Браузери

Браузер Chrome - одне з популярних засобів у всьому світі для серфінгу в інтернеті. Нещодавно його розробники помітили, що всі користувачі можуть бути в серйозній небезпеці, тому зовсім скоро Google заборонить установку розширень від сторонніх сайтів. Чому сторонні розширення будуть заборонені Chrome за своєю функціональністю "з коробки" трохи поступається браузеру Mozilla Firefox і іншим оглядачам інтернету.

Читати Далі

Корпорація Google із завидною регулярністю анонсує чергові оновлення своїх продуктів. Так, 1 червня 2018 роки побачила світ 67-я версія Google Chrome для Windows, Linux, MacOS і всіх сучасних мобільних платформ. Розробники не обмежилися косметичними змінами дизайну і функціональності меню, як це бувало раніше, а запропонували користувачам кілька нових і незвичайних рішень.

Читати Далі

Google Chrome сканує особисті дані. Вбудований в один з найпопулярніших в світі інтернет-браузерів антивірусний девайс непомітно вивчає комп'ютерні файли. Це стосується комп'ютерів на операційній системі Windows. Пристрій переглядає всю інформацію, включаючи особисті документи. Google Chrome сканує особисті дані?

Читати Далі

На даний момент Google Chrome є найпопулярнішим браузером в світі. Понад 70% користувачів використовують його на постійній основі. Однак у багатьох все ж виникає питання, що краще Гугл Хром або яндекс.браузер. Спробуємо порівняти їх і визначити переможця. У боротьбі за своїх користувачів розробники намагаються поліпшити параметри веб-серферів.

Читати Далі

Добридень! Сьогодні хотілося б поговорити про одному файлі (hosts) через якого дуже часто користувачі потрапляють не на ті сайти і стають легкою наживою шахраїв. Причому, багато антивіруси навіть не попереджають про загрозу! Не так давно, власне, мені й довелося відновити кілька файлів hosts, позбавивши користувачів від "перекидання" на сторонні сайти.

Читати Далі

Доброго часу доби. Досить цікаве питання в заголовку :). Я думаю, що кожен користувач інтернету (більш-менш активний) зареєстрований на десятках сайтів (електро-пошта, соц-мережі, якась гра і т.д.). Утримати в голові паролі від кожного сайту, практично нереально - не дивно, що настає момент, коли зайти на сайт не виходить!

Читати Далі

Добрий день. Здавалося б, дрібниця - подумаєш закрив вкладку в браузері ... Але за мить розумієш - що на сторінці була потрібна інформація, яку необхідно зберегти для подальшої роботи. За "закону підлості" адреса цієї інтернет-сторінки не пам'ятаєш, і що робити? У цій міні-статті (невеликий інструкції) я приведу декілька швидких клавишь для різних популярних браузерів, які допоможуть відновити закриті вкладки.

Читати Далі

Доброго часу доби. Виявляється ще далеко не всі користувачі знають, що за замовчуванням будь-який браузер запам'ятовує історію відвіданих вами сторінок. І навіть якщо пройшло кілька тижнів, а може й місяців, відкривши журнал обліку відвідувань браузера - можна знайти заповітну сторінку (якщо звичайно, ви не очищали історію відвідувань ...).

Читати Далі

Mozilla Firefox - популярний браузер, що відрізняється зручністю і швидкістю роботи. У цій збірці представлені корисні додатки і плагіни, за допомогою яких можна розширити набір функцій програми. Зміст Adblock Анонімайзери Hola, anonymoX, Browsec VPN Easy Video Downloader Savefrom LastPass Password Manager Awesome Screenshot Plus ImTranslator Візуальні закладки Popup Blocker Ultimate Dark Reader Adblock Блокування плагіном інтрузивної реклами знижує ризик зараження ПК шкідливими програмами Популярний блокувальник реклами.

Читати Далі

Доброго часу доби. Я думаю, що практично кожен користувач стикався гальмами браузера при перегляді інтернет-сторінок. Причому, відбуватися це може не тільки на слабких комп'ютерах ... Причин через які може гальмувати браузер - досить багато, але в цій статті я хочу зупинитися на найбільш популярних, з якими стикаються більшість користувачів.

Читати Далі

Інформація про всіх відвіданих сторінках в інтернеті зберігається в спеціальному журналі браузері. Завдяки цьому можна відкрити раніше відвідувану сторінку, навіть якщо з моменту моменту перегляду пройшло кілька місяців. Але з часом в історії веб-серфера скупчується величезна кількість записів про сайтах, викачування та багато іншого.

Читати Далі

З кожним роком програми для роботи з інтернетом стають все більш функціональними і оптимізованими. Найкращі з них мають високу швидкість, можливістю економити трафік, захищати комп'ютер від вірусів і працювати з популярними мережевими протоколами. Кращі браузери за підсумками 2018 року витримують конкуренцію завдяки регулярним корисним оновлень і стабільній роботі.

Читати Далі

Вітаю всіх читачів блогу! Сьогодні у мене стаття про браузери - напевно, сама потрібна програма для користувачів, які працюють з інтернетом! Коли ви багато часу проводите в браузері - то навіть якщо браузер гальмує зовсім незначно, це може сильно позначатися на нервовій системі (та й на підсумковому часу роботи відбитися).

Читати Далі

Неможливість відкриття необхідної сторінки в інтернеті - одна з часто зустрічаються проблем. При цьому в адресному рядку назву задано вірно. Виникає резонне питання про те, чому не відкривається сайт, який так необхідний. Причин такої проблеми може бути багато, починаючи від візуальних дефектів і закінчуючи внутрішніми програмними збоями.

Читати Далі

Добрий день. Рекламу сьогодні можна зустріти практично на кожному сайті (в тому чи іншому вигляді). І в цьому немає нічого поганого - часом тільки за рахунок неї окупаються всі витрати власника майданчика на її створення. Але все добре в міру, в тому числі і реклама. Коли її стає занадто багато на сайті - то інформацією з нього стає вкрай незручно користуватися (я вже не кажу про те, що ваш браузер може почати відкривати різні вкладки та вікна без вашого відома).

Читати Далі

Доброго дня, друзі! Вибачте, що давно не було оновлень в блозі, обіцяю виправитися і радувати вас статтями частіше. Сьогодні я підготував для вас рейтинг кращих браузерів 2018 роки для Windows 10. Я користуюся саме цією операційною системою, тому я буду орієнтуватися саме на неї, але особливої ​​різниці для користувачів попередніх версій Windows не буде.

Читати Далі