Як завантажити оригінальний msvbvm50.dll і виправити помилку на комп'ютері відсутня msvbvm50.dll

Якщо при запуску якоїсь гри або програми комп'ютер повідомляє про помилку "Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня msvbvm50.dll. Спробуйте перевстановити програму" або "Додатку не вдалося запуститися, оскільки MSVBVM50.dll не був знайдений", перш за все не слід завантажувати цей файл окремо на різних сайтах - збірниках файлів DLL і пробувати вручну зареєструвати його в системі. Проблема вирішується простіше.

У цій інструкції докладно про те, як завантажити msvbvm50.dll з офіційного сайту, встановити його в Windows 10, 8 або Windows 7 (x86 і x64) і виправити помилку "Запуск програми неможливий". Завдання просте, складається з декількох кроків, а виправлення займе не більше 5 хвилин.

Як завантажити MSVBVM50.DLL з офіційного сайту

Як і в інших аналогічних інструкціях насамперед я не рекомендую завантажувати бібліотеки DLL зі сторонніх сумнівних сайтів: майже завжди є можливість завантажити потрібний файл безкоштовно з офіційного сайту розробника. Це стосується і розглянутого тут файлу.

Файл MSVMVM50.DLL є "Visual Basic Virtual Machine" - одну з бібліотек, що входять до складу VB Runtime і потрібну для запуску програм та ігор, розроблених за допомогою Visual Basic 5.

Visual Basic - продукт Microsoft і на офіційному сайті в наявності є спеціальна утиліта для установки необхідних бібліотек, в тому числі містить і MSVBVM50.DLL. Кроки, щоб завантажити потрібний файл, будуть наступними:

  1. Зайдіть на сторінку //support.microsoft.com/ru-ru/help/180071/file-msvbvm50-exe-installs-visual-basic-5-0-run-time-files
  2. У розділі "Додаткові відомості" натисніть по Msvbvm50.exe - відповідний файл буде завантажений на ваш комп'ютер з Windows 7, 8 або Windows 10.
  3. Запустіть завантажений файл - він встановить і зареєструє в сиcтемах MSVBVM50.DLL і інші необхідні файли.
  4. Після цього помилка "Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня msvbvm50.dll" не повинна буде вас потурбувати.

Відео по виправленню помилки - нижче.

Однак, якщо проблема не була виправлена, зверніть увагу на наступний розділ інструкції, який містить додаткову інформацію, яка може виявитися корисною.

додаткова інформація

  • Після установки VB Runtime від Майкрософт, способом, описаним вище, файл msvbvm50.dll буде розташовуватися в папці C: Windows System32 якщо у вас 32-бітна система і в C: Windows SysWOW64 для x64 систем.
  • Завантаження з сайту Майкрософт файл msvbvm50.exe можна відкрити простим архіватором і вручну витягти звідти оригінальний файл msvbvm50.dll, якщо він потрібен.
  • Якщо запускається програма продовжує повідомляти про помилку, спробуйте скопіювати вказаний файл в ту ж папку, де знаходиться виконуваний (.exe) файл програми або гри.