Гальмує відео в Sopcast, як прискорити?

У цій невеликій статті хотілося б розповісти простий і швидкий спосіб по усуненню гальм відео-трансляції передач в такою популярною програмою, як Sopcast.

Незважаючи на свої скромні системні вимоги, програма може "пригальмовувати" навіть на відносно потужних комп'ютерах. Іноді, за не зовсім зрозумілих причин ...

Тож почнемо.

першим справою, щоб виключити інші причини гальм, рекомендую перевірити швидкість вашого інтернет каналу (наприклад, ось тут непоганий тест: //pr-cy.ru/speed_test_internet/. Таких сервісів в мережі предостатньо). У будь-якому випадку, для нормального перегляду відео, швидкість повинна бути не нижче 1 мб / с.

Цифра отримана з особистого досвіду, коли менше - часто програма підвисає і дивитися трансляцію проблематично ...

Друге - перевірте, можливо гальмує не як така програма SopCast, а комп'ютер, наприклад, якщо запущено безліч програм. Більш докладно про причини гальм комп'ютера см. В цій статті, тут на цьому зупинятися не будемо.

І третє,мабуть головне, про що хотілося і написати в цій статті. Після того, як трансляція почалася: тобто програма з'єдналася, відео та звук стали відображатися - але картинка час від часу смикається, як буд-то кадри занадто рідко змінюються - пропоную простий спосіб, як позбавився від цього сам.

Програма в працюючому режимі являє собою два вікна: в одному - звичайний відеоплеєр з трансляцією матчу, в іншому вікні: настройки і рекламовані канали. Суть в тому, щоб в опціях поміняти програвач за замовчуванням на іншу програму - VideoLanпрогравач.

Для початку завантажуємо VideoLAn за посиланням: //www.videolan.org/. Встановлюємо.

Далі заходимо в налаштування програми SopCast і вказуємо шлях в налаштуваннях плеєра за замовчуванням - на шлях до програвача VideoLan. Див. Скріншот нижче - vlc.exe.

Тепер при перегляді будь-який відео-трансляції потрібно в вікні плеєра натиснути на кнопку "квадрат в квадраті" - тобто запуск стороннього додатка. Див. Картинку нижче.

Після її натискання плеєр за замовчуванням закриється і відкриється вікно з трансляцією в програмі VideoLan. До речі, програма одна з кращих в своєму роді для перегляду відео по мережі. І ось уже в ній - відео не гальмує, програється плавно і чітко, навіть, якщо дивитися його кілька годин поспіль!

На цьому настройка завершена. Чи допоміг вам спосіб?