Пошук заліза

Комп'ютер легко може бути використаний в якості телевізора, але є свої нюанси. Взагалі, є кілька способів дивитися на ПК телевізійні передачі. Давайте розглянемо кожен з них, і розберемо плюси і мінуси кожного ... 1. ТВ-тюнер Це спеціальна приставка для комп'ютера, яка дозволяє на ньому дивитися телевізор.

Читати Далі

Персональний комп'ютер - це "святая святих" будь-якого користувача. Як для новачків, так і для бувалих користувачів ПК, однаково важливі не тільки експлуатаційні характеристики пристрою, але і якість комплектуючих і аксесуарів. Від параметрів апаратного забезпечення багато в чому залежить ефективність і швидкість роботи, тому процесу його вибору варто приділити достатньо багато уваги.

Читати Далі

Доброго дня. Монітор - дуже важлива частина будь-якого комп'ютера і від якості картинки на ньому - залежить не тільки зручність роботи, але і зір. Одна з найчастіших проблем з моніторами - це наявність битих пікселів. Битий піксель - це точка на екрані, яка не змінює свого кольору при зміні картинки.

Читати Далі

Історія розвитку комп'ютерів тягнеться з середини минулого століття. У сорокових роках учені почали активно вивчати можливості електроніки і створювати експериментальні зразки пристроїв, які поклали край початок розвитку комп'ютерної техніки. Звання першого комп'ютера ділять між собою кілька установок, кожна з яких з'явилася приблизно в один і той же час в різних куточках Землі.

Читати Далі

Зараз власні лінійки комп'ютерів мають не тільки звичні нам виробники техніки. Доступні і цікаві пристрої починають випускати навіть бренди, зайняті створенням мобільного та побутової техніки. Відносно недавно власним асортиментом ноутбуків обзавелася і китайська Xiaomi. Незважаючи на критику, яка відноситься до дизайну, гаджети вийшли гідними і залучили чимало уваги з боку громадськості.

Читати Далі

І в спеку, і в холод нашим комп'ютерам доводиться працювати, іноді цілими днями. І рідко ми замислюємося про те, що повноцінна робота комп'ютера залежить від невидимих ​​оку факторів, і одним з таких є нормальна робота кулера. Спробуємо розібратися, що він собою являє і як личить відповідний кулер для свого комп'ютера.

Читати Далі

Цю статтю спонукала мене написати історія, що сталася зі мною близько року тому. Ніколи не думав, що така покупка товару може трапитися саме зі мною: ні грошей, ні комп'ютера ... Сподіваюся, досвід комусь допоможе у вирішенні проблем, або, по крайней мере, не наступити на ті ж граблі ... Опис почну по порядку, як все йшло, попутно даючи рекомендації, як краще не робити ... Так, і робіть виноску на те, що закони можуть в нашій країні швидко змінюватися / доповнюватися, і під час вашого прочитання, можливо, стаття вже буде не настільки актуальна.

Читати Далі

Доброго дня. Сьогодні в будь-якому місті (навіть порівняно невеликому містечку) можна знайти далеко не одну фірму (сервіс-центрів), що займається ремонтом самої різної техніки: комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, телефонів, телевізорів і т.д. У порівнянні з 90-ми роками, зараз нарватися на відвертих шахраїв шанс невеликий, але нарватися на співробітників, які обманюють "по дрібниці" - більш ніж реально.

Читати Далі

Доброго часу доби. Багато користувачів при виборі монітора не звертають увагу на технологію виготовлення матриці (матриця - головна деталь будь-якого жк-монітора, яка формує зображення), а від неї, між іншим, дуже сильно залежить якість картинки на екрані (та й ціна пристрою теж!). До речі, багато хто може заперечити що це дрібниця, і будь-який сучасний ноутбук (наприклад) - забезпечує відмінну картинку.

Читати Далі

Добрий день. Сьогоднішня стаття присвячена оперативної пам'яті, а точніше її кількості на наших комп'ютерах (оперативну пам'ять часто скорочують - ОЗУ). ОЗУ відіграє велику роль в роботі комп'ютера, якщо пам'яті не вистачає - ПК починає гальмувати, ігри та програми відкриваються неохоче, картинка на моніторі починає "смикатися", підвищується навантаження на жорсткий диск.

Читати Далі

Доброго години всім! З ростом популярності китайських комп'ютерних товарів (флешки, диски, карти-пам'яті і т.д.), стали з'являтися "умільці", які хочуть на цьому нажитися. І, останнім часом, ця тенденція тільки зростає, на жаль ... Цей пост народився з того, що не так давно мені принесли, здавалося б, нову USB флешку на 64 ГБ (куплену в одному з китайських інтернет-магазинів), попросивши допомогти полагодити її.

Читати Далі

Сучасні комп'ютерні ігри вимогливі до ресурсів персонального комп'ютера. Любителям гейминга у високій роздільній здатності і зі стабільним FPS вкрай важливо мати на борту свого пристрою продуктивну відеокарту. На ринку представлено чимало моделей від Nvidia і Radeon в різному виконанні. В добірку увійшли кращі відеокарти для ігор на початок 2019 року.

Читати Далі

Майнінг стає все більш доступним для рядового користувача і приносить стабільний дохід. Для успішного і продуктивного заробітку криптовалюта варто обзавестися продуктивним обладнанням. На ринку представлена ​​величезна різноманітність відеокарт для різних цілей, однак, лише деякі з них ідеально підходять для Майнінг.

Читати Далі

Добрий день. Думаю, що не відкрию Америку, сказавши, що принтер - вкрай корисна річ. Причому, не тільки для учнів (яким він просто необхідний для роздрукування курсових, доповідей, дипломів та ін.), Але і для інших користувачів. Зараз у продажу можна зустріти різні типи принтерів, ціна на які може відрізнятися в десятки разів.

Читати Далі

Для отримання максимального задоволення від проходження комп'ютерних ігор недостатньо закупитися топовим залізом і ігровими девайсами. Найважливішою деталлю є монітор. Ігрові моделі відрізняються від звичайних офісних і розмірами, і якістю картинки. Зміст Критерії вибору Діагональ Дозвіл Таблиця: поширені формати моніторів Частота оновлення Матриця Таблиця: характеристика матриць Тип підключення Який монітор вибрати для ігор - топ 10 кращих Низько-ціновий сегмент ASUS VS278Q LG 22MP58VQ AOC G2260VWQ6 Середньо-ціновий сегмент ASUS VG248QE Samsung U28E590D Acer KG271Cbmidpx Високо- ціновий сегмент ASUS ROG Strix XG27VQ LG 34UC79G Acer XZ321QUbmijpphzx Alienware AW3418DW Таблиця: порівняння моніторів зі списку критерії вибору При виборі ігрового монітора потрібно враховувати такі критерії, як діагональ, розширення, частота оновлення, матриця і ип підключення.

Читати Далі