Драйвера

Добрий день. Давненько не писав в блог нових статей. Будемо виправлятися ... Сьогодні я б хотів розповісти про те, як видалити драйвер принтера в ОС Windows 7 (8). До речі, видалити його може знадобитися з різних обставин: наприклад, помилково вибрали не той драйвер; знайшли більш відповідний драйвер і хочете його протестувати; принтер відмовляється друкувати, і необхідно замінити драйвер і т.

Читати Далі

Добрий день. Після перевстановлення ОС Windows або при підключенні нового обладнання до комп'ютера, все з нас стикаються з одним завданням - пошуком і установкою драйверів. Іноді, це перетворюється на справжній кошмар! У цій статті я хочу поділитися досвідом, як легко і швидко можна скачати і встановити драйвера на будь-який комп'ютер (або ноутбук) за лічені хвилини (в моєму випадку весь процес зайняв близько 5-6 хвилин!

Читати Далі

Доброго всім дня. Саме з такими словами (як назва статті), зазвичай, звертаються користувачі, які вже зневірилися знайти потрібний драйвер. Так, власне, і народилася тема для цієї статті ... Драйвера - це взагалі, окрема велика тема, з якою постійно стикаються всі користувачі ПК без винятку.

Читати Далі

Добрий день. Я думаю, що багатьом, хто вперше перевстановлювати Windows знайома ситуація: немає інтернету, тому що не встановлені драйвера на мережеву карту (контролер), а немає драйверів - так як їх потрібно завантажити, а для цього потрібен інтернет. В общем-то, замкнуте коло ... Подібне ж може статися і з інших причин: наприклад, оновили драйвера - вони не пішли (а резервну копію зробити забули ...); ну або поміняли мережеву карту (стара "наказала довго жити", хоча, звичайно, з новою картою йде в комплекті диск з драйверами).

Читати Далі

Доброго дня всім! При вирішенні будь-якої проблеми з відеодрайвером (оновлення, наприклад), часто виникає така проблема, що новий драйвер не замінює старий (не дивлячись на всі спроби його замінити ...). В цьому випадку, напрошується простий висновок: якщо старий заважає новому, значить потрібно спочатку видалити повністю старий драйвер з системи, а потім встановити новий.

Читати Далі

Доброго дня! Я думаю багато користувачів стикалися з установкою того чи іншого драйвера, навіть нові ОС Windows 7, 8, 8.1 не завжди здатні самостійно вибирати користувача для обміну та підібрати для нього драйвер. Тому, іноді доводиться викачувати драйвера з різних сайтів, встановлювати з CD / DVD дисків, які йдуть в комплекті до нового обладнання.

Читати Далі

Добрий день. Одним з найбільш потрібних драйверів для роботи бездротового інтернету - це, звичайно, драйвер для адаптера Wi-Fi. Якщо його немає - то підключитися до мережі неможливо! А вже скільки питань виникає у користувачів, які стикаються з цим вперше ... У цій статті я хотів би покроково розібрати все самі часто-зустрічаються при оновленні та встановлення драйверів для бездротового адаптера Wi-Fi.

Читати Далі

Добрий день. Яких тільки помилок можна не зустріти при роботі за комп'ютером ... А універсального рецепта позбавлення від них усіх - не існує 🙁 У цій статті я хочу зупинитися на одній популярній помилку: про зупинку відеодрайвера. Думаю, що кожен досвідчений користувач, хоча б раз бачив подібне повідомлення, спливаюче внизу екрану (див.

Читати Далі

Добрий день. При проблемах з мережею (точніше її недоступністю), дуже часто причиною виявляється одна деталь: для мережевої карти відсутні драйвера (а значить, вона просто не працює!). Якщо відкрити диспетчер задач (що радиться, майже в кожному керівництві) - то можна побачити, частіше за все, не мережеву карту, навпроти якої буде горіти жовтий значок, а який-небудь Ethernet-контролер (або мережевий контролер, або Network controller і т.

Читати Далі

Доброго дня. Продуктивність відеокарти серйозно залежить від використовуваних драйверів. Дуже часто розробники вносять виправлення в драйвера, які можуть трохи підвищити продуктивність карти, особливо це стосується нових ігор. Так само рекомендується перевірити і оновити драйвера відеокарти в випадках коли: - зависає картинка в грі (або в відео), може почати сіпатися, гальмувати (особливо, якщо по системним вимогам гра повинна працювати нормально); - зміна кольору деяких елементів.

Читати Далі