Як зберегти текст у форматі PDF?

Добридень!

Багато користувачів зберігають більшість своїх документів в форматі DOC (DOCX), простий текст найчастіше в TXT. Іноді, необхідний інший формат - PDF, наприклад, якщо ви хочете викласти свій документ в мережу інтернет. По-перше, формат PDF легко відкривається і в MacOS і в Windows. По-друге, не губиться форматування тексту і графіки, яка може бути присутнім у вашому тексті. По-третє, розмір документа, найчастіше, стає менше, і якщо ви його будете поширювати через інтернет - завантажити його можна буде і швидше і легше.

І так ...

1. Зберігаємо текст в формат PDF в Word

Цей варіант підійде, якщо у вас встановлена ​​відносно нова версія Microsoft Office (починаючи з 2007).

В Word вбудували можливість збереження документів в популярному форматі PDF. Опцій по збереженню, звичайно, не багато, але зберегти документ, якщо знадобилося раз-два на рік - цілком можна.

Клацаємо по "кружку" з логотипом Microsoft Office в лівому верхньому кутку, далі вибираємо "зберегти як-> PDF або XPS" як на картинці нижче.

Після цього досить вказати місце для збереження і документ PDF буде створений.

2. ABBYY PDF Transformer

На мою скромну думку - це одна з кращих програм для роботи з PDF файлами!

Завантажити можна з офіційного сайту, пробної версії вистачить на 30 днів для роботи з текстовими документами не більше 100 сторінок. Більшості цього більш ніж достатньо.

Програма, до речі, вміє не тільки перекладати текст в PDF формат, але і конвертувати PDF формат в інші документи, може об'єднувати PDF файли, редагувати і т.д. Загалом, повний спектр функцій по створенню і редагуванню PDF файлів.

Зараз спробуємо зберегти текстовий документ.

Після установки програми, в меню "Пуск" у вас з'являться кілька значків, серед яких буде і такий - "створення PDF файлів". Запускаємо його.

Що особливо радує:

- файл може бути стиснутий;

- можна поставити пароль на відкриття документа, або його редагування і друк;

- є функція по врахуванню нумерації сторінок;

- підтримка всіх найпопулярніших форматів документів (Word, Excel, текстові формати та ін.)

До речі, документ створюється досить таки швидко. Наприклад, 10 сторінок були завершені за 5-6сек., І це на досить середньому, за нинішніми мірками, комп'ютері.

PS

Є, звичайно, ще десяток програм для створення PDF файлів, але особисто вважаю, що ABBYY PDF Transformer більш ніж достатньо!

До речі, в якій програмі зберігаєте документи (в PDF *) ви?

Дивіться відео: Как конвертировать документ Word в PDF (Лютого 2020).