Microsoft Office 2013

Як багато вже, напевно, встигли прочитати в новинах, з учорашнього дня в продаж надійшла нова версія пакету офісних програм Microsoft Office 2013. Випущено кілька варіантів пакета з відмінним набором програм, крім цього можлива покупка різних видів ліцензій на використання нового Office, які призначені для фізичних і юридичних осіб, державних і освітніх установ і т.д. Дізнатися вартість ліцензійного Microsoft Office 2013 для різних застосувань Ви можете, наприклад, тут.

Див. Також: безкоштовна установка Microsoft Office 2013

Office 365 для дому розширений

Сама Microsoft, наскільки я зміг помітити, робить акцент на продаж нового Office в варіанті "Office 365 для дому розширений". Що це таке? По суті, це той же Office 2013, тільки з помісячною абонентською платою. При цьому, одна підписка Office 365 дозволяє використовувати додатки Office 2013 на 5 різних комп'ютерах (у тому числі Mac), безкоштовно додає 20 Гб до Вашого хмарного сховища SkyDrive, а також включає в себе 60 хвилин дзвінків на звичайні телефони в Skype щомісяця. Вартість такої передплати 2499 рублів в рік, оплата проводиться щомісячно, при цьому перший місяць використання надається безкоштовно (правда ввести дані кредитної картки доведеться, при верифікації карти у Вас знімуть 30 рублів, а якщо протягом місяця Ви не скасуєте підписку, гроші за наступний знімуться автоматично).

До речі, прикметник "хмарний", що використовується в оглядах по відношенню до Office 365 Вас не повинно лякати - це не означає, що він працює тільки при наявності доступу в Інтернет. Це ті ж додатка на Вашому комп'ютері, що і в звичайній версії програми, тільки з абонентською платою. Відверто кажучи, я так і не зрозумів в чому полягає його хмарність стосовно версії "для будинку розширений". Можливість використання SkyDrive для зберігання документів я такий назвати не можу, до того ж це можна реалізувати і в більш ранніх версіях пакета. Єдина відмінна риса - можливість завантажити потрібну програму Office безпосередньо з мережі Інтернет в будь-якому місці (наприклад, в інтернет-кафе) для того, щоб попрацювати з документом. Після роботи воно буде автоматично видалено з комп'ютера.

Office 2013 або на 365?

Не знаю, чи збираєтеся Ви купувати новий Office 2013, але якщо все-таки збираєтеся - то тут, мені здається, потрібно добре подумати, перш ніж вибрати, яка саме версія Вам потрібна.

Для прикладу візьмемо версії, які, швидше за все, виявляться найбільш затребувані найближчим часом - Office для дому та навчання 2013 (ціна ліцензії для використання на одному комп'ютері - 3499 рублів) і Office 365 для дому розширений (вартість передплати - 2499 рублів на рік) .

У разі, якщо у Вас немає великої кількості комп'ютерів (ПК і ноутбук вдома, MacBook Air у дружини і MacBook Pro, який Ви берете з собою на роботу), то цілком ймовірно, що разова покупка Office 2013 Вам, в результаті, обійдеться дешевше, ніж щомісячна плата протягом декількох років. Якщо ж комп'ютерів кілька, то підписка на Office 365 для дому може виявитися вигідніше. У будь-якому випадку, я рекомендую подумати про те, що саме Вам підійде. До того ж, і той і інший продукт Ви маєте можливість випробувати безкоштовно протягом обмеженого періоду часу. Бути може, у Вас вже придбана одна з попередніх версійOffice і ви не бачите особливого сенсу в покупці ліцензійного Microsoft Office 2013.

Перший погляд на Microsoft Office 2013

Записав невелике відео, на якому можна побачити деякі програми з нового офісного пакету.

Дивіться відео: Скачать Установить и АКТИВИРОВАТЬ Microsoft Office 2013 Professional Plus (Лютого 2020).