World of Tanks: акції та подарунки в грудні 2018

World of Tanks - одна з найпопулярніших багатокористувацьких безкоштовних онлайн-ігор на просторах усього Рунета. Щомісяця в грі проходять якісь події і акції, і цей грудень не став винятком.

зміст

 • Знижки та акції World of Tanks у грудні 2018
  • пропозиція дня
  • Прямий ефір. Набір "Браво"
  • бойові завдання

Знижки та акції World of Tanks у грудні 2018

Акції грудня о World of Tanks 2018 радують своєю кількістю. Подарунки, знижки на покупки в грі і нові бойові завдання - все вже є в грі.

пропозиція дня

Головна акція грудня називається "Пропозиція дня". Весь грудень будуть доступні спеціальні пропозиції за зниженою ціною з преміум технікою, днями преміум аккаунта і деякими іншими предметами. Також при покупці стане доступна спеціальна завдання, виконавши яку гравець отримає ще більше бонусів. Переглянути поточну пропозицію можна в клієнті гри, відкривши банер "Пропозиція дня" в Магазині.

-

На замітку: якщо куплена з набору техніка вже присутній в ангарі, за неї покладатиметься щедра компенсація у вигляді золота.

Прямий ефір. Набір "Браво"

Акція "Прямий ефір. Набір" Браво ", що діє до 31 грудня, дозволить отримати величезну кількість подарунків і бонусів всього лише за кілька нескладних дій. Перше що потрібно робити - зареєструвати аккаунт на стрімінговом сервісі Twitch, і безкоштовно оформити підписку Twitch Prime. Потім потрібно лише зв'язати акаунт Twitch Prime з аккаунтом в World of Tanks. Нагородою будуть служити:

 • унікальний стиль і медаль "Прямий ефір";
 • чотири преміум-танка в оренду на 10 днів;
 • кілька нових бойових завдань з набору "Браво";
 • преміум-танк 4 рівня;
 • велика кількість витратних предметів, а також преміум-аккаунт на 2 дня.

-

бойові завдання

Також весь грудень гравцям щодня буде доступна нова спеціальна бойова задача. Переглянути та активувати її можна в клієнті гри, перейшовши по банеру з святковим календарем у вкладці "Магазин". Поруч з пропозицією купити набір, буде напис "Отримати бойове завдання", яка потім зміниться на "Бойова завдання отримана".

-

Подивитися прогрес виконання бойового завдання можна у вкладці "Завдання". Термін виконання - один день. Зрозуміло, за виконання кожного завдання вам буде покладена нагорода у вигляді срібла, витратних матеріалів та інших бонусів.

-

Однак це не всі сюрпризи, підготовлені розробниками для гравців. Крім спеціальних акцій і пропозицій, в магазині можна знайти безліч інших преміум-наборів зі знижками, а також техніку з 30-відсотковою знижкою на покупку за золото.

-

Як ми бачимо, в грудні в World of Tanks буде проходити досить багато акцій і подій. Абсолютно безкоштовно ви можете отримати безліч бонусів і ігрових предметів, а якщо ви плануєте щось купувати в грі, зараз саме час це зробити з максимальною вигодою.

Дивіться відео: СРОЧНЫЕ НОВОСТИ! СДЕЛАЙ ЭТО ДО ВЫХОДА ПАТЧА WOT - ПОДАРКИ НА НОВЫЙ ГОД В world of tanks халява (Листопад 2019).