Мобільні пристрої

Одна з перших речей, на яку я звернув увагу після поновлення до Android 5 Lollipop - відсутність звичних вкладок в браузері Google Chrome. Тепер з кожної відкритою вкладкою потрібно працювати як з окремим відкритим додатком. Не знаю точно, чи так само поводяться нові версії Chrome для Android 4.

Читати Далі

Про те, навіщо може знадобитися знайти вільний канал бездротової мережі і поміняти його в налаштуваннях роутера, я докладно писав у інструкції про пропадає сигнал Wi-Fi і причини низької швидкості передачі даних. Там же я описав і один із способів знайти вільні канали за допомогою програми InSSIDer, однак, якщо у вас є Android телефон або планшет, зручніше буде використовувати додаток, описано в цій статті.

Читати Далі

Одна з поширених помилок на смартфонах Android - "В додатку com.android.phone сталася помилка" або "Процес com.android.phone зупинений", що виникає, як правило, при дзвінках, виклик номеронабирача, іноді - довільно. У цій інструкції докладно про те, як виправити помилку com.android.

Читати Далі

Власники Android телефонів і планшетів іноді звертають увагу не додаток Android System Webview com.google.android.webview в списку додатків і задаються питаннями: що це за програма і, іноді, чому вона не включається і що потрібно зробити, щоб її включити. У цій короткій статті - детально про те, що являє собою вказаний додаток, а також про те, чому воно може бути в змозі "Відключено" на вашому Android пристрої.

Читати Далі

Вчора в магазині Google Play з'явилося офіційне додаток Документи Google (Google Docs). Взагалі, там же є ще два додатки, які з'явилися раніше і також дозволяють редагувати свої документи в акаунті Google - Google Диск і Quick Office. (Також може бути цікаво: Безкоштовний Microsoft Office онлайн).

Читати Далі

Більшості знаком такий популярний архіватор як WinRar для платформи Windows. Популярність його цілком з'ясовна: зручно використовувати, добре стискає, працює з іншими типами архівів. Див. Також: всі статті про Android (віддалене управління, програми, як розблокувати) Перед тим як сідати писати цю статтю, подивився статистику пошукових сервісів і звернув увагу, що багато хто шукає WinRAR для Android.

Читати Далі

У цій статті - деякі "секретні" коди, які можна ввести в номеронабирачі Android телефону і швидко отримати доступ до деяких функцій. На жаль, всі вони (за винятком одного) не працюють на заблокованому телефоні при використанні клавіатури для екстреного виклику, інакше розблокувати забутий графічний ключ було б куди простіше.

Читати Далі

Так, ваш телефон можна використовувати як роутер Wi-Fi - практично всі сучасні телефони на Android, Windows Phone і, звичайно Apple iPhone підтримують таку можливість. При цьому, "лунає" мобільний Інтернет. Навіщо це може знадобитися? Наприклад, для виходу в Інтернет з планшета і не оснащеним 3G або LTE модулем, замість покупки 3G модема і для інших цілей.

Читати Далі

Раніше я писав про те, як записати відео з екрану комп'ютера, тепер же мова піде про те, як зробити те ж саме на Android планшеті або смартфоні. Починаючи з версії Android 4.4, з'явилася підтримка записи екранного відео, причому для цього не обов'язково мати root доступ до пристрою - можна використовувати інструменти Android SDK і USB підключення до комп'ютера, що офіційно рекомендує Google.

Читати Далі

Після публікації статті про батьківський контроль на Android в додатку Family Link в коментарях стали регулярно з'являтися повідомлення про те, що після використання або навіть при налаштуванні Family Link телефон дитини виявляється заблокованим з повідомленням про те, що "Пристрій було заблоковано, тому що аккаунт був вилучений без дозволу батьків ".

Читати Далі

Якщо при оновленні або скачуванні Android програми в Play Маркет ви отримуєте повідомлення "Не вдалося завантажити додаток через помилку 495" (або аналогічне), то нижче описані способи вирішення цієї проблеми, один з яких неодмінно повинен спрацювати. Зазначу, що в деяких випадках ця помилка може бути викликана проблемами на стороні вашого Інтернет-провайдера або навіть у самого Google - зазвичай такі проблеми тимчасові і вирішуються без ваших активних дій.

Читати Далі

Вирішив подивитися, як йдуть справи з таким типом додатків як відео редактори на платформі Android. Пошукав тут і там, подивився платні і безкоштовні, прочитав пару рейтингів таких програм і, в підсумку, не знайшов кращого за функціями, простоті використання і швидкості роботи, ніж KineMaster, ніж та поспішаю поділитися.

Читати Далі

Як бути, якщо ви купили Wi-Fi роутер, для того, щоб сидіти в Інтернеті зі свого мобільного пристрою, але у вас немає комп'ютера або ноутбука для його настройки? При цьому, будь-яка інструкція починається з того, що потрібно в Windows зробити те і натиснути це, запустити браузер і так далі. Насправді, роутер легко можна налаштувати з планшета Android і iPad або телефону - також на Android або Apple iPhone.

Читати Далі

Одна з найпоширеніших проблем при підключенні Android телефону або планшета до Wi-Fi - помилка аутентифікації, або просто напис "Збережено, захист WPA / WPA2" після спроби підключитися до бездротової мережі. У цій статті я розповім про відомих мені способи виправити проблему аутентифікації і підключитися-таки до Інтернеті, роздавали вашим Wi-Fi роутером, а також про те, чим може бути викликана така поведінка.

Читати Далі

Операційна система Google Android підтримує використання миші, клавіатури і навіть геймпада (ігрового джойстика). Багато пристроїв на Android, планшети і телефони дозволяють підключати периферію за допомогою USB. Для деяких інших пристроїв, де використання USB не передбачено, можна підключити їх по бездротовому з'єднанню Bluetooth.

Читати Далі

Для Android телефонів і планшетів існує безліч безкоштовних утиліт для очищення пам'яті, проте більшість з них я не став би рекомендувати: реалізація очищення в багатьох з них реалізована так, що, по-перше, не надає якихось особливих переваг (крім внутрішнього приємного відчуття від красивих чисел), а по-друге, дуже часто веде до швидкого розряду батареї (див.

Читати Далі

Одна з поширених помилок на Android - помилка з кодом 924 при скачуванні і оновленні додатків в Play Маркет. Текст помилки "Неможливо оновити додаток. Будь ласка, спробуйте. Якщо проблема не зникне, спробуйте усунути її самостійно. (Код помилки: 924)" або аналогічний, але "Неможливо завантажити додаток".

Читати Далі

Нещодавно я писав статтю про те, як підключити периферійні пристрої до Android, тепер же поговоримо про зворотний процес: використання Android телефонів і планшетів як клавіатури, миші або навіть джойстика. Рекомендую ознайомитися: всі статті сайту на тему Android (віддалене управління, Flash, підключення пристроїв і інше).

Читати Далі

У коментарях на цьому сайті нерідко пишуть про виникає при підключенні Android планшета або телефону до Wi-Fi проблеми, коли пристрій постійно пише "Отримання IP адреси" і не вдалося підключитися до мережі. При цьому, наскільки мені відомо, якийсь чітко визначеної причини чому це відбувається, яку можна було б прицільно усунути, немає, а тому, можливо, доведеться спробувати декілька варіантів, щоб виправити проблему.

Читати Далі

Два дні тому я написав огляд програми TeamViewer, що дозволяє підключатися до віддаленого робочого столу і управляти комп'ютером, для того, щоб допомогти менш досвідченому користувачеві вирішити якісь проблеми, які виникли або ж для доступу до своїх файлів, запущеним серверів і інших речей з іншого місця.

Читати Далі