Додатки магазину Windows 10 не підключаються до Інтернету

Одна з проблем, яка стала особливо поширеною після останнього оновлення Windows 10 - відсутність доступу до Інтернету з додатків магазину Windows 10, включаючи такі як браузер Microsoft Edge. Помилка та її код може виглядати по-різному в різних додатках, але суть залишається одна - немає доступу до мережі, вам пропонується перевірити підключення до Інтернету, хоча в інших браузерах і звичайних програмах для робочого столу Інтернет працює.

У цій інструкції докладно про те, як виправити таку проблему в Windows 10 (яка зазвичай є просто багом, а не якоїсь серйозної помилкою) і зробити так, щоб додатки з магазину "бачили" доступ до мережі.

Способи виправлення доступу до Інтернету для додатків Windows 10

Є кілька способів виправити проблему, які, судячи з відгуків, працюють у більшості користувачів в разі, коли мова йде саме про баг Windows 10, а не про проблеми з настройками фаєрвола або чимось більш серйозне.

Перший спосіб - просто включити протокол IPv6 в параметрах підключення, для цього виконайте наступні прості кроки.

 1. Натисніть клавіші Win + R (Win - клавіша з емблемою Windows) на клавіатурі, введіть ncpa.cpl і натисніть Enter.
 2. Відкриється список підключень. Натисніть правою кнопкою миші на вашу Інтернет-підключення (у різних користувачів це різне підключення, сподіваюся, ви знаєте, яке з них використовується у вас для виходу в Інтернет) і виберіть пункт "Властивості".
 3. У властивостях, в розділі "Мережа" включите протокол IP версії 6 (TCP / IPv6), якщо він відключений.
 4. Натисніть Ок для застосування налаштувань.
 5. Цей крок необов'язковий, але про всяк випадок розірвіть підключення і заново підключіться до мережі.

Перевірте, чи була виправлена ​​проблема. Якщо у вас використовується підключення PPPoE або PPTP / L2TP, крім зміни параметрів для цього підключення, включите протокол і для підключення по локальній мережі (Ethernet).

Якщо це не допомогло або протокол вже був включений, спробуйте другий метод: змініть приватну мережу на загальнодоступну (за умови, що зараз у вас включений профіль "Приватна" для мережі).

Третій метод, за допомогою редактора реєстру, складається з наступних кроків:

 1. Натисніть клавіші Win + R, введіть regedit і натисніть Enter.
 2. У редакторі реєстру перейдіть до розділу
  HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Services Tcpip6 Parameters
 3. Перевірте, чи присутній в правій частині редактора реєстру параметр з ім'ям DisabledComponents. Якщо такий є в наявності, натисніть по ньому правою кнопкою миші і видаліть його.
 4. Перезавантажте комп'ютер (виконайте саме перезавантаження, а не завершення роботи і включення).

Після перезавантаження знову перевірте, чи була виправлена ​​проблема.

Якщо жоден із способів не допоміг, ознайомтеся з окремим керівництвом Чи не працює інтернет Windows 10, деякі способи, описані в ньому можуть виявитися корисними або навести на думку про виправлення і у вашій ситуації.

Дивіться відео: Не работает магазин Windows Store в Windows 10 Ошибки 0x803F7003, 0x80073D0A. Complandia (Лютого 2020).