Взагалі, якщо перекладати дослівно, то помилка "DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER" означає, що завантажувальний диск зіпсований, і потрібно вставити інший системний диск і натиснути на кнопку Enter. Ця помилка не завжди означає, що прийшов в непридатність вінчестер (хоча, іноді, і сигналізує і про це).

Читати Далі

Добрий день. Днями зіткнувся досить неприємною помилкою "BOOTMGR is missing ...", яка з'являлася при включенні ноутбука (до речі, на ноутбуці була встановлена ​​ОС Windows 8). Помилку вдалося досить швидко виправити, попутно знявши кілька скріншотів з екрану, щоб показати детально, що робити при аналогічну проблему (думаю, що зіткнеться з нею не один десяток / сотня осіб) ... Взагалі, така помилка може з'явитися з кількох причин: наприклад, ви встановіть в комп'ютер ще один жорсткий диск і не зробите відповідні налаштування; скидання або зміна налаштувань біоса; неправильне відключення комп'ютера (наприклад, при різкому відключенні електрики).

Читати Далі

Доброго дня! Майже два тижні нічого не писав в блог. Не так давно отримав питання від одного з читачів. Суть його була проста: "Чому не заходить в роутер 192.168.1.1?". Вирішив відповісти не тільки йому, але і оформити відповідь у вигляді невеликої статті. Зміст Як відкрити настройки Чому не заходить на 192.

Читати Далі

Добрий день. Без різного роду помилок Windows, напевно, було б зовсім вже нудно ?! З одного з них мені ні-ні, та й доводиться стикатися. Суть помилки в наступному: пропадає доступ до мережі і в треї поряд з годинником з'являється повідомлення "Невизначена мережа без доступу до інтернету" ... Найчастіше воно з'являється, коли збиваються (або змінюються) настройки мережі: наприклад, при зміні налаштувань у вашого провайдера або при оновленні (перевстановлення) Windows і ін.

Читати Далі

Добрий день. Сьогоднішня стаття присвячена одній "старої" помилку: "reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key" (що в перекладі на російську говорить: "перезавантажитеся і виберіть правильне завантажувальний пристрій або вставте завантажувальний носій в завантажувальний пристрій і натисніть будь-яку клавішу ", див.

Читати Далі

Ось так, здавалося б, працює працює ноутбук (нетбук і ін.) З мережею Wi-Fi і ніяких питань. А в один з днів включаєте його - і вилітає помилка: "Windows не вдалося підключитися до Wi-Fi ...". Що робити? Так власне і було з домашнім ноутбуком. У цій статті хочу розповісти, як можна усунути цю помилку (до того ж, як показує практика, дана помилка досить поширена).

Читати Далі

Добрий день. Від помилок не застрахований ніхто: ні людина, ні комп'ютер (як показує практика) ... При підключенні до інтернет по протоколу PPPoE іноді виникає помилка 651. Причин, через які вона може з'явитися, досить багато. У цій статті я б хотів розглянути основні причини її появи, а так само способи, як виправити таку помилку.

Читати Далі