Перенесення контактів з iPhone на Android

Перенести контакти з iPhone на Android можна майже тим же способом, що і в зворотному напрямку. Однак, у зв'язку з тим, що в "Контактах" на iPhone відсутні будь-які натяки на функції експорту, у деяких користувачів дана процедура може викликати питання (відправку контакти по черзі я розглядати не буду, так як це не найзручніший спосіб).

У цій інструкції - прості кроки, які допоможуть перенести контакти з вашого iPhone на телефон Android. Буде описано два способи: один спирається на стороннє безкоштовне ПО, другий - з використанням тільки засобів Apple і Google. Додаткові методи, що дозволяють скопіювати не тільки контакти, а й інші важливі дані описані в окремому керівництві: Як перенести дані з iPhone на Android.

Додаток My Contacts Backup

Зазвичай в своїх інструкціях я починаю зі способів, що описують, як зробити все необхідне вручну, але це не той випадок. Найзручніший, на мій погляд, спосіб перенести контакти з iPhone на Android - це використовувати безкоштовний додаток для My Contacts Backup (доступно в AppStore).

Після установки, додаток запросить доступ до ваших контактів, і ви зможете їх відправити по електронній пошті в форматі vCard (.vcf) самому собі. Ідеальний варіант - відразу відправити на ту адресу, доступ до якого є з Android і відкрити цей лист там.

При відкритті листа з вкладенням у вигляді vcf файлу контактів, після натиснення на нього, буде проведений автоматичний імпорт контактів на Android пристрій. Також ви можете зберегти цей файл до себе на телефон (в тому числі і передати з комп'ютера), після чого зайти в додаток Контакти на Android, і вже там вручну імпортувати.

Примітка: додаток My Contacts Backup уміє також експортувати контакти в форматі CSV, якщо вам раптом буде потрібно така можливість.

Експорт контактів з iPhone без додаткових програм і перенесення їх на Android

Якщо у вас включена синхронізація контактів з iCloud (при необхідності, включіть в настройках), то експортувати контакти простіше простого: ви можете зайти на сайт icloud.com, ввести ваш логін і пароль, після чого відкрити "Контакти".

Виділіть всі потрібні контакти (утримуючи Ctrl при виборі, або натиснувши Ctrl + A для виділення всіх контактів), а потім, натиснувши по значку шестерінки, вибрати пункт "Експорт Vcard" - саме цей пункт і експортує всі ваші контакти в форматі (файл vcf) , що розуміється майже будь-якими пристроями і програмами.

Цей файл ви можете, як і в попередньому способі, відправити E-mail (в тому числі самому собі) і відкрити отриманий лист на Android, натиснути по файлу вкладення для автоматичного імпорту контактів в адресну книгу, скопіювати файл на пристрій (наприклад, по USB), після чого в "Контактах" використовувати пункт меню "Імпорт".

додаткова інформація

Крім описаних варіантів імпорту, якщо у вас на Android ввімкнули синхронізацію контактів з аккаунтом Google, ви можете імпортувати контакти з файлу vcf на сторінці google.com/contacts (з комп'ютера).

Також є і додатковий спосіб збереження контактів з iPhone на комп'ютер Windows: шляхом включення в iTunes синхронізації з адресною книгою Windows (з якої обрані контакти ви можете експортувати в форматі vCard і вже їх використовувати для імпорту в телефонну книгу Android).

Дивіться відео: Два способа переноса контактов с IOS на Android (Лютого 2020).