Де завантажити оффлайн установник Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Яндекс Браузер

При скачуванні популярних браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox, Яндекс Браузер або Opera з офіційного сайту розробника ви за фактом отримуєте лише невеликий (0,5-2 Мб) онлайн-установник, який після запуску завантажує самі компоненти браузера (куди більш об'ємні) з Інтернету.

Зазвичай, це не становить проблем, але в деяких випадках може знадобитися і оффлайн-установник (автономний інсталятор), що дозволяє виконати установку і без доступу в Інтернет, наприклад, з простою флешки. У цій інструкції - про те, як завантажити оффлайн-установники популярних браузерів, повністю містять все необхідне для установки з офіційних сайтів розробників, якщо це потрібно. Також може бути цікавим: Кращий браузер для Windows.

Завантаження офлайн установників популярних браузерів

Незважаючи на те, що на офіційних сторінках всіх популярних браузерів після натискання на кнопку "Завантажити" за замовчуванням завантажується онлайн-установник: невеликого розміру, але вимагає доступ в Інтернет для установки і скачування файлів браузера.

На тих же сайтах присутні і "повноцінні" дистрибутиви цих браузерів, хоча посилання на них знайти буває не так просто. Далі - список сторінок для скачування оффлайн-установників.

Google Chrome

Завантажити оффлайн-установник Google Chrome можна використовуючи наступні посилання:

  • //www.google.com/chrome/?standalone=1&platform=win (32-біт)
  • //www.google.com/chrome/?standalone=1&platform=win64 (64-біт).

При відкритті зазначених посилань відкриється звичайна сторінка завантаження Chrome, але буде завантажений саме оффлайн-установник з останньою версією браузера.

Mozilla Firefox

Все оффлайн-установники Mozilla Firefox зібрані на окремій офіційній сторінці //www.mozilla.org/ru/firefox/all/. На ній доступна завантаження останніх версій браузера для Windows 32-біт і 64-біт, а також для інших платформ.

Зверніть увагу, що на сьогоднішній день основна офіційна сторінка завантаження Firefox також в якості основної завантаження пропонує оффлайн-установник, але з "Сервісами Яндекса", а нижче доступний онлайн-варіант без них. При скачуванні браузера зі сторінки з автономними установниками "Елементи Яндекса" за замовчуванням встановлені не будуть.

Яндекс Браузер

Для скачування оффлайн установника Яндекс браузера можна використовувати два методи:

  1. Відкрийте посилання //browser.yandex.ru/download/?full=1 і завантаження браузера для вашої платформи (поточної ОС) почнеться автоматично.
  2. Використовуйте "Конфігуратор Яндекс браузера" на сторінці //browser.yandex.ru/constructor/ - після виконання налаштувань і натискання кнопки "Завантажити браузер" буде завантажений автономний інсталятор налаштованого браузера.

Opera

З завантаженням Opera найпростіше: просто зайдіть на офіційну сторінку //www.opera.com/ru/download

Нижче кнопки "Download" для платформ Windows, Mac і Linux ви також побачите посилання для завантаження пакетів для автономної установки (що і є необхідний нам оффлайн-установник).

Ось, мабуть, і все. Зверніть увагу: у оффлайн-установників є і недолік - якщо його використовувати після виходу оновлень браузера (а оновлюються вони часто), ви встановите стару його версію (яка, при наявності Інтернету, буде оновлено автоматично).

Дивіться відео: Где скачать оффлайн установщик Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Яндекс Браузер (Лютого 2020).