Як швидко завантажити з фаілообменніка?

Крім торрентів, одними з найпопулярніших сервісів з обміну файлами, є фаілообменнікі. Завдяки ним можна швидко закачати і передати файл іншим користувачам. Є тільки одна проблемка: як правило, на фаілообменніках багато реклами, різних інших перешкод, яку віднімуть купу вашого часу, поки ви зможете скачати заповітний файл ...

У цій статті хотілося б зупиниться на одній безкоштовної утиліти, яка може істотно полегшити скачування з фаілообменніков, особливо для тих, хто часто з ними має справу.

І так, мабуть, почнемо розбиратися детальніше ...

зміст

  • 1. Утиліта для скачування
  • 2. Приклад роботи
  • 3. Висновки

1. Утиліта для скачування

MiPony (Скачати можна з сайту розробника: //www.mipony.net/)

можливості:

- швидке скачування файлу з багатьох популярних фаілообменніков (незважаючи на те, що більшість з них закордонні, є в її арсеналі і російські);

- підтримка докачки файлів (не на всіх фаілообменніках);

- приховування реклами та ін. Дратівливих матеріалів;

- ведення статистики;

- підтримка скачування відразу декількох файлів;

- обхід очікування скачування для наступного файлу і т.д.

Загалом, непоганий набір для тестування, про це далі.

2. Приклад роботи

Для прикладу взяв перший-ліпший файл, який був закачаний на популярний обмінник Deposit Files. Далі розпишу весь процес по кроках з скріншот.

1) запускаєте Mipony і натискаєте кнопку додати посилання (Їх відразу, до речі, можна додати досить багато). Далі скопіюйте адресу сторінки (на якій знаходиться потрібний вам файл) і вставте у вікно програми Mipony. У відповідь вона почне пошук на цій сторінці посилання для прямого скачування файлу. Не знаю як їй це вдається, але вона знаходить її!

2) У нижньому вікні програми, будуть показані імена файлів, які можна завантажити на зазначених вами сторінках. Вам потрібно лише відзначити ті, які ви хочете завантажити і натиснути кнопку скачування. Див. Картинку нижче.

3) Частина "капч" (прохання ввести літери з картинки) програма обходить автоматично, деякі не може. В даному випадку доводиться вводити в ручну. Втім, це все одно швидше, ніж спостерігати на додачу до капчі ще купу реклами.

4) Після цього Mipony приступає до закачування. Буквально через кілька секунд файл був викачаний. Варто відзначити непогану статистику, яка демонструє вам програма. Можна навіть не стежити за виконанням завдання: програма сама все докачати і сповістить вас про це.

Так само ще варто додати про угруповання різних файлів: тобто музичні файли будуть окремо, програми окремо, картинки так само в своїй групі. Якщо файлів багато - допомагає не заплутатися.

3. Висновки

Програма Mipony буде корисна тим користувачам, які часто скачують щось з фаілообменніков. Так само тим, у кого не виходить скачати з них з якихось обмежень: зависає комп'ютер через велику кількість реклами, вже був використаний ваш IP адреса, почекайте 30 сек або своєї черги і т.п.

В цілому, програму можна оцінити на тверду 4 по 5 бальній шкалі. Особливо сподобалося завантаження відразу декількох файлів!

З мінусів: все таки доводиться вводити капчу, немає прямої інтеграції з усіма популярними браузерами. В іншому ж програма цілком гідна!

PS

До речі, чи використовуєте ви подібні програми для скачування, і якщо так, то які?