Як завантажити Windows 10 Enterprise ISO (пробна версія на 90 днів)

У цій інструкції - про те, як безкоштовно скачати оригінальний образ ISO Windows 10 Enterprise (включаючи LTSB) з офіційного сайту Майкрософт. Доступна таким чином повнофункціональна версія системи не вимагає ключа установки і активується автоматично, але на 90 днів для ознайомлення. Див. Також: Як завантажити оригінальний ISO Windows 10 (Домашня та Pro версії).

Проте, такий варіант Windows 10 Enterprise може бути корисний: наприклад, я його використовую в віртуальних машинах для експериментів (якщо поставити просто не активовану систему, в ній будуть обмежені функції, а термін роботи - 30 днів). У деяких обставинах може бути виправданою і установка ознайомчої версії як основної системи. Наприклад, якщо ви і без того перевстановлюєте ОС частіше, ніж раз на три місяці або хочете випробувати функції, які присутні тільки в Enterprise версії, такі як створення USB накопичувача Windows To Go (див. Як запустити Windows 10 з флешки без установки).

Завантаження Windows 10 Enterprise з TechNet Evaluation Center

Майкрософт має спеціальний розділ сайту - TechNet Evaluation Center, що дозволяє завантажити ознайомлювальні версії їх продуктів ІТ-фахівцям, причому вам не обов'язково їм бути в дійсності. Все що потрібно - мати (або безкоштовно створити) обліковий запис Microsoft.

Далі зайдіть на сайт //www.microsoft.com/ru-ru/evalcenter/ і справа вгорі сторінки натисніть "Увійти в систему". Після входу, на головній сторінці Evaluation Center натисніть "Оцінити зараз" і виберіть пункт Windows 10 Enterprise (якщо колись після написання інструкції такий пункт зникне, використовуйте пошук по сайту).

На наступному кроці натисніть кнопку "Зареєструватися, щоб продовжити".

Вам буде потрібно ввести Ім'я та Прізвище, адреса електронної пошти, яку займає посаду (наприклад, це може бути "Адміністратор робочих станцій" і мета завантаження образу ОС, наприклад - "Оцінити Windows 10 Enterprise".

На тій же сторінці слід вибрати бажану розрядність, мова і версію ISO образу. На момент написання матеріалу доступні:

  • Windows 10 Enterprise, 64-bit ISO
  • Windows 10 Enterprise, 32-bit ISO
  • Windows 10 Enterprise LTSB, 64-bit ISO
  • Windows 10 Enterprise LTSB, 32-bit ISO

Російської мови серед підтримуваних немає, але ви легко можете встановити російський мовний пакет після установки англомовної системи: Як встановити російську мову інтерфейсу в Windows 10.

Після заповнення форми ви потрапите на сторінку завантаження образу, обрана вами версія ISO з Windows 10 Enterprise почне завантажуватися автоматично.

Ключ при установці не потрібна, активація відбудеться автоматично після підключення до Інтернету, однак якщо для ваших завдань при ознайомленні з системою він буде потрібно, то знайти ви його можете в розділі "Інформація про попереднього встановлення" на цій же сторінці.

На цьому все. Якщо ви вже завантажуєте образ, було б цікаво дізнатися в коментарях, які застосування для нього ви придумали.

Дивіться відео: Как скачать 90-дневную пробную версию Windows 10 Enterprise LTSB (Січень 2020).