Перші комп'ютери використовували для зберігання даних картонні перфокарти, магнітофонні касети, дискети різних типів і розмірів. Потім настала тридцятирічна ера монополії жорстких дисків, які ще називають "вінчестерами" або HDD-накопичувачами. Але сьогодні з'явився новий вид незалежної пам'яті, швидко набирає популярність.

Читати Далі

Для поліпшення роботи комп'ютера періодично слід наводити порядок на жорстких дисках. Утиліти для дефрагментації дозволяють переміщати файли в межах одного розділу таким чином, щоб складові однієї програми розташовувалися в послідовному порядку. Все це прискорює роботу комп'ютера. Зміст Кращі програми для дефрагментації диска Defraggler Smart Defrag Auslogics Disk Defrag Puran Defrag Disk Speedup Toolwiz Smart Defrag WinUtilities Disk Defrag O & O Defrag Free Edition UltraDefrag MyDefrag Кращі програми для дефрагментації диска На сьогоднішній день існує декілька популярних інструментів для дефрагментації комп'ютерного диска.

Читати Далі

Добрий день. Іноді трапляється так, що ноутбук або комп'ютер не включається, а інформація з його диска потрібна для роботи. Ну або у вас є старий вінчестер, що лежить "без діла" і який зовсім непогано було б зробити переносним зовнішньому диском. У цій невеликій статті хочу зупинитися на спеціальних "перехідниках", які дозволяють підключати SATA диски до звичайного порту USB комп'ютера або ноутбука.

Читати Далі

Доброго дня. Сьогодні у мене невелика стаття з налаштування зовнішнього вигляду Windows - про те, як поміняти іконку при підключенні флешки (або іншого носія, наприклад, зовнішнього жорсткого диска) до комп'ютера. Навіщо це треба? По-перше, це красиво! По-друге, коли у вас кілька флешок і ви не пам'ятаєте що у вас на який знаходиться - то що відображається іконка або значок - швидко дозволяють зорієнтуватися.

Читати Далі

Доброго дня. Від швидкості роботи диска - залежить швидкість роботи всього комп'ютера в цілому! Причому, що дивно, багато користувачів недооцінюють цей момент ... Але ж швидкість завантаження ОС Windows, швидкість копіювання файлів на диск / с диска, швидкість запуску (завантаження) програм і т.д. - все впирається в швидкість диска.

Читати Далі

Добрий день. Зовнішні жорсткі диски стали настільки популярні, що багато користувачів стали відмовлятися від флешок. Ну справді: навіщо мати завантажувальний флешку до того ж до неї зовнішній жорсткий диск з файлами, коли можна мати просто завантажувальний зовнішній HDD (на який так само можна записати купу різноманітних файлів)?

Читати Далі

Питання про те, чим можна відкрити файл формату mdf найчастіше виникає у тих, хто скачав гру в торрент і не знає, як її встановити і що таке цей файл. Як правило, є два файли - один в форматі MDF, інший - MDS. У цій інструкції докладно розповім про те, чим і як відкрити такі файли в різних ситуаціях.

Читати Далі

Добрий день. Повинен вам констатувати одну річ - ноутбуки, все таки, стали набагато популярнішими, ніж звичайні ПК. І цьому є ряд пояснень: займає менше місця, зручно переносити, в комплекті відразу все є (а до ПК потрібно купити веб-камеру, колонки, ДБЖ та ін.), Так і за ціною вони стали більш ніж доступні.

Читати Далі

Доброго дня. Швидкість роботи диска залежить від того, в якому режимі він працює (наприклад, різниця в швидкості роботи сучасного SSD диска при підключенні до порту SATA 3 проти SATA 2 може досягати різниці в 1,5-2 рази!). У цій, порівняно невеликий, статті я хочу розповісти, як легко і швидко визначити, в якому режимі працює жорсткий диск (HDD) або твердотільний диск (SSD).

Читати Далі

Вітаю всіх читачів. Я думаю, вже багато (а особливо ті, хто багато фотографує, у кого велика колекція музики, фільмів) замислювалися про придбання зовнішнього жорсткого диска для ноутбука (комп'ютера). Крім того, якщо порівнювати його з звичайним вінчестером, зовнішній HDD дозволяє не тільки зберігати інформацію, а й легко її переносити з одного комп'ютера на інший, зручно невелику коробочку взяти з собою в поїздку і ін.

Читати Далі

Добрий день. Досить багато користувачів вже стикалися з помилками пов'язаними з розміткою на диску. Наприклад, досить часто при установці Windows з'являється помилка, виду: "Установка Windows на даний диск. Обраний диск має стиль розділів GPT". Ну або питання по MBR або GPT з'являються, коли деякі користувачі купують диск, розмір якого більше, ніж 2 Тб (т.

Читати Далі

Доброго часу доби. Жорсткий диск - одна з найцінніших "залозок" в ПК! Знаючи заздалегідь, що з ним щось не так - можна встигнути без втрат перенести всі дані на інші носії. Найчастіше тестування жорсткого диска проводять при покупці нового диска, або при появі різного роду проблем: довго копіюються файли, ПК зависає при відкритті (обігу) до диску, частина файлів перестає читатися і т.

Читати Далі

Добрий день. Дуже часто користувачі задають мені один і той же питання, але в різній інтерпретації: "ніж забитий жорсткий диск?", "Чому зменшилася місце на жорсткому диску, адже я нічого не качав?", "Як знайти файли, які віднімають місце на HDD ? " і т.д. Для оцінки і аналізу зайнятого місця на жорсткому диску існують спеціальні програми, завдяки яким можна швидко знайти все зайве і видалити.

Читати Далі

Доброго дня. Незважаючи на те, що сучасні жорсткі диски об'ємом вже більше 1 ТБ (більше 1000 ГБ) - місце на HDD завжди не вистачає ... Добре, якщо на диску лежать тільки ті файли, про які ви знаєте, але часто - місце на вінчестері займають файли, які "приховані" від очей. Якщо час від часу на виробляти чистку диска від таких файлів - їх зібратися досить велика кількість і "відібране" місце на HDD може обчислюватися гігабайтами!

Читати Далі

Доброго всім дня. Серед гальм і фризів комп'ютера зустрічається одна неприємна особливість, пов'язана з жорсткими дисками: начебто працюєш з вінчестером, деякий час все нормально, а потім звертаєшся до нього знову (відкриваєш папку, або запускаєш фільм, гру), а комп'ютер підвисає на 1-2 сек . (В цей час, якщо прислухатися, чути як жорсткий диск починає розкручуватися) і через мить шуканий файл запускається ... До речі, часто таке буває з жорсткими дисками, коли їх в системі декілька: системний, зазвичай, працює нормально, а ось другий диск - часто зупиняється при неактивній роботі.

Читати Далі

Доброго дня! Я думаю, хто часто працює за ноутбуком, іноді потрапляли в подібну ситуацію: потрібно скопіювати багато файлів з жорсткого диска ноутбука на жорсткий диск стаціонарного комп'ютера. Як це зробити? Варіант 1. Просто підключити ноутбук і комп'ютер в локальну мережу і передати файли. Правда, якщо швидкість у вас в мережі буде не висока - то цей спосіб відніме дуже багато часу (тим більше, якщо скопіювати потрібно кілька сот гігабайт).

Читати Далі

Доброго часу доби. Багатьом користувачам часто недостатньо одного диска для повсякденної роботи на ноутбуці. Варіанти вирішення питання є, звичайно, різні: купити зовнішній жорсткий диск, флешку, і ін. Носії (цей варіант розглядати в статті не станемо). А можна встановити другий жорсткий диск (або SSD (твердотільний)) замість дисковода для оптичних дисків.

Читати Далі

Доброго дня. Тема, пов'язана з SSD (solid-state drive - твердотільний диск) дисками, останнім часом, достатня популярна (мабуть позначається високий попит на подібні диски). До речі, ціна на них з часом (я думаю, що цей час настане досить скоро) буде порівнянна з вартістю звичайного жорсткого диска (HDD).

Читати Далі

Доброго дня. Хотів би того користувач чи ні, але рано чи пізно будь-який комп'ютер з Windows накопичує велику кількість тимчасових файлів (кеш, історія браузерів, лог файли, tmp файли і т. Д.). Це, найчастіше, користувачі називають "сміттям". ПК з часом починає працювати повільніше ніж раніше: швидкість відкриття папок зменшується, часом він замислюється на 1-2 секунд, та й на жорсткому диску ставати менше вільного місця.

Читати Далі

Напевно, у кожного з нас є папки і файли, які хотілося б приховати від сторонніх очей. Тим більше, коли за комп'ютером працюєте не тільки ви, але і інші користувачі. Для цього можна, звичайно, поставити пароль на папку або помістити її в архів з паролем. Але цей спосіб не завжди зручний, тим більше для тих файлів, з якими ви збираєтеся працювати.

Читати Далі