Як включити обліковий запис адміністратора в Windows 8 і 8.1

У цій інструкції докладно про декілька способів включити прихований обліковий запис адміністратора в Windows 8.1 і Windows 8. Вбудована прихована обліковий запис Адміністратора створюється за замовчуванням при установці операційної системи (а також мається на попередньо встановленою на комп'ютері або ноутбуці). Див. Також: Як включити і відключити вбудовану обліковий запис Адміністратора Windows 10.

Входячи під таким членством, ви отримуєте права адміністратора в Windows 8.1 і 8, маючи повний доступ до комп'ютера, що дозволяють робити будь-які зміни на ньому (повний доступ до системних папок і файлів, налаштувань і до решти). За замовчуванням, під час використання такого аккаунта, контроль облікових записів UAC відключений.

Деякі примітки:

  • Якщо ви включите обліковий запис адміністратора бажано також встановити пароль на неї.
  • Не рекомендую тримати даний аккаунт включеним весь час: використовуйте його тільки для конкретних завдань по відновленню працездатності комп'ютера або настройки Windows.
  • Прихована обліковий запис Адміністратора є локальною обліковим записом. Крім цього, увійшовши під цим обліковим записом ви не зможете запускати нові додатки Windows 8 для початкового екрана.

Включення облікового запису Адміністратора за допомогою командного рядка

Перший і, мабуть, найпростіший спосіб включити прихований аккаунт і отримати права адміністратора в Windows 8.1 і 8 - використовувати командний рядок.

Для цього:

  1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора натиснувши клавіші Windows + X і вибравши відповідний пункт меню.
  2. Введіть команду net user адміністратор /active:yes (Для англомовної версії Windows напишіть administrator).
  3. Можете закрити вікно командного рядка, обліковий запис Адміністратора включена.

Для того, щоб відключити цей обліковий запис, тим же способом використовуйте команду net user адміністратор /active:no

Увійти в акаунт адміністратора ви можете на початковому екрані, змінивши обліковий запис або на екрані входу в систему.

Отримуємо повні права адміністратора Windows 8 за допомогою локальної політики безпеки

Другий спосіб включити обліковий запис - використовувати редактор локальної політики безпеки. Отримати доступ до нього можна через Панель управління - Адміністрування або натиснувши клавіші Windows + R і ввівши secpol.msc в вікно "Виконати".

У редакторі відкрийте пункт "Локальні політики" - "Параметри безпеки", потім в правій панелі знайдіть пункт "Облікові записи: стан облікового запису Адміністратор" і двічі клацніть по ній. Увімкніть обліковий запис і закрийте локальну політику безпеки.

Включаємо аккаунт Адміністратора в локальних користувачів і групи

І останній спосіб зайти в Windows 8 і 8.1 як Адміністратор з необмеженими правами - використовувати "Локальні користувачі та групи".

Натисніть клавіші Windows + R і введіть lusrmgr.msc в вікно "Виконати". Відкрийте папку "Користувачі", двічі клікніть по "Адміністратор" і приберіть позначку "Відключити обліковий запис", після чого натисніть "Ок". Закрийте вікно управління локальними користувачами. Тепер у вас є необмежені права адміністратора, якщо ви зайдете під включеної обліковим записом.

Дивіться відео: Как получить полные права администратора в Windows 10 (Грудень 2019).