Для початківців

Незважаючи на те, що питання дуже простий, проте, відповідь на нього в Інтернеті шукають сотні людей щодня. Мабуть, і я розповім на своєму сайті, як поміняти пароль в однокласниках. Як поміняти пароль в звичайній версії однокласників Під звичайною версією я маю на увазі ту версію, яку Ви бачите при заході на однокласники через браузер на комп'ютері, зміна пароля на мобільній версії сайту (далі в інструкції) трохи відрізняється.

Читати Далі

Навіщо може знадобитися форматувати зовнішній USB диск в файлову систему FAT32? Не так давно я писав про різні файлових системах, їх обмеження та сумісності. Серед іншого було відзначено той момент, що FAT32 сумісна майже з усіма пристроями, а саме: DVD програвачами і авто магнітолами, що підтримують USB підключення і багатьма іншими.

Читати Далі

Незважаючи на те, що для більшості установка скайп не є якоюсь проблемою, проте, судячи зі статистики пошуку в мережі Інтернет у деяких користувачів це все ж викликає питання. А з огляду на те, що пошук скайп за допомогою запитів "скачати скайп" або "скачати skype безкоштовно" може привести до небажаних результатів - наприклад, до завантаження платних архівів, які потребують вислати смс або, що ще гірше, встановлено зловмисне програмне забезпечення на комп'ютер, вважаю за потрібне розповісти, як встановити скайп правильно.

Читати Далі

Якщо у вас на клавіатурі ноутбука (як правило, це відбувається саме на них) замість букв друкуються цифри, нічого страшного - нижче докладний опис, як виправити цю ситуацію. Проблема виникає на клавіатурах без виділеного цифрового блоку клавіш (який знаходиться в правій частині на "великих" клавіатурах), але з можливістю зробити так, щоб частина клавіш з буквами можна було використовувати для швидкого набору цифр (наприклад, на ноутбуках HP таке передбачено).

Читати Далі

Wi-Fi (вимовляють як вайфай) - бездротовий високошвидкісний стандарт для передачі даних і організації бездротових мереж. На сьогоднішній день значна кількість мобільних пристроїв, таких як смартфони, звичайні мобільні телефони, ноутбуки, планшетні комп'ютери, а також фотоапарати, принтери, сучасні телевізори і ряд інших пристроїв обладнані модулями бездротового зв'язку WiFi.

Читати Далі

Там, де необхідно вимкнути Android телефон Samsung Galaxy в звичайній ситуації, досить натиснути і утримувати кнопку вимикання екрана, а потім вибрати потрібний пункт в меню. Однак, ситуація ускладнюється, коли потрібно вимкнути смартфон з непрацюючим сенсором екрану, з розбитим екраном або без можливості розблокувати його, що завис телефон, особливо з огляду на те, що батареї в сучасних Samsung незнімні.

Читати Далі

Досить часто, коли я налаштовую або ремонтую клієнтам комп'ютер, мене запитують про те, як можна навчитися працювати на комп'ютері - на які комп'ютерні курси записатися, які підручники купити і т.д. Відверто кажучи, я зовсім не знаю, як відповісти на це питання. Я цілком можу показати і пояснити логіку і процес виконання якоїсь операції з комп'ютером, але "навчити працювати на комп'ютері" - не можу.

Читати Далі

Не всі знають, але в Google Chrome є власна вбудована утиліта для пошуку і видалення шкідливих програм. Раніше цей інструмент був доступний для завантаження в якості окремої програми - Chrome Cleanup Tool (або Software Removal Tool), але зараз він став складовою частиною браузера. У цьому огляді про те, як запустити сканування за допомогою вбудованого пошуку і видалення шкідливих програм Google Chrome, а також коротко і, можливо, не цілком об'єктивно про результати роботи інструменту.

Читати Далі

Крім версій Skype для настільних комп'ютерів і ноутбуків, існують також і повнофункціональні програми Skype для мобільних пристроїв. У цій статті мова піде про Skype для смартфонів і планшетів під управлінням операційної системи Google Android. Як встановити Skype на телефон Android, щоб встановити програму зайдіть в Google Play Market, натисніть іконку пошуку і введіть "Skype".

Читати Далі

Може трапитися, що в папці Завантаження або в іншому місці, куди ви завантажуєте щось з Інтернету, ви виявите файл з розширенням .crdownload і ім'ям якийсь потрібної речі або "Чи не підтверджений", з номером і тим же розширенням. Пару раз довелося відповідати, що це за файл і звідки він взявся, ніж відкрити crdownload і чи можна його видалити - тому і вирішив відповісти на всі ці питання в рамках однієї невеликої статті, якщо вже питання виникає.

Читати Далі

За замовчуванням, на екрані блокування Android телефону відображаються повідомлення про СМС, повідомленнях в месенджерах і інша інформація від додатків. У деяких випадках ця інформація може мати конфіденційний характер, а можливість прочитати вміст повідомлень без розблокування пристрою бути небажаною.

Читати Далі

Включена налагодження по USB на Android пристрої може знадобитися для самих різних цілей: перш за все, для виконання команд в adb shell (прошивка, кастомний рекавери, запис екрану), але не тільки: наприклад, включена функція буде потрібно і для відновлення даних на Android. У цій покрокової інструкції докладно про те, як включити налагодження по USB на Android 5-7 (в общем-то, те ж саме буде і на версіях 4.

Читати Далі

У найпопулярнішому браузері, Google Chrome, крім інших корисних функцій, є деякі приховані експериментальні можливості, які можуть бути корисними. Серед інших - вбудований в браузер генератор надійних паролів. У цій короткій інструкції докладно про те, як включити і використовувати вбудований генератор паролів (т.

Читати Далі

На цьому сайті є три, в общем-то, однотипних статті, тематика яких вказана в заголовку вище. Чи не відкриваються сторінки в браузерах Не можу зайти в контакт і однокласники У більшості випадків, причина того, що якийсь (або все відразу) сайт не відкривається - помилки у файлі hosts або деякі інші мережеві параметрами, викликані шкідливим або не дуже програмним забезпеченням.

Читати Далі

У цій статті поговоримо про те, як очистити історію повідомлень в Skype. Якщо в більшості інших програм для спілкування в Інтернет це дія досить очевидно і, крім цього, історія зберігається на локальному комп'ютері, в скайпі все виглядає трохи інакше: Історія повідомлень зберігається на сервері Щоб видалити переписку в Скайпі, потрібно знати де і як її видаляти - ця функція захована в налаштуваннях програми Проте, нічого особливо складного в тому, щоб видалити збережені повідомлення немає і зараз ми детально розглянемо, як це зробити.

Читати Далі

Можливість пошуку по картинці в Google або Яндекс - зручна і проста у використанні річ на комп'ютері, проте, якщо необхідно виконати пошук з телефону, починаючий користувач може зіткнутися зі складнощами: іконка з фотоапаратом для того, щоб завантажити своє зображення в пошук відсутня.

Читати Далі

Я вже писав загальну статтю про те, як видалити антивірус з комп'ютера. Перший спосіб цієї інструкції цілком підходить і для видалення антивіруса Аваст, однак, навіть після видалення на комп'ютері і в реєстрі Windows після цього залишаються окремі його елементи, які, наприклад, не дозволяють встановити антивірус Касперського або інше антивірусне програмне забезпечення, яке при установці буде писати, що на ПК встановлено Avast.

Читати Далі

Власники щодо нових моделей телефонів Samsung Galaxy (S8, S9, Note 8 і 9, J7 і інших) можуть зіткнутися з незрозумілим для себе повідомленням: Блокування сенсорного введення і поясненням "Щоб це знову не відбулося, перевірте, чи заблокований безконтактний датчик". На телефонах з Android 9 Pie розглядається повідомлення виглядає злегка інакше: "Захист від випадкового торкання.

Читати Далі

Порівняно недавно Kaspersky запустила новий безкоштовний сервіс онлайн перевірки на віруси - VirusDesk, що дозволяє перевірити файли (програми і інші), розміром до 50 мегабайт, а також сайти в Інтернеті (посилання) без установки антивіруса на комп'ютер з використанням тих же баз, що задіяні в антивірусних продуктах Касперського.

Читати Далі

Якщо вам потрібно конвертувати фотографію або будь-який інший графічний файл в один з форматів, який відкривається майже всюди (JPG, PNG, BMP, TIFF або навіть PDF), ви можете використовувати для цього спеціальні програми або графічні редактори, проте не завжди це має сенс - іноді ефективніше використовувати онлайн конвертер фото і зображень.

Читати Далі