Як відобразити приховані і системні файли?

За замовчуванням, операційна система Windows відключає можливість бачити приховані і системні файли. Зроблено це для того, щоб убезпечити працездатність Windows від недосвідченого користувача, від того, щоб він, бува, не видалив або не змінив важливий системний файл.

Іноді, все ж, необхідно побачити приховані і системні файли, наприклад, при очищенні і оптимізації Windows.

Давайте розглянемо, як цієї можна зробити.

1. Файлові менеджери

Найпростіший спосіб побачити всі приховані файли - скористатися яким-небудь файловим менеджером (до того ж цей спосіб робочий абсолютно у всіх версіях Windows). Один з кращих в своєму роді - це менеджер Total Commender.

Завантажити Total Commander

Ця програма, крім усього іншого, дозволить вам створювати і витягувати архіви, з'єднаються з FTP серверами, видаляти приховані файли та ін. До того ж її можна використовувати безкоштовно, тільки при кожному запуску буде з'являтися вікно з нагадуванням ...

Після установки і запуску програми, для відображення прихованих файлів, потрібно буде зайти в налаштування.

Далі вибрати вкладку "зміст панелей", а потім на самому верху, в підрозділі "Відображення файлів" - поставити дві галочки, навпроти пунктів "показувати приховані файли" і "показувати системні файли". Після цього збережіть налаштування.

Тепер будуть відображатися всі приховані файли і папки на будь-якому носії, який ви відкриєте в Total'e. Див. Картинку нижче.

2. Налаштування провідника

Для тих користувачів, хто не дуже хоче встановлювати файлові менеджери, покажемо настройку відображення прихованих файлів в популярній ОС Windows 8.

1) Відкриваєте провідник, переходите в потрібну папку / розділ диска та ін. Наприклад, в своєму прикладі я зайшов на диск C (системний).

Далі потрібно натиснути на меню "вид" (зверху) - потім вибрати вкладку "показати або приховати" і поставити два прапорці: навпроти прихованих елементів і показувати розширення імен файлів. На зображенні нижче показано, яку галочку потрібно поставити.

Після цієї настройки стали відображатися приховані файли, але тільки ті, які не є до того ж системними. Щоб побачити і їх - потрібно поміняти ще одну настройку.

Для цього перейдіть в меню "вид", потім в "параметри", як показано на зображенні нижче.

Перед вами повинно відкритися вікно налаштувань провідника, переходите знову в меню "вид". тут вам потрібно в довгому списку знайти пункт "Приховувати захищені системні файли". Коли знайдете - зніміть цю галочку. Система вас перепитає і попередить, що цим ви можете завдати шкоди, особливо якщо за комп'ютером іноді сидять починаючі користувачі.

Загалом погоджуєтеся ...

Після цього ви побачите на системному диску всі файли що на ньому є: і приховані і системні ...

На цьому все.

Рекомендую не видаляти приховані файли, якщо ви не знаєте для чого вони потрібні!

Дивіться відео: УДАЛИТЬ ВИРУС С КОМПЬЮТЕРА, 100% РАБОЧИЙ СПОСОБ! (March 2020).