Як легко зробити рингтон для iPhone або Android

Взагалі, зробити рингтон для iPhone або смартфонів на андроїд можна масою різних способів (і всі вони не складні): за допомогою безкоштовних програм або онлайн сервісів. Можна, звичайно, і за допомогою професійного ПО для роботи зі звуком.

У цій статті буде розказано і показано, як відбувається процес створення рінгтона в безкоштовній програмі AVGO Free Rington Maker. Чому саме в цій програмі? - скачати її можна безкоштовно, вона не намагається встановити додаткового непотрібного ПО, панелей в браузері і іншого. І хоча у верхній частині програми відображається реклама, там рекламуються лише інші продукти цього ж розробника. Загалом, майже чиста функціональність без чого-небудь зайвого.

Можливості програми для створення рингтонів AVGO Free Ringtone Maker включать в себе:

  • Відкриття більшості аудіо і відео файлів (тобто ви можете вирізати звук з відео і використовувати як рингтон) - mp3, m4a, mp4, wav, wma, avi, flv, 3gp, mov та інших.
  • Програму можна використовувати як простий аудіо конвертер або для того, щоб витягти звук з відео, при цьому підтримується робота зі списком файлів (їх не потрібно конвертувати по одному).
  • Експорт рингтонів для телефонів iPhone (m4r), Android (mp3), в форматах amr, mmf і awb). Для рингтонів також є можливість задати ефекти fade-in і fade-out (плавне наростання і загасання гучності на початку і кінці).

Створення рінгтона в AVGO Free Ringtone Maker

Програму для створення рингтонів можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту //www.freedvdvideo.com/free-ringtone-maker.php. Установка, як я вже сказав, не несе в собі прихованих загроз і полягає в натисканні кнопки "Далі".

Перш ніж переходити до обрізання музики і створення рінгтона, пропоную натиснути кнопку "Settings" і подивитися на настройки програми.

В налаштуваннях для кожного профілю (телефони Samsung і інші, що підтримують mp3, iPhone і т.д.) поставити кількість каналів аудіо (моно або стерео), включити або відключити застосування ефектів затухання за замовчуванням, встановити частоту дискредитації підсумкового файлу.

Повернемося до головного вікна, натиснемо "Open File" і вкажемо файл, з яким будемо працювати. Після відкриття, ви можете змінити і прослухати відрізок аудіо, який слід зробити рінгтоном. За замовчуванням, цей відрізок фіксований і становить 30 секунд, для того, щоб більш тонко вибрати потрібний звук, приберіть галочку з "Fixed max duration". Відмітки In і Out в розділі Audio Fade відповідають за наростання гучності і загасання в підсумковому рінгтони.

Наступні кроки очевидні - вибрати, в яку папку на комп'ютері зберегти підсумковий рингтон, а також який профіль використовувати - для iPhone, рингтон MP3 або щось ще, на ваш вибір.

Ну і остання дія - натиснути кнопку "Create Ringtone Now".

Створення рінгтона займає дуже малий час і відразу після нього пропонується одне з дій на вибір:

  • Відкрити папку, в якій знаходиться файл рингтон
  • Відкрити iTunes для імпорту рингтон на iPhone
  • Закрити вікно і продовжити роботу з програмою.

Як бачите, все дуже просто, приємного використання.

Дивіться відео: КАК УСТАНОВИТЬ СВОИ РИНГТОН НА АИФОН ЗА 2 МИНУТЫ БЕЗ КОМПЬЮТЕРА! (March 2020).