Stellar Phoenix - відновлення файлів

Stellar Phoenix - це ще одна потужна програма для відновлення даних. До переваг програми відносяться можливість шукати і відновлювати найрізноманітніші типи файлів, причому вона може визначати "акцентувати увагу" на 185 видах файлів, з самих різних носіїв. Підтримується відновлення даних з жорстких дисків, флешок, карт пам'яті і дисків DVD.

Див. Також: кращі програми для відновлення даних

До мінусів версії для домашнього використання відносяться неможливість виробляти відновлення з RAID масивів. Також не вийде створити образ несправного жорсткого диска для подальшого пошуку і відновлення файлів вже з нього.

Проте, з багатьох програм, що виконують аналогічні функції, Stellar Phoenix, мабуть, є однією з кращих.

Огляд програми для відновлення даних Stellar Phoenix

Незважаючи на всі наші зусилля тримати важливі дані і файли, їх втрата все одно час від часу трапляється. Причини можуть бути самі різні - перепад напруги якраз за хвилину до того, як Ви збиралися викласти фотографії в хмарне сховище, вихід флешки з ладу або що-небудь ще. Підсумок завжди неприємний.

Програма для відновлення даних Stellar Phoenix може допомогти. У разі її використання не потрібно бути експертом або звертатися в ремонт комп'ютерів. Використання програми не представляє зовсім ніяких складнощів.

За допомогою Stellar Phoenix Ви можете спробувати, і, дуже ймовірно, що успішно, відновити як просто видалені файли, так і дані з зіпсованих розділів жорсткого диска або відформатованої флешки. Крім цього, підтримується робота з картами пам'яті, зовнішніми жорсткими дисками, CD і DVD.

Перегляд знайдених для відновлення файлів

Результати пошуку віддалених файлів відображаються в звичному для операційної системи Windows вигляді, також є можливість попереднього перегляду файлів перед відновленням. Якщо Вам потрібно відновити дані з пошкодженого жорсткого диска, виробник рекомендує скористатися платною версією Pro, що дозволяє створювати образи жорсткого диска для відновлення.

процес відновлення

Навіть якщо Ви не є експертом з відновлення даних, програма запропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Після установки Stellar Phoenix, Вам буде запропоновано всього три пункти для вибору:

  • Відновлення жорсткого диска
  • Відновлення CD і DVD
  • відновлення фотографій

Кожний пункт докладно пояснена для того, щоб можна було легко зробити вибір тієї з них, яка найбільшою мірою підійде у вашій ситуації. Також є розширені налаштування пошуку втрачених файлів - можна вибрати, які типи файлів слід шукати, а також вказати дату зміни або розмір потрібних файлів.

Пошук файлів

У загальних рисах, Stellar Phoenix являє собою дуже простий інструмент для відновлення даних, процес роботи з яким є одним з найбільш зручних в порівнянні з іншими програмами, створеними для цих же цілей.

Дивіться відео: УДАЛИЛИ ФОТО - ЧТО ДЕЛАТЬ? Wondershare RECOVERIT Free. БЫСТРОЕ восстановление потерянных файлов (March 2020).