Архіватори

Основна маса образів, якими обмінюються через інтернет користувачі різних країн - представлені в форматі ISO. І це не дивно, адже цей формат дозволяє швидко і досить добре скопіювати будь-який диск CD / DVD, дозволяє зручно редагувати файли всередині нього, ISO образ можна навіть створити із звичайних файлів і папок!

Читати Далі

Архівація - процес приміщення файлів і папок в спеціальний "стислий" файл, який, як правило, значно менше займає місця на жорсткому диску. Завдяки цьому, на будь-який носій можна записати набагато більше інформації, цю інформацію швидше передати по мережі інтернет, а значить архівація завжди буде користуватися попитом!

Читати Далі

Добрий день. У сьогоднішній статті ми розглянемо найкращі безкоштовні архіватори для комп'ютера під керуванням ОС Windows. Взагалі, вибір архиватора, особливо якщо ви часто стискаєте файли, справа не швидка. Тим більше, що далеко не всі програми, які так популярні, безкоштовні (наприклад, всім відомий WinRar - це умовно-безкоштовна програма, тому в цьому огляді її не буде).

Читати Далі

У мережі сьогодні популярні десятки архиваторов, причому, в опис у кожної програми можна зустріти що її алгоритм самий-самий ... Вирішив взяти кілька популярних в мережі архиваторов, а саме: WinRar, WinUha, WinZip, KGB archiver, 7Z і перевірити їх в "бойових "умовах. Невелике передмову ... Порівняння, можливо буде не дуже об'єктивне.

Читати Далі