5 найбільш продаваних ігор 2018 на PS4

З кожним роком індустрія електронних розваг стає все ближче до того, якою її бачили фантасти минулого століття. Ігри для комп'ютера і консолей вражають своєю графікою, сюжетними ходами і іншими елементами. Безсумнівно, PS4 - це одна з приставок вищого рівня, і в 2018 вийшло чимало ігор для неї. Ми вибрали п'ятірку лідерів, копії яких розійшлися мільйонними тиражами.

зміст

  • God of War від Santa Monica studio
  • Marvelous Spider-Man від Insomniac games
  • Far Cry 5 від Ubisoft
  • Detroit: Become Human від Quantic games
  • Shadow of the Tomb raider від Square Enix

God of War від Santa Monica studio

Гра вийшла 20 квітня цього року і відразу отримала високі оцінки критиків і гравців. На хвилі популярності скандинавської міфології гра також використовує цей тренд. Головний герой попередніх частин франшизи, брутальний Кратос, на цей раз подорожує в компанії сина, який вміє домовлятися з монстрами. За три дні після початку продажів гра розійшлася тиражем в 3,1 мільйона копій.

Вам також може бути цікава добірка кращих безкоштовних ігор Steam:

Marvelous Spider-Man від Insomniac games

Гра, що вийшла 7 вересня, розповідає історію популярного героя коміксів Пітера Паркера. Стиль багато в чому нагадує чудовий Batman: Arkham. Відмінні риси - плавність і багатство анімації, і повна відсутність вбивств. Такий ось миролюбний Павучок, пригоди якого за перші три дні продажів розійшлися тиражем в 3,3 мільйона копій, що є рекордним показником для Sony.

Far Cry 5 від Ubisoft

Гра не потребує додаткового представлення. Втомлені від відкритих просторів, які використовувалися в попередніх частинах франшизи, гравці отримали навесні 2018 року шанс зануритися в атмосферу громадянської війни, що бушує в вигаданому штаті США. Винуватцями цього стали якісь сектанти. Гра отримала високі рейтинги і по праву увійшла в список найбільш популярних ігор для PS4. За перший тиждень гру купили більше п'яти мільйонів чоловік.

Читайте також, в чому відмінність звичайної версії PS4 від Slim і Pro:

Detroit: Become Human від Quantic games

Дата виходу 25 травня 2018 року. Головна думка - самосвідомість андроїдів, питання про наявність у них почуттів, наскільки вони близькі людині або ж далекі від нього. Гра надає гравцеві безліч сценаріїв, сюжет багато в чому залежить від вибору гравця. За два тижні початкових продажів гру придбали більше мільйона покупців, і це непоганий результат для розробника.

Shadow of the Tomb raider від Square Enix

У вересні 2018 студія Square Enix представила на суд громадськості нову гру з серії про знамениту розкрадачку гробниць Лару Крофт - Shadow of the Tomb raider. Сюжет як і раніше веде гравця в загадкові і повні небезпек джунглі з гробницями, пропонуючи врятувати світ від пророцтва про кінець світу Майя. За перший місяць з моменту виходу було продано 3,6 млн копій.

Зверніть увагу на добірку ігор, представлених Sony на виставці Tokyo Game Show 2018:

Студії ведуть невпинну боротьбу за серця гравців, пропонуючи все нові світи і сюжетні ходи. Так що можна не сумніватися, що і далі ми будемо отримувати гри, які нам до смаку. А поки можна пограти в яку-небудь з цього топа.

Дивіться відео: #Топ читы в RDR 2 (Грудень 2019).