Я буду радий, якщо ви підпишіться на розсилку нових матеріалів з сайту remontka.pro. Я ніколи не буду розсилати рекламні матеріали, нічого крім статей комп'ютерної тематики, публікуються у мене на сайті. Варіанти підписки В контакті телеграм Твіттер Facebook YouTube Однокласники Яндекс.Дзен RSS стрічка Підписка по E-mail Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.

Читати Далі

Тут представлені відібрані «хороші» фірми з ремонту комп'ютерів в місті Самара. Критерії для відбору досить прості: береться пошук Google, задається запит «Ремонт комп'ютерів в Самарі», виключаються рекламні оголошення, аналізуються відгуки та інформація на сайті, виходячи з власного досвіду в різних організаціях комп'ютерної допомоги.

Читати Далі

На цій сторінці будуть зібрані всі статті та інструкції з сайту remontka.pro, що мають відношення до скачування з торрентів, торрент-трекера, тому, що таке файлообмінна мережу Bittorrent і як нею користуватися. Що таке торрент і як ним користуватися - інструкція для початківців користувачів про те, що таке файлообмінна мережу Bittorrent, що таке торрент і трекер, а також торрент-клієнт.

Читати Далі

Skype (або, по-російськи Скайп) є однією з найбільш популярних програм для спілкування в мережі Інтернет. З використанням Skype можна обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові і відео виклики, дзвонити на стаціонарні і мобільні телефони. На своєму сайті я постараюся написати докладні інструкції з усіх аспектів використання Skype - дуже часто ця програма використовується тими людьми, які далекі від комп'ютерів і всього, що з ними пов'язано і їм потрібно докладний посібник.

Читати Далі

А чи знаєте ви що натискати різні незрозумілі кнопки на сайтах - не сама безпечна практика роботи за комп'ютером? Багато комп'ютерні проблеми, віруси тощо з'являються якраз в результаті зайвої цікавості. Ну а мені, в свою чергу, просто цікаво, який відсоток читачів потрапить на цю сторінку (якщо ви потрапили на неї з пошуку, то про всяк випадок повідомлю, що на дану статтю веде кнопка з написом секретна кнопка).

Читати Далі

На цій сторінці представлені всі матеріали сайту, в яких Ви можете знайти рішення проблем, які найчастіше виникають у користувачів соціальної мережі Вконтакте. Список інструкцій поповнюється в міру їх написання або виникнення нових ситуацій зі сторінками користувачів ВК. Не можу зайти в контакт - найбільш часта ситуація, коли користувач не може увійти в свій профіль ВК і бачить повідомлення про те, що сторінка була заблокована за підозрою на злом.

Читати Далі

Якщо при запуску будь-якої гри (з останніх - це Borderlands) з'являється помилка, що повідомляє про те, що запуск програми неможливий, тому як на комп'ютері відсутній необхідний файл, не шукайте, де скачати physxcudart_20.dll, виправити помилку куди простіше. Файл physxcudart_20.dll не входить в комплект NVidia PhysX, тобто простою установкою PhysX помилку не виправити (як, наприклад, можна виправити помилку physxloader.

Читати Далі

25.12.2012 Налаштування роутера | новини Вчора на офіційному російському сайті D-Link ftp.dlink.ru були викладені нові версії прошивок для Wi-Fi роутерів D-Link DIR-300 NRU апаратних ревізій ver. B5, B6 і B7. Таким чином, актуальні версії прошивки: 1.4.2 - для DIR-300 B7 1.4.4 - для DIR-300 B5 та B6 (Причому тепер для B5 та B6 призначений один і той же файл) Змін в інтерфейсі панелі налаштувань у порівнянні з прошивками 1.

Читати Далі

Отже, якщо гра Crysis 3 не починається і з'являється помилка повідомляє, що запуск програми неможливий з тієї причини, що необхідний файл aeyrc.dll відсутня на комп'ютері, тут я розповім, що робити, для того, щоб це виправити. Аналогічна проблема: cryea.dll відсутня в Crysis 3 Якщо ви почнете шукати, де скачати aeyrc.

Читати Далі

Слід гадати, що у вас в Windows з'явилася помилка: запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня файл mfc100u.dll. Тут ви знайдете спосіб виправити цю помилку. (Часта проблема для Windows 7 і програм Nero, антивіруса AVG і інших) Перш за все, хочу відзначити, що не слід шукати, де цю бібліотеку DLL окремо: по-перше, ви знайдете різні сумнівні сайти (і ви не знаєте, що саме буде в mfc100u.

Читати Далі

У цій статті докладно про те, як завантажити безкоштовно msvcp71.dll якщо при запуску гри (наприклад, Titan Quest) або програми ви бачите повідомлення про те, що файл не знайдений або відсутній на комп'ютері. Див. Також: скачати msvcr71.dll для Windows Перш за все - не варто брати цей файл з різних сайтів збірок бібліотек DLL - це може бути небезпечно і, більш того, навіть якщо ви скачаєте msvcp71.

Читати Далі

На цій сторінці представлені всі матеріали сайту, що відносяться до вирішення проблем з сайтом соціальної мережі однокласники. Розглянуто як найбільш часто зустрічаються з них, так і базові операції, які можуть представляти складність для початківців: наприклад, зміна пароля. Що робити, якщо Однокласники не відчиняються - проста інструкція, що дозволяє швидко виправити ситуацію, коли при вході на сторінку пише, що вона була заблокована за підозрою на злом, потрібно ввести номер телефону для активації профілю або ж відправити смс на короткий номер.

Читати Далі

Помилка, пов'язана з файлом vorbisfile.dll може з'явитися в Windows 7, Windows 8 і XP і, якщо ви бачите повідомлення операційної системи про те, що запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня vorbisfile.dll, то, найімовірніше, ви хочете запустити GTA San Andreas (втім, помилка може з'явитися і при запуску інших програм або ігор, наприклад, Homefront).

Читати Далі

Докладні інструкції та керівництва про різні способи створення завантажувальних флешок для подальшої установки Windows і інших операційних систем, а також реанімування комп'ютерів з флешки. Список інструкцій буде поповнюватися, на даний момент розглянуто створення завантажувальних USB дисків для установки різних версій Windows з флешки.

Читати Далі

На сторінці зібрані всі матеріали про відновлення даних з жорсткого диска, флешки, карти пам'яті і Android пристроїв на сайті remontka.pro. Описано платні і безкоштовні програми для відновлення даних, деякі додаткові підходи при необхідності відновити файли і іншу інформацію в разі форматування, видалення, несправності накопичувача.

Читати Далі

Розподіл ядер процесора для виконання певної програми може виявитися корисним, якщо у на Вашому комп'ютері присутній ресурсномістке додаток, яке не можна вимкнути, і яке при цьому заважає нормальній роботі за комп'ютером. Наприклад, виділивши антивірусу Касперського одне ядро ​​процесора для роботи, ми можемо, нехай незначно, але прискорити гру і FPS в ній.

Читати Далі

Якщо при запуску будь-якої гри, такий як Battlefield або Watch Dogs, з'являється помилка, що повідомляє про те, що запуск програми неможливий, так як файл d3dcompiler_43.dll відсутня на комп'ютері, в цій інструкції я детально опишу, як завантажити цей файл до себе на комп'ютер і встановити його, а також про те, що це за файл (власне, з цього і слід починати виправлення помилки).

Читати Далі

Якщо при запуску якоїсь програми, а частіше - гри, наприклад, Battlefield 4 або Need For Speed ​​Rivals, ви бачите повідомлення про те, що запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня msvcp110.dll або "Додатку не вдалося запуститися, оскільки MSVCP110.dll не був знайдений ", то легко здогадатися, що ви шукайте, де взяти цей файл і чому Windows пише, що він відсутній.

Читати Далі

Якщо у вас не запускається гра і з'являється помилка d3dx11_43.dll (що, думаю, так і є, раз ви тут), то за запитами на кшталт "скачати d3dx11_43.dll безкоштовно" ви, найімовірніше, потрапите на сайти на зразок dll- files, завантажте файл, покладіть його в папку C: System32 і ... у вас все одно нічого не заробить.

Читати Далі

Прошу Вас ознайомитися з політикою конфіденційності сайту https://remontka.pro Використовуючи сайт remontka.pro, ви погоджуєтеся з викладеною далі політикою конфіденційності. У разі, якщо ви не згодні з будь-якими пунктами, прошу утриматися від використання сайту. При розміщенні коментарів на сайті, з метою захисту від спаму і неправомірних дій користувачів, а також для зворотного зв'язку з ними, в базі даних зберігаються зазначені Вами ім'я користувача (може використовуватися будь-яке ім'я, в тому числі "зникати"), адреса електронної пошти та IP адреса користувача.

Читати Далі