Темна тема Google Chrome

Сьогодні багато програм, а також елементи операційних систем підтримують темну тему оформлення. В одному з найпопулярніших браузерів - Google Chrome також існує така можливість, хоча і з деякими застереженнями.

У цій інструкції докладно про те, як включити темну тему в Google Chrome двома можливими на поточний момент часу способами. В майбутньому, ймовірно, для цього з'явиться проста опція в параметрах, але поки вона відсутня. Див. Також: Як включити темну тему в Microsoft Word і Excel.

Включення вбудованої темної теми Chrome за допомогою параметрів запуску

За наявною інформацією, зараз Google працює над вбудованою темної темою оформлення свого браузера і незабаром її можна буде включити в настройках браузера.

Поки в параметрах така опція відсутня, але вже зараз, в фінальному релізі Google Chrome версії 72 і новіше (раніше було доступно тільки в попередньою версією Chrome Canary) ви можете включити темний режим за допомогою параметрів запуску:

  1. Зайдіть у властивості ярлика браузера Google Chrome, натиснувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши пункт "Властивості". Якщо ярлик знаходиться на панелі завдань, то місце фактичного його розташування з можливістю зміни властивостей - C: Користувачі Імя_пользователя AppData Roaming Microsoft Internet Explorer Quick Launch User Pinned TaskBar.
  2. У властивостях ярлика в полі "Об'єкт" після вказівки шляху до chrome.exe поставте пробіл і допишіть параметри
    -force-dark-mode -enable-features = WebUIDarkMode
    застосуєте настройки.
  3. Запустіть Chrome з цього ярлика, він буде запущений з темної темою оформлення.

Зазначу, що на поточний момент це - попередня реалізація вбудованої темної теми. Наприклад, у фінальній версії Chrome 72 меню продовжує показуватися в "світлому" режимі, а в Chrome Canary можна побачити, що і меню набуло темну тему.

Ймовірно, вже в наступній версії Google Chrome, вбудована темна тема буде доведена до розуму.

Використання встановлюється темної теми оформлення для Chrome

Кілька років тому багато користувачів активно користувалися темами оформлення Chrome з магазину. Останнім часом про них ніби забули, але підтримка тем оформлення нікуди не поділася, більш того, недавно Google опублікувала новий набір "офіційних" тим, включаючи чорну тему Just Black.

Just Black - не єдина темна тема оформлення, є й інші від сторонніх розробників, які легко знайти за запитом "Dark" в розділі "Теми". Теми оформлення Google Chrome можна завантажити в магазині за адресою //chrome.google.com/webstore/category/themes

При використанні встановлюваних тем оформлення змінюється зовнішній вигляд тільки головного вікна браузера і деяких "вбудованих сторінок". Деякі інші елементи, такі як меню і настройки залишаються без змін - світлими.

На цьому все, сподіваюся, для кого-то з читачів інформація була корисною. До речі, ви знали, що в Chrome є вбудована утиліта пошуку і видалення шкідливих програм і розширень?

Дивіться відео: Как включить тёмную тему в браузере Google Chrome (Грудень 2019).