Редактор відео для Android - KineMaster

Вирішив подивитися, як йдуть справи з таким типом додатків як відео редактори на платформі Android. Пошукав тут і там, подивився платні і безкоштовні, прочитав пару рейтингів таких програм і, в підсумку, не знайшов кращого за функціями, простоті використання і швидкості роботи, ніж KineMaster, ніж та поспішаю поділитися. Також може бути цікаво: Кращі безкоштовні програми для редагування відео

KineMaster - відеоредактор для Android, який можна завантажити безкоштовно в магазині додатків Google Play. Є і платна Pro версія (3 долари). При використанні безкоштовної версії програми в правому нижньому кутку результуючого відео буде водяний знак програми. На жаль, редактор не російською мовою (а для багатьох, наскільки мені відомо, це серйозний недолік), але все дійсно просто.

Використання відео редактора KineMaster

За допомогою KineMaster легко можна редагувати відео (при цьому, список можливостей досить-таки широкий) на Android телефонах і планшетах (версія Android 4.1 - 4.4, підтримка Full HD відео - не на всіх пристроях). Я при написанні даного огляду використовував Nexus 5.

Після установки і запуску програми, ви побачите стрілку з написом "Start Here" (почати тут) із зазначенням на кнопку створення нового проекту. При роботі над першим проектом, кожен крок по редагуванню відео буде супроводжуватися підказкою (які трохи навіть набридають).

Інтерфейс редактора відео лаконічний: чотири основні кнопки для додавання відео та зображень, кнопка запису (можна записати аудіо, відео, зняти фото), кнопка додавання аудіо до вашому відеоролику і, нарешті, ефекти для відео.

У нижній частині програми в таймлайне відображаються всі елементи, з яких буде змонтовано підсумкове відео, при виборі будь-якого з них, з'являються інструменти для виконання тих чи інших дій:

  • Додавання ефектів і тексту до відео, обрізка, настройка швидкості відтворення, звуку у відеоролику і ін.
  • Зміна параметрів переходу між роликами, тривалості переходу, встановлення ігрових ефектів відео.

Якщо ви натиснете на іконку із позначкою ноти, то відкриються всі звукові доріжки вашого проекту: при бажанні, ви можете налаштувати швидкість відтворення, додати нові треки або записати голосовий супровід, використовуючи мікрофон вашого Android пристрою.

Також в редакторі присутні передвстановлені "Теми", які можна застосовувати цілком до підсумкового відеоролику.

В общем-то про функції я, здається, все розповів: дійсно, все дуже просто, але при цьому ефективно, так що додати особливо і нема чого: просто пробуйте.

Після того, як я створив власне відео (протягом пари хвилин), довго не міг знайти, як зберегти те, що вийшло. Потрібно на головному екрані редактора натиснути "Назад", після чого кнопку "Поділитися" (іконка зліва внизу), а вже потім вибрати параметри експорту - зокрема, дозвіл відео - Full HD, 720p або SD.

При експорті здивувала швидкість рендеринга - 18 секундне відео з роздільною здатністю 720p, з ефектами, текстовими заставками, візуалізувалося 10 секунд - це на телефоні. У мене на Core i5 буває повільніше. Нижче - то, що вийшло в результаті моїх експериментів в цьому відео редакторі для Android, комп'ютер для створення цього відео не використовувалася взагалі.

Останнє, що можна відзначити: з якоїсь причини, в моєму стандартному плеєрі (Media Player Classic) відео показується неправильно, як ніби воно "бите", у всіх інших - нормально. Мабуть, щось з кодеками. Відео зберігається в MP4.

Завантажити безкоштовно відеоредактор KineMaster можна з Google Play //play.google.com/store/apps/details?id=com.nexstreaming.app.kinemasterfree

Дивіться відео: Kinemaster Tutorial in hindi. Change background. video editing app for android 2018 (Жовтень 2019).