Популярний досить таки питання, щодо того, як створити таблицю в Excel. До речі, зазвичай його задають початківці користувачі, тому що по суті, після того, як ви відкриваєте програму Excel - поле з осередками яке ви бачите - вже і є велика таблиця. Звичайно, межі таблиці не видно так чітко, але це легко виправити.

Читати Далі

Добрий день. Давненько не писав ніяких постів по Word і Excel на сторінках блогу. І ось, порівняно не давно, отримав досить цікаве питання від одного з читачів: "як витягти корінь n-го ступеня з числа в Excel". Дійсно, наскільки я пам'ятав, в Excel є функція "Корінь", але вона витягує тільки квадратний корінь, якщо потрібен корінь будь-який інший ступеня?

Читати Далі

Незважаючи на, здавалося б, велику популярність програми Microsoft Excel, багато користувачів до сих пір задають питання, типу "чим відкрити формат XLS і XLSX". XLS - це формат документа EXCEL, вдає із себе таблицю. До речі, що його переглянути, не обов'язково имет Ьу себе на комп'ютері цю програму.

Читати Далі

Багато користувачів навіть не здогадуються про всієї потужності Excel. Ну да, чули, що програма для роботи з таблицями, і користуються її, переглядають дещо які документи. Зізнаюся, подібним користувачем був і я, поки випадково не наскочив на просту, здавалося б завдання: порахувати суму осередків в одній зі своїх таблиць в Excel.

Читати Далі

Спростити працю над проектом завжди допоможуть гарячі клавіші Excel. Чим частіше ви станете їх використовувати, тим зручніше вам буде редагувати будь-які таблиці. Швидкий доступ Excel При роботі з Excel зручно використовувати поєднання клавіш замість миші. Табличний процесор програми включає масу функцій і можливостей для роботи навіть з найскладнішими таблицями і документами.

Читати Далі

Вітаю всіх на блозі. Сьогоднішня стаття присвячена таблиць, з якими більшості доводилося працювати при роботі за комп'ютером (перепрошую за тавтологію). Багато починаючі користувачі часто ставлять одне і те ж питання: "... а як створити в Excel таблицю з точними розмірами до сантиметра. Ось в Word все набагато простіше," взяв "лінійку, побачив рамку аркуша і накреслив ...".

Читати Далі

Добрий день. Сьогоднішня стаття присвячена графіками. Напевно, кожен хто вів коли-небудь розрахунки, або становив який-небудь план - завжди мав необхідність представити свої результати у вигляді графіка. До того ж, результати підрахунків в такому вигляді сприймаються легше. Сам же я з графіками зіткнувся вперше, коли робив презентацію: щоб наочно аудиторії продемонструвати куди прагнути прибуток - краще нічого не придумаєш ... У цій статті я хотів би показати на прикладі, як побудувати графік в Excel в різних версіях: 2010 і 2013.

Читати Далі

Нерідко при відкритті Excel файлу з'являється повідомлення про те, що формат файлу не відповідає дозволу файлу, він пошкоджений або небезпечний. При цьому рекомендується відкривати його тільки якщо ви довіряєте джерелу. Не треба впадати у відчай. Існує кілька способів, які допоможуть відновити інформацію, що зберігалася в файлах *.

Читати Далі

Добрий день. Колись, написати самостійно формулу в Excel - для мене було чимось неймовірним. І навіть, незважаючи на те, що часто доводилося працювати в цій програмі, нічого крім тексту не набивав ... Як виявилося, більшість формул не уявляють з себе нічого складного і з ними легко можна працювати, навіть, починаючому користувачеві комп'ютера.

Читати Далі

Добрий день. З власного досвіду скажу одну очевидну річ: багато починаючі користувачі недооцінюють Excel (причому, я б сказав, що навіть дуже сильно недооцінюють). Може я суджу по особистому досвіді (коли раніше не міг скласти 2 числа) і не уявляв навіщо потрібен Excel, а потім ставши користувачем "середньої руки" в Excel - зміг вирішувати в десятки разів швидше завдання, з якими раніше сидів і "думав" ... мета цієї статті: не тільки показати, як виконати ту чи іншу дію, але і показати потенційні можливості програми для початківців користувачів, які навіть не здогадуються про них.

Читати Далі