Сучасний годинник від Самсунг з великим набором можливостей

Перші розумні годинник працював тільки в поєднанні зі смартфоном, але сучасні моделі самі є платформою для додатків, мають яскравий екран. Яскравий приклад - смарт-годинник Samsung Gear S3 Frontier. В одному компактному корпусі поєднується великий набір функцій, спортивні режими.

зміст

 • Яскравий дизайн нової моделі
 • Обмін даними з іншими пристроями і інші параметри годин
 • Спортивні функції моделі

Яскравий дизайн нової моделі

Дизайн сподобається багатьом: корпус став більш агресивним, на ньому виділяється зубчасте кільце навігації для управління. Смарт-годинник можуть носити і чоловіки, і жінки. Наречений аксесуар відмінно поєднується з будь-яким видом одягу. Крім того, завжди можна поміняти ремінець. 22-міліметрові ремінці підходять до Samsung Gear S3 Frontier.

Дисплей новинки має високу чіткістю і деталізацією зображення. Якщо Ви натиснули постійного відображення циферблата на екрані, то модель легко переплутати зі звичайними механічними годинами! Екран захищений протиударним склом.

Для управління смарт-годинами використовується кільце навігації. Міняти режими, додатки, гортати списки можна обертанням кільця в потрібну сторону. Також для управління використовується дві кнопки. Одна з них повертає назад, а інша виводить на основний екран. Завжди можна вибрати потрібну іконку, доторкнувшись до сенсорного екрану, але користувачі стверджують, що використання обертового кільця набагато зручніше.

У пам'яті пристрою є більше 15 різних циферблатів, і їх список постійно поповнюється. Завжди можна завантажити нові безкоштовні версії або скачати платні в Galaxy Apps. На циферблаті відображається не тільки час, а й інша важлива для користувача інформація. Завжди можна скористатися віджетами, повернувши кільце вправо. Обертання вліво забезпечує перехід в центр оповіщень. Рухом пальця вниз відкривається панель з опціями (як і у сучасних смартфонів).

Обмін даними з іншими пристроями і інші параметри годин

Для підключення смартфона використовується Bluetooth і спеціальний додаток від виробника. Об'єм оперативної пам'яті повинен бути не менше 1,5 Гб, а версія Андроїд вище, ніж 4,4. процесор Exynos 7270 в поєднанні з 768 Мб оперативної пам'яті забезпечує швидку роботу всіх додатків.

Серед базових функцій гаджета варто виділити:

 • календар;
 • нагадування;
 • погода;
 • будильник;
 • галерея;
 • повідомлення;
 • плеєр;
 • телефон;
 • S Voice.

Останні два додатки дозволяють використовувати Samsung Gear S3 Frontier, як бездротову гарнітуру. Якості динаміка досить щоб здійснити дзвінок за кермом або в той момент, коли смартфон далеко. Регулярно виходять нові програми для платформи.

Спортивні функції моделі

Годинники Samsung Gear S3 Frontier - це не тільки розумний гаджет, а й прилад, що стежить за здоров'ям власника. Наречений аксесуар відстежує фізичну активність власника: пульс, пройдену відстань, фази сну. Простежить гаджет за кількістю випитої протягом дня води або кави. Додаток S Health відстежує життєво важливі параметри, що відображається у відповідних діаграмах, зафарбовувати зеленим кольором.

Спортсмени можуть стежити за бігом, їздою на велосипеді, заняттями на тренажерах, присіданнями, віджиманнями, стрибками та іншими різноманітними вправами. Точність пульсометра не поступається рівню нагрудних датчиків. Можна встановити різні режими роботи під час занять спортом. Годинники від Samsung проінформують власника про кількість витрачених калорій, пройдену відстань.

Простіше кажучи, Samsung Gear S3 Frontier - розумний і стильний гаджет, який сподобається і спортсменам, і людям далеким від занять спортом.

Дивіться відео: Распаковка Samsung Galaxy S9 + (Листопад 2019).