Мережа та інтернет

Не виключаю, що комусь подивитися відео інструкцію з налаштування роутера D-Link DIR-300 буде простіше, ніж читати кілометрові тексти на цю ж тему. В даному прикладі налаштовується D-Link DIR-300NRU B6 і для Білайн, а нижче - для Ростелеком, тим не менш, не рахуючи деяких нюансів, інструкція підійде і для інших моделей роутера: DIR-300 всіх останніх ревізій DIR-320 DIR-615 DIR-620 Що стосується різних провайдерів (крім Білайн і Ростелеком), то Вам достатньо буде змінити тип підключення (повні текстові інструкції з типами з'єднання см.

Читати Далі

Це не цілком стаття, а свого роду експеримент. Що потрібно Я хотів би попросити Вас написати свій пароль на Wi-Fi в коментарях до цієї статті. Не бійтеся, я і інші навіть теоретично не можемо скористатися цією інформацією для якихось поганих цілей. Якщо ви побоюєтеся, то, будь ласка, напишіть зміст пароля приблизно наступним чином: Вісім однакових цифр Ім'я по-англійськи Дата народження Прізвище + Ім'я Моторошний набір символів і букв, 13 штук Ну і в цьому дусі.

Читати Далі

У коментарях до наявних на сайті інструкцій з налаштування роутера D-Link DIR-300 NRU апаратних ревізій B5 та B6 раз у раз виникало питання: що там з новою прошивкою 1.4.5, чи варто ставити? Спробував я цю прошивку протягом минулого тижня і, на мій погляд, не варто. З чим я зіткнувся, прошив DIR-300 прошив його 1.

Читати Далі

Нещодавно в мережі активізувалася нова небезпечна програма Vega Stealer, яка краде всю особисту інформацію користувачів браузерів Mozilla Firefox і Google Chrome. Як встановили фахівці з кібербезпеки, шкідливе програмне забезпечення отримує доступ до всіх особистих даних користувачів: акаунтів в соцмережах, IP-адресою і даними про платежі.

Читати Далі

Компанія Гугл затіяла справжнісінький ребрендинг останнім часом. Спершу були перейменовані платіжна система Android Pay і смарт-годинник Android Wear. Їм на зміну прийшли Google Pay і Wear OS відповідно. На цьому компанія не зупинилася і недавно анонсувала закриття Google Drive, який в Росії відомий, як Гугл Диск.

Читати Далі

Wi-Fi роутер DIR-300 C1 Вчора зіткнувся з новим для себе роутером від D-Link - DIR-300 C1. Прошивка 1.0.0. (Вже доступна версія прошивки 1.0.7 - трохи більше робоча) Інструкція: прошивка DIR-300 C1 (стандартним способом прошити цей роутер не завжди виходить) Інтерфейс панелі настройки роуетра повністю аналогічний прошивка 1.

Читати Далі

Виклав на Google Play своє Android додаток для простого налаштування Wi-Fi роутерів. По суті, воно повторює собою інтерактивну Flash інструкцію, яку Ви можете побачити на цій сторінці, але не вимагає підключення до Інтернету і може завжди бути в телефоні або планшеті на Google Android. Завантажити безкоштовно цей додаток можна тут: https: // play.

Читати Далі

Кілька років тому в офіційному додатку "ВКонтакте" з'явилася функція відправки повідомлень в аудіоформаті. Це зручно тим, що при необхідності набору текстової інформації великого розміру ви можете просто записати мова, економлячи час, або, наприклад, відповісти на термінове питання. Багато користувачів вже освоїли і оцінили голосовий спосіб спілкування.

Читати Далі

Як я вже писав, D-Link DIR-300 С1 - досить проблемний роутер, аналогічно вважають і багато прокоментували статтю користувачі. Одна з проблем, що виникають у купили Wi-Fi роутер D-Link DIR-300 C1 - неможливість оновити прошивку звичайним способом, через веб-інтерфейс настройки маршрутизатора.

Читати Далі

У вашої сторінки на сайті Однокласники є такий параметр як ID, що складається з цифр. Навіщо він може знадобитися? - перш за все, для того, щоб відновити свою сторінку по ID, якщо вона була зламана або ви забули пароль. Однак, як дізнатися свій ID, якщо ви не можете зайти на Однокласники? Про це і поговоримо, насправді тут немає нічого складного.

Читати Далі

Групи в однокласниках є спільноти користувачів з певними інтересами і дозволяють бути в курсі подій, обмінюватися новинами і думками і багато іншого: все це оперативно і в рамках однієї соціальної мережі. Див. Також: всі цікаві матеріали про соціальну мережу Однокласники.

Читати Далі

Одним з найпопулярніших браузерів на сьогоднішній день - є Гугл Хром (Google Chrome). Мабуть, це й не дивно, тому що він має високу швидкість, зручним і мінімалістичним інтерфейсом, широкими можливостями налаштування та ін. Якщо з часом браузер починає вести себе нестабільно: помилки, при відкритті інтернет сторінок спостерігаються "гальма" і "зависання" - можливо варто спробувати оновити Гугл Хром.

Читати Далі

У цій коротенькій статті напишу про одну малопомітною опції браузера Google Chrome, на яку сам натрапив абсолютно випадково. Не знаю, наскільки вона буде корисною, але особисто для мене користь знайшлася. Як виявилося, в Chrome можна встановити дозволу виконання JavaScript, плагінів, показу спливаючих вікон, відключити показ картинок або заборонити cookie і встановити деякі інші опції буквально в два кліка.

Читати Далі

Компанія Павла і Миколи Дурова збирається створити в Росії новий проект, масштабність якого повинна перевершити навіть відомий китайський WeChat. Назва йому Telegram Open Network (TON). Соціальна мережа "ВКонтакте", створена ними раніше, лише рибка в морі порівняно з тим, що планують амбітні особистості.

Читати Далі

Починаючи з Google Chrome версії 42, користувачі зіткнулися з тим, що плагін Silverlight не працює в цьому браузері. З урахуванням того, що в Інтернеті присутня значна кількість контенту, виготовленого із застосуванням цієї технології, проблема досить-таки актуальна (а використовувати окремо кілька браузерів - не найоптимальніше її рішення).

Читати Далі

Сервіс Відповіді Mail.ru призначений для того, щоб люди допомагали один одному розібратися в тому чи іншому питанні. Але серед дійсно важливих питань набралася величезна маса неадекватних і дивних. Пропонуємо подивитися деякі з них. Чим ця людина займалася в школі? - І котлет не буде. - Правда, не бачили?

Читати Далі

У кожного комп'ютера в мережі є свій унікальний IP адресу, що представляє собою набір цифр. Наприклад, 142.76.191.33, для нас просто цифри, а для комп'ютера - унікальний ідентифікатор в мережі звідки прийшла інформація, або куди її відправити. Частина комп'ютерів в мережі має постійні адреси, частина отримує їх тільки тоді, коли підключається до мережі (такі ip адреси називають динамічними).

Читати Далі

Ця стаття буде зовсім невеликий. У ній хочу загострити увагу на одному моменті, точніше на неуважності деяких користувачів. Як то раз попросили мене налаштувати мережу, мовляв значок мережі в Windows 8 пише: "не має з'єднання - є доступні підключення" ... Що мовляв з цим робити? Вирішити це невелике питання вдалося просто по телефону, навіть не бачачи комп'ютер.

Читати Далі

Плагін Java не підтримується в останніх версіях Google Chrome, так само як і деякі інші плагіни, наприклад, Microsoft Silverlight. Однак, контенту з використанням Java в Інтернеті предостатньо, а тому необхідність включити Java в Chrome може виникнути у багатьох користувачів, особливо якщо немає великого бажання переходити на використання іншого браузера.

Читати Далі

Ви коли-небудь замислювалися про те, що цікавить людей і яку інформацію вони намагаються знайти в інтернеті? Ми склали добірку з найсмішніших пошукових запитів в Яндексі і Google. Мабуть, ці питання хвилюють багатьох. - - - - Напевно, навіть Яндекс в цих випадках не допоможе. - - Буває і таке ... - - - - Ох, вже цей суворий Челябінськ.

Читати Далі