Чи не працює rutracker.org - чому і що робити?

З початку квітня багато користувачів російського торрент-трекера rutracker.org зіткнулися з тим, що рутрекере не відкривається.

Оновлення 2016: на даний момент часу торрент-трекер рутрекер.орг блокується на території Росії Інтернет-провайдерами відповідно до наявних законами (спочатку стаття писалася з іншого приводу).

Чому це відбувається: через потужну DDoS атаки, тобто його не заблокований через наявність нелегальних матеріалів, сервер просто "лежить" більшу частину часу через високу навантаження через атаки (але не завжди, іноді його можна відкрити).

З огляду на аудиторію мого сайту - початківців користувачів, я не буду вдаватися в складні схеми, а опишу найбільш прості способи відкрити рутрекере і отримати доступ до торрентів, що зберігаються на даному ресурсі. Коли буде доступний rutracker.org в штатному режимі поки неясно.

Офіційне повідомлення від адміністрації rutracker.org:

Друзі, ви напевно помітили, що форум дуже нестабільно працює останні кілька днів.

Це пов'язано з DDoS атакою на наші сервера. Ми безумовно робимо все можливе, щоб мінімізувати наслідки цієї атаки.

Однак це займе якийсь час і форум буде працювати з перебоями кілька днів, поки ви бачите це написання ключових слів.

Тому, велике прохання зберігати терпіння і розуміння. І спасибі вам за підтримку!

Статистика відвідуваності rutracker.org

Як відкрити рутрекере

Один з найпростіших (але не завжди спрацьовують) способів зайти на rutracker.org сьогодні - встановити браузер Opera (офіційний сайт www.opera.com/ru) і включити в меню режим стиснення. На сьогодні, в даний момент часу цей спосіб допомагає відкрити рутрекере з Росії.

Також, якщо ви в цьому розбираєтеся, можете пошукати в Інтернеті способи входу на rutracker шляхом правки файлу hosts, однак, знову ж таки, працює через раз.

Де ще можна знайти торренти, крім rutracker.org

Колись давно я писав статтю на тему Пошук торрентів, в якій перераховані найбільш популярні російські торрент-трекери (актуальні і сьогодні). Можете скористатися нею. А тут ще кілька способів знайти потрібну роздачу, поки не можна зайти на рутрекер.орг:

  • Можна скористатися пошуком торрентів від Нігма - //nigma.ru/?t=tor - введіть в пошуковий рядок запит і отримаєте список роздач на різних трекерах.
  • Ще один популярний пошук по торрентів російською мовою - //tsearch.me/, правда видачу доведеться гарненько просівати, так як в першу чергу відображаються матеріали саме з rutracker.org.

Сподіваюся, на перших порах зазначених даних буде достатньо, думається, що в найближчому часі рутрекере повернеться в лад і все буде в порядку.

Примітка: стаття ні в якій мірі не закликає до використання нелегального програмного забезпечення, навпаки, цього не варто робити. Але торрент-трекери, в тому числі rutracker.org, - прекрасний і часто найшвидший спосіб завантажити легальні безкоштовні програми і матеріали.

Дивіться відео: Обход блокировки сайта . Как зайти на Рутрекер (Лютого 2020).