Останнім часом операційна система Андроїд стала дуже популярна, у багатьох користувачів є телефони, планшети, ігрові приставки і т.д. Так ось, на цих пристрої можна відкривати документи зроблені в програмах Excel і Word. Для цього є спеціальні програми для ОС Андроїд, про одну з таких і хотів би поговорити в цій статті ... Йдеться про Documents To Go.

Читати Далі

Зовсім недавно надійшли відомості про те, що скоро на світ з'являться нові версії програм Word, Excel, PowerPoint і Outlook. Коли ж Microsoft оновить дизайн Office, і які зміни за цим послідують? Коли чекати змін Користувачі зможуть оцінити оновлений дизайн і функціонал Word, Excel і PowerPoint вже в червні цього року.

Читати Далі

Добридень! Багато користувачів зберігають більшість своїх документів в форматі DOC (DOCX), простий текст найчастіше в TXT. Іноді, необхідний інший формат - PDF, наприклад, якщо ви хочете викласти свій документ в мережу інтернет. По-перше, формат PDF легко відкривається і в MacOS і в Windows. По-друге, не губиться форматування тексту і графіки, яка може бути присутнім у вашому тексті.

Читати Далі

Сьогодні в мережі існують десятки різних програм для перегляду файлів PDF, крім того, в операційну систему Windows 8 вбудована програма для їх відкриття і перегляду (про те як вона "добре" працює краще не розповідати). Саме тому в цій статті хочу розглянути дійсно корисні програми, які допоможуть вам відкривати файли PDF, вільно читати їх, збільшувати і зменшувати зображення, легко перегортати на потрібну сторінку і ін.

Читати Далі

Добрий день. Перше, що роблять більшість користувачів після покупки комп'ютера або перевстановлення Windows - встановлюють і налаштовують пакет офісних додатків - адже без них не можна відкрити жоден документ популярних форматів: doc, docx, xlsx тощо. Як правило для цих цілей вибирають пакет програм Microsoft Office.

Читати Далі

Досить таки поширена задача - це переклад тексту з однієї мови на другой.Очень часто стикався і особисто з подібним завданням під час навчання, коли потрібно було перекладати англійський текст на російську. Якщо з мовою знайомі погано, то без спеціальних програм-перекладачів, словників, онлайн сервісів не обійтися!

Читати Далі

Добрий день. Досить поширена завдання у більшості користувачів - це переклад з одного формату в інший, в даному випадку мова йде про форматах ppt і pptx. Ці формати використовуються в популярній програмі Microsoft Power Point для створення презентацій. Іноді, потрібно перевести формат ppt або pptx один в інший, або взагалі в інший формат, наприклад в PDF (програми для відкриття PDF).

Читати Далі

Добрий день. Останнім часом набирає популярність так званий 3D текст: виглядає він здорово і привертає увагу (не дивно що користується попитом). Щоб створити такий текст, потрібно: або використовувати якісь "великі" редактори (наприклад, Фотошоп), або які-небудь спец. програми (ось на них-то я і хочу зупинитися в цій статті).

Читати Далі

Добрий день. Років 20 тому при вивченні англійської мови доводилося гортати паперовий словничок, витрачаючи чимало часу для пошуку навіть одного слова! Зараз же, щоб дізнатися що означає незнайоме слово - досить зробити 2-3 кліка мишкою, і в перебігу декількох секунд дізнатися переклад. Технології не стоять на місці!

Читати Далі

Вітаю всіх читачів блогу! Я думаю, що тим хто часто працює за комп'ютером (не грає, а саме працює), доводилося стикатися з розпізнаванням тексту. Ну наприклад, відсканували ви уривок з книги і тепер вам необхідно цю частину вставити в свій документ. Але сканований документ являє собою картинку, а нам потрібен текст - для цього й потрібні спеціальні програми і онлайн сервіси для розпізнавання тексту з картинок.

Читати Далі

Добрий день. На кожному комп'ютері є хоча б один текстовий редактор (блокнот), який використовується зазвичай для відкриття документів формату txt. Тобто по суті, це найпопулярніша програма, необхідна абсолютно всім! В ОС Windows XP, 7, 8 є вбудований блокнот (простий редактор тексту, відкриває тільки файли txt).

Читати Далі

Добрий день. Наклейка - це не тільки розвага для дітей, але і іноді зручна і потрібна штука (допомагає швидко зорієнтуватися). Наприклад, у вас є кілька однакових коробок, в яких ви зберігаєте різні інструменти. Було б зручно, якби на кожній з них була певна наклейка: тут свердла, тут викрутки і т.

Читати Далі

Ця стаття буде доповненням до попередньої (https://pcpro100.info/skanirovanie-teksta/), і більш детально розкриє суть безпосереднього розпізнавання тексту. Почнемо з самої суті, яку багато користувачів не до кінця розуміють. Після сканування книги, газети, журналу тощо. Ви отримуєте набір картинок (т.

Читати Далі

Добрий день. Кожному з нас при роботі за комп'ютером доводиться набирати той чи інший текст. Щоб вас правильно зрозуміли, потрібно правильно розставити в ньому розділові знаки (до речі, приклад на зображенні зліва, з відомого мультика, досить показовий: "стратити не можна помилувати"). Часом одна кома може поміняти весь зміст написаного!

Читати Далі

Доброго дня! Що такі плагіат? Зазвичай під цим терміном розуміється не унікальну інформацію, яку намагаються видати за свою, порушуючи при цьому закон про авторські права. Антиплагіат - під цим розуміються різні сервіси, по боротьбі з не унікальною інформацією, які можуть перевірити текст на його унікальність.

Читати Далі

Доброго часу доби. Навіть самі грамотні люди не застраховані від різного роду помилок в тексті. Найчастіше, помилки з'являються, коли поспішаєш, працюєш з великим об'ємом інформації, при неуважності, при побудові складних речень і т.д. Щоб звести кількість помилок до мінімуму - добре б скористатися якою-небудь програмою, наприклад, Microsoft Word (одна з кращих програм для перевірки орфографії).

Читати Далі

Вітаю всіх читачів! Досить часто мене просять розповісти, як можна написати красиво текст без використання будь-яких програм (типу Adobe Photoshop, ACDSee і ін. Редакторів, якими досить важко і довго навчитися працювати на більш-менш "нормальному" рівні). Зізнатися я і сам не дуже сильний в Photoshop і знаю, напевно, менше 1% всіх можливостей програми.

Читати Далі

Добрий день. Практично на всіх сайтах, де можна зареєструватися і спілкуватися з іншими людьми, можна завантажити аватарку (невелике зображення, яке надає вам оригінальності і впізнаваності). У цій статті я хотів зупинитися на такому простому (на перший погляд) справі, як створення аватарки, наведу покрокову інструкцію (думаю, буде корисно тим користувачам, які ще не визначилися з вибором аватарки для себе).

Читати Далі

Рано чи пізно, всі хто часто працює з офісними програмами, стикаються з типовою завданням - відсканувати текст з книги, журналу, газети, просто листочків, а потім перевести ці картинки в текстовий формат, наприклад, в документ Word. Щоб це зробити необхідний сканер і спеціальна програма для розпізнавання тексту.

Читати Далі

Добрий день. Хто тільки не передрікав кінець книгам з початком розвитку комп'ютерних технологій. Однак, прогрес прогресом, але книги як жили, так і живуть (та й житимуть). Просто все дещо видозмінилися - на заміну паперовим фоліантів прийшли електронні. І в цьому, мушу зауважити, є свої плюси: на самому звичайному комп'ютері або планшеті (на Андроїд) може поміститися не одна тисяча книг, кожну з яких можна відкрити і почати читати за лічені секунди; немає необхідності тримати велика шафа в будинку для їх зберігання - все поміщається на диску ПК; в електронному відео зручно робити закладки і нагадування і т.

Читати Далі