У минулому році я писав про вкрай цікавому, легкому і тонкому ігровому ноутбуці Razer Blade. Сьогоднішня новинка 2014 року, мабуть, в деяких сенсах ще цікавіше. До речі, коли я написав про двох відкритих я мав на увазі дві NVidia GeForce GTX 765M, а не інтегрований чіп і дискретну відеокарту.

Читати Далі

Нижче представлені фотографії найдорожчих і розкішних ноутбуків в світі. Моделі розташовані в порядку зростання їх цін. 10 МІСЦЕ - 310 000 руб. Самий захищений в світі ноутбук Panasonic Toughbook CF29, який не боїться ударів, води, бруду і вібрації. - 9 МІСЦЕ - 325 000 руб. Ігровий ноутбук Alienware Area-51M7700 з позамежної конфігурацією.

Читати Далі

Багато, при виборі нового монітора або ноутбука задаються питанням про те, який екран краще - матовий або глянцевий. Я не претендую на роль експерта з цього питання (і взагалі вважаю, що краще картинки ніж на моєму старому CRT моніторі Mitsubishi Diamond Pro 930 я не бачив на жодному ЖК-аналогу), але все одно розповім про свої спостереження.

Читати Далі

Батарея ноутбука виробниками прирівнюється до витратних матеріалів, а середній термін їх служби складає 2 роки (від 300 до 800 циклів зарядки / розрядки), що набагато менше експлуатаційного ресурсу самого портативного комп'ютера. Що може впливати на вироблення ресурсу акумулятора і як можна продовжити його термін служби, розповідаємо нижче.

Читати Далі

Ноутбук вимикається під час гри Проблема, яка полягає в тому, що ноутбук сам вимикається під час процесу гри або ж в інших ресурсномістких завданнях є однією з найбільш поширених серед користувачів портативних комп'ютерів. Як правило, виключення передує сильне нагрівання ноутбука, шум вентиляторів, можливо, "гальма".

Читати Далі

Я думаю, що кожен користувач ноутбука стикався з такою ситуацією, що пристрій просто відключалася довільно без вашого на те бажання. Найчастіше, таке відбувається через те, що села акумуляторна батарея і ви не поставили його на зарядку. До речі, такі випадки були і зі мною, коли грав в якусь гру і просто не бачив попереджень системи про те, що акумулятор під кінець.

Читати Далі

Добрий день. Як би у вас в будинку не було чисто, все одно, з часом, в корпусі комп'ютера (ноутбук в тому числі) накопичується велика кількість пилу. Час від часу, хоча б раз на рік - її необхідно чистити. Особливо варто звернути на це увагу, якщо ноутбук став шуміти, грітися, вимикатися, "гальмувати" і зависати і ін.

Читати Далі

Якщо ви зіткнулися з тим, що при роботі кулер ноутбука обертається з повною швидкістю і через це він шумить так, що працювати стає некомфортно, в цій інструкції ми постараємося розглянути, що робити, щоб знизити рівень шуму або ж зробити так, щоб, як і раніше, ноутбука було майже не чути.

Читати Далі

В одній з попередніх інструкцій я давав інформацію про те, як встановити драйвера на ноутбук, але це була, в основному, була інформація загального характеру. Тут же більш детально про те ж саме, стосовно до ноутбуків Asus, а саме, де скачати драйвера, в якому порядку їх краще встановити і які проблеми можливі при даних діях.

Читати Далі

Добрий день. Акумуляторна батарея є абсолютно в кожному ноутбуці (без неї неможливо уявити собі мобільний пристрій). Трапляється іноді так, що вона перестає заряджатися: і начебто ноутбук підключений до мережі, і всі світлодіоди на корпусі моргають, та й Windows ніяких критичних помилок на екран не виводить (до речі, в цих випадках буває так само, що Windows може взагалі не розпізнавати батарею, або повідомляти, що "акумулятор підключений, але не заряджається") ... у цій статті розглянемо, чому таке може відбуватися і що робити в цьому випадку.

Читати Далі

Добрий день. Однією з найбільш частих причин несправностей ноутбуків (нетбуків) є рідина, пролита на його корпус. Найчастіше в корпус пристрою проникають такі рідини: чай, вода, газована вода, пиво, каву та ін. До речі, за статистикою, кожна 200-я чашка (або стакан), що проносяться над ноутбуком - буде пролита на нього!

Читати Далі

У попередній інструкції йшлося про те, як почистити ноутбук початківцю, мало знайомому з різними електронними компонентами: все, що було потрібно - зняти задню (нижню) кришку ноутбука і зробити необхідні дії для видалення пилу. Див. Як почистити ноутбук - спосіб для непрофесіоналів На жаль, це не завжди може допомогти з вирішенням проблеми перегріву, симптомами якої є виключення ноутбука при збільшенні навантаження, постійний гул вентилятора та інші.

Читати Далі

Доброго дня! Останнім часом, досить багато питань отримую по яскравості монітора ноутбуків. Особливо, це стосується ноутбуків з вбудованими відеокартами IntelHD (дуже популярні останнім часом, тим більше, що вони більш, ніж доступні за ціною для великого числа користувачів). Суть проблеми приблизно наступна: коли картинка на ноутбуці світла - яскравість збільшується, коли стає темна - яскравість зменшується.

Читати Далі

Добрий день. Кожен сучасний ноутбук оснащений адаптером бездротової мережі Wi-Fi. Тому питань від користувачів, щодо того, як його включити і налаштувати - завжди багато 🙂 У цій статті я хотів би зупинитися на такому (здавалося б) простому моменті, як включення (відключення) Wi-Fi. У статті спробую розглянути всі найпопулярніші причини через які можуть виникнути деякі труднощі при спробі включити і налаштувати Wi-Fi мережу.

Читати Далі

Відновити заводські настройки ноутбука може знадобитися в багатьох ситуаціях, найбільш поширені з них - будь-які заважають роботі збої Windows, "засміченість" системи непотрібними програмами і компонентами, в результаті чого ноутбук гальмує, плюс іноді таким чином вирішують проблему "Windows заблокований" - щодо швидко і просто.

Читати Далі

Доброго години. Сьогодні Wi-Fi є практично в кожній квартирі, в якій є комп'ютер (навіть провайдери при підключенні інтернету майже завжди ставлять Wi-Fi роутер, навіть якщо ви підключаєте всього 1 стаціонарний ПК). За моїми спостереженнями, найчастіша проблема з мережею у користувачів, при роботі за ноутбуком - це підключитися до Wi-Fi мережі.

Читати Далі

Вибір найкращого ноутбука може бути досить непростим завданням, з урахуванням широкого вибору самих різних моделей, брендів і технічних характеристик. У цьому огляді спробую розповісти про найбільш підходящих для різних цілей ноутбуках 2013 року, які можна купити прямо зараз. Будуть вказані критерії, за якими пристрої потрапили в список, ціни на ноутбуки і інша інформація.

Читати Далі

У році, що наступив нас очікує поява безлічі нових моделей ноутбуків, уявлення про які можна отримати, наприклад, поглянувши на новини з виставки споживчої електроніки CES 2014. Правда, зазначених мною напрямків розвитку, яких дотримуються виробники не так вже й багато: вищі дозволу екранів, на зміну Full HD приходять матриці 2560 × 1440 і навіть більше, повсюдне використання SSD в ноутбуках і ноутбуки-трансформери, іноді з двома ОС (Windows 8.

Читати Далі

Доброго години всім! Не знаю вже спеціально або випадково так виходить, але встановлена ​​Windows на ноутбуках, часто, буває моторошно гальмівний (з непотрібними доповненнями, програмами). Плюс до цього, диск розбитий не дуже зручно - один єдиний розділ з ОС Windows (не рахуючи ще одного "маленького" під резервну копію).

Читати Далі

Добрий день. На ноутбуках досить поширена проблема - це проблема яскравості екрану: вона то не налаштовується, то самостійно змінюється, то дуже яскраво все, то кольори занадто слабкі. Загалом, прямо "хвора тема". У цій статті я зупинюся на одній проблемі: неможливість регулювання яскравості.

Читати Далі