3 способи завантажити відео з Інстаграма

З недавніх пір, в інстаграм можна відправляти відео і, в общем-то, іноді виходять непогані короткі ролики. А іноді цікаве відео можна побачити і у кого-небудь ще.

У цій статті я опишу три способи завантажити відео з інстаграм до себе на комп'ютер, два з яких не вимагають установки чогось, третій же реалізується через альтернативний (і досить-таки цікавий) браузер.

Додатково: Приклад запуску Android програми Instagram на комп'ютері

Завантаження відео за допомогою Instadown

Один з найпростіших способів завантажити відео з інстаграма - скористатися онлайн сервісом instadown.com.

Просто зайдіть на цей сайт, введіть в єдине наявне там поле посилання на сторінку з відео і натисніть кнопку "Instadown". Відео буде завантажено у форматі mp4.

До речі, якщо ви не знаєте, де взяти це посилання, так як використовуєте інстаграм тільки на телефоні або планшеті, пояснюю: можна зайти на сайт Instagram.com, ввести свої логін і пароль і переглядати фото і відео з комп'ютера. Близько поста з відео ви побачите кнопку "три крапки", натисніть її і виберіть "View video page", ви потрапите на окрему сторінку з цим відео. Адреса цієї сторінки і є потрібне посилання.

Як завантажити відео з Інстаграм вручну

Взагалі, для цієї мети не обов'язково користуватися будь-якими додатковими програмами або сервісами, якщо ви знаєте, як переглянути код HTML сторінки, що переглядається. Просто зайдіть на сторінку з відео в інстаграм, як це було описано вище, і подивіться її код. У ньому ви побачите пряме посилання на mp4 файл з відео. Введіть цей на адресу в адресний рядок і почнеться скачування.

Браузер Torch і завантаження медіа за допомогою нього

Нещодавно натрапив на цікавий браузер Torch, за допомогою якого можна завантажувати відео і аудіо з різних сайтів - така функція вбудована в браузер. Як виявилося, браузер досить популярний (а я про нього тільки дізнався), але є матеріали про "неетичну поведінку" даного програмного забезпечення. Так що якщо вирішите встановлювати, то не тому що я вам порекомендував, я не беруся цього робити. Проте, відео з інстаграма за допомогою Torch скачати дуже просто. (Офіційний сайт браузера - torchbrowser.com)

Процес завантаження відео в даному випадку такий: заходите на сторінку з відео (або просто в стрічку інстаграма), запускаєте програвання відео і після цього, в панелі браузера стає активною кнопка, що дозволяє завантажити це відео. Ось і все, елементарно. Працює і на інших сайтах.

Ось і все, сподіваюся, мета була досягнута ще на першому описаному способі.

Дивіться відео: КАК СКАЧАТЬ ВИДЕО С ИНСТАГРАМ ? (Лютого 2020).