Очищення комп'ютера

У багатьох початківців користувачів викликає певні труднощі таке просте завдання, як очистити кеш і куки в браузері. Взагалі, це досить часто доводиться робити, коли ви рятуєтеся від всякого рекламного ПО наприклад, або хочете прискорити роботу браузера і чистите історію. Розглянемо всі на прикладі трьох найпоширеніших браузерів: Chrome, Firefox, Opera.

Читати Далі

Доброго часу доби. Я думаю, що ті користувачі, у кого багато фотографій, картинок, шпалер ні раз стикалися з тим, що на диску зберігаються десятки однакових файлів (а ще є сотні схожих ...). А місце вони можуть займати дуже порядно! Якщо самостійно шукати схожі картинки і видаляти їх - то не вистачить ніякого часу і сил (особливо, якщо колекція значна).

Читати Далі

Доброго часу доби. Статистика річ невблаганна - у багатьох користувачів на жорстких дисках лежать, часом, десятки копій одного і того ж файлу (наприклад, картинки, або музичного треку). Кожна з таких копій, зрозуміло, забирає місце на вінчестері. А якщо диск ваш вже "забитий" під зав'язку - то таких копій може бути досить багато!

Читати Далі

Доброго всім дня. Я не помилюся, якщо скажу, що немає такого користувача (зі стажем) у якого б ніколи не гальмував комп'ютер! Коли це починає відбуватися часто - за комп'ютером стає не комфортно працювати (а іноді і взагалі неможливо). Якщо говорити чесно, то причин через які комп'ютер може гальмувати - сотні, і виявити конкретну - справа не завжди просте.

Читати Далі