Принтери і сканери

Доброго дня! Не секрет, що у багатьох з нас в будинку вже не один комп'ютер, є і ноутбуки, планшети тощо. Мобільні пристрої. А ось принтер, швидше за все, якраз таки один! Та й справді, для більшості одного принтера в будинку - більш ніж достатньо. У цій статті хотілося б розповісти про те, як налаштувати принтер для загального доступу в локальній мережі.

Читати Далі

Добрий день. Я думаю, що переваги налаштованого принтера в локальній мережі очевидні всім. Простий приклад: - якщо доступ до принтера не налаштований - то вам потрібно спочатку скидати файли на ПК до якого підключений принтер (за допомогою флешки, диска, по мережі та ін.) І тільки потім вже друкувати їх (по суті щоб роздрукувати 1 файл - потрібно зробити десяток "непотрібних" дій); - якщо мережа і принтер налаштовані - то на будь-якому ПК в мережі в будь-якому з редакторів можна натиснути одну кнопку "Друк" і файл буде відправлений на принтер!

Читати Далі

Добрий день. Ті хто часто щось друкує, будь то вдома чи на роботі, іноді стикаються з подібною проблемою: відправляєш файл на друк - принтер немов не реагує (або "по дзижчить" кілька секунд і результату теж нуль). Так як мені частенько доводиться вирішувати подібні питання, скажу відразу: 90% випадків, коли принтер узагалі не друкує, не пов'язані з поломкою ні принтера ні комп'ютера.

Читати Далі