Як відключити оновлення на Mac

Як і інші операційні системи, MacOS раз у раз намагається встановити оновлення. Зазвичай це відбувається автоматично вночі, коли ви не використовуєте свій MacBook або iMac, за умови, що він не виключений і підключений до мережі, але в деяких випадках (наприклад, якщо якийсь занедбаний ПО заважає оновленню), ви можете щодня отримувати повідомлення про тому, що не вдалося встановити оновлення з пропозицією зробити це зараз або нагадати пізніше: через годину або завтра.

У цій простій інструкції про те, як відключити автоматичні оновлення на Mac, якщо з якоїсь причини ви віддаєте перевагу взяти контроль за ними повністю на себе і виконувати їх вручну. Див. Також: Як відключити оновлення на iPhone.

Відключення автоматичних оновлень в MacOS

Перш за все зазначу, що оновлення ОС все-таки краще встановлювати, так що навіть якщо ви вимкніть їх, рекомендую іноді виділяти час на ручну установку випущених оновлень: вони можуть усувати помилки, закривати дірки в безпеці і виправляти якісь ще нюанси в роботі вашого Mac.

В іншому ж відключення оновлень MacOS не представляє складнощів і виконується куди простіше, ніж відключення оновлень Windows 10 (де вони після відключення автоматично включаються знову).

Кроки будуть наступними:

  1. У головному меню (натиснувши по "яблуку" вгорі ліворуч) відкрийте системні настройки Mac OS.
  2. Виберіть пункт "Оновлення програмного забезпечення".
  3. У вікні "Оновлення ПО" ви можете просто зняти позначку "Автоматично встановлювати оновлення ПЗ" (потім підтвердити відключення і ввести пароль акаунта), але краще зайти в розділ "Додатково".
  4. У розділі "Додатково" зніміть позначки з тих пунктів, які потрібно відключити (відключення першого пункту знімає позначки і для всіх інших пунктів), в цій системі наявні відключення Перш ніж виконувати оновлення, автоматичного завантаження оновлень, окремо установка оновлень MacOS і програм з магазину App Store. Для застосування змін знадобиться введення пароля облікового запису.
  5. Застосуйте зроблені настройки.

На цьому весь процес відключення оновлень ОС на Mac завершено.

Надалі, якщо ви захочете встановити оновлення вручну, зайдіть в системні настройки - оновлення ПЗ: буде виконаний пошук доступних оновлень з можливістю їх встановити. Там же можна буде знову включити автоматичну установку оновлень Mac OS при необхідності.

Додатково, ви можете відключити оновлення програм з App Store в налаштуваннях самого магазину додатків: запускаємо App Store, в головному меню відкриваємо налаштування і знімає позначку "Автоматичні оновлення".

Дивіться відео: Не хватает места в iCloud Что делать? (Лютого 2020).