Доброго всім дня. У кожного бувають такі ситуації, що потрібен терміново інтернет на комп'ютері (або ноутбуці), а інтернету немає (відключили або перебуваєте в такій зоні, де його "фізично" немає). В цьому випадку можна використовувати звичайний телефон (на андроїд), який легко може бути використаний як модем (точки доступу) і роздати інтернет на інші пристрої.

Читати Далі

Добрий день. Bluetooth вкрай зручна штука, що дозволяє передавати легко і швидко інформацію між різними пристроями. Майже всі сучасні ноутбуки (планшети) підтримують цей тип тип бездротової передачі даних (для звичайних ПК є міні-адаптери, з вигляду не відрізняються від "звичайної" флешки). У цій невеликій статті я хотів по кроках розглянути включення Bluetooth в "новомодної" ОС Windows 10 (досить часто зустрічаю подібні питання).

Читати Далі

Доброго часу доби. Підключити планшет до ноутбука і передати з нього файли - простіше простого, досить скористатися звичайним USB-кабелем. Але трапляється часом так, що звітного кабелю з собою немає (наприклад, ви в гостях ...), а файли передати потрібно. Що робити? Майже всі сучасні ноутбуки та планшети підтримують Bluetooth (тип бездротового зв'язку між пристроями).

Читати Далі

Багато сучасних моделей ноутбуків оснащуються вбудованими Bluetooth адаптерами. Завдяки цьому можна легко обмінюватися файлами, наприклад, з мобільним телефоном. Але іноді виходить так, що Bluetooth на ноутбуці не працює. У цій статті я хотів би зупинитися на основних причинах цього, розібрати варіанти рішень, щоб ви швидко змогли відновити працездатність свого ноутбука.

Читати Далі

Доброго дня. Час роботи будь-якого мобільного пристрою (в тому числі ноутбука) залежить від двох речей: від якості зарядки акумуляторної батареї (повністю чи заряджена, не села чи вона) і ступеня завантаження пристрою при роботі. І якщо ємність акумуляторної батареї збільшити не можна (якщо тільки не замінити її на нову), то ось оптимізувати навантаження різних додатків і Windows на ноутбук - цілком!

Читати Далі

Добрий день. Я думаю ніхто не буде заперечувати, що популярність планшетів за останній час сильно зросла і багато користувачів взагалі не уявляють свою роботу без цього гаджета :). Але є у планшетів (на мій погляд) істотний недолік: якщо вам потрібно написати, щось довше, ніж 2-3 пропозиції - то це стає справжнім кошмаром.

Читати Далі

Добрий день. Клавіатура ноутбука перестає працювати так само часто, як і клавіатура звичайного стаціонарного комп'ютера. Правда, якщо клавіатуру звичайного ПК легко і швидко можна від'єднати і підключити нову (хоча б для перевірки), то з ноутбуком трохи складніше ... Взагалі, причин, за якими не працює клавіатура на ноутбуці досить багато.

Читати Далі

Доброго дня. Порівняно часто, користувачі ноутбуків (рідше ПК) стикаються з однією проблемою: при виключенні пристрою - воно продовжує працювати (тобто або взагалі не реагує, або, наприклад, гасне екран, а сам ноутбук працює далі (можна почути працюють кулери і побачити палаючі світлодіоди на корпусі пристрою)).

Читати Далі