантажувальний флешку з ISO (або інший USB накопичувач) або записати образ на диск.

Читати Далі

У статті про кращі програми деинсталлятори один з постійних читачів remontka.pro запропонував розглянути ще один такий продукт - Geek Uninstaller і написати про нього. Познайомившись з ним, я вирішив, що варто це зробити. Безкоштовний деинсталлятор Geek Uninstaller простіше, ніж більшість інших подібних програм, включає себе не настільки велике кількість функцій, проте володіє і своїми перевагами в порівнянні з ними, завдяки яким програму можна рекомендувати, особливо початківцю.

Читати Далі

Насправді, немає нічого простішого, ніж створення завантажувальної флешки Acronis True Image, Disk Director (причому на одному накопичувачі може бути і те і інше, при наявності обох програм на комп'ютері), все, що для цього необхідно, передбачено в самих продуктах. У цьому прикладі буде показано, як зробити завантажувальну флешку Acronis (втім, тим же способом можна створити ISO, після чого записати його на диск) на яку будуть записані компоненти True Image 2014 і Disk Director 11.

Читати Далі

Поки писав огляди програм відновлення даних від розробника Wondershare, у них же на сайті звернув увагу на безкоштовний відео конвертер і вирішив його завантажити, щоб пізніше подивитися, на що він здатний. Виявилося, що програма досить-таки непогана, можна навіть сказати, що одна з найбільш якісних і функціональних в безкоштовному сегменті, що включає в себе крім конвертера також непогані можливості для редагування відео.

Читати Далі

Взагалі, зробити рингтон для iPhone або смартфонів на андроїд можна масою різних способів (і всі вони не складні): за допомогою безкоштовних програм або онлайн сервісів. Можна, звичайно, і за допомогою професійного ПО для роботи зі звуком. У цій статті буде розказано і показано, як відбувається процес створення рінгтона в безкоштовній програмі AVGO Free Rington Maker.

Читати Далі

Не виключено, що у вас на комп'ютері, який використовується і іншими членами сім'ї, є якісь файли і папки, в яких зберігається якась конфіденційна інформація і ви не дуже хотіли б, щоб хтось мав до неї доступ. У цій статті поговоримо про простій програмі, що дозволяє встановити пароль на папку і заховати її від тих, кому не потрібно знати про цю папці.

Читати Далі

У цьому огляді покажу безкоштовний конвертер форматів електронних книг TEBookConverter, по-моєму, один з кращих у своєму роді. Програма не тільки може конвертувати книги між широким набором форматів для різних пристроїв, але і включає в себе зручну утиліту для читання (Calibre, яку вона і використовує в якості "движка" при конвертації), а також має російську мову інтерфейсу.

Читати Далі

Я писав про два способи створення Мультізагрузочний флешки шляхом простого додавання будь-яких образів ISO на неї, третій, який працює дещо інакше - WinSetupFromUSB. Цього разу виявив безкоштовну для особистого використання програму Sardu, призначену для тих же цілей і, можливо, вона для когось виявиться більш простий у використанні, ніж Easy2Boot.

Читати Далі

Якщо вам по електронній пошті у вкладенні прийшов файл EML і ви не знаєте, чим його відкрити, в цій інструкції буде розглянуто кілька простих способів зробити це за допомогою програм або без їх використання. Сам по собі файл EML є повідомлення електронної пошти, раніше отримане за допомогою поштового клієнта (а після цього переслане вам), найчастіше Outlook або Outlook Express.

Читати Далі