Як завантажити X3DAudio1_7.dll і виправити помилку "Запуск програми неможливий"

Якщо при запуску будь-якої гри ви бачите помилку "Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня X3DAudio1_7.dll", в цій інструкції докладно про те, як завантажити оригінальний X3DAudio1_7.dll з офіційного сайту, виправити вказану помилку і запустити вашу гру. Спосіб підійде для Windows 10, 8 і Windows 7, x64 і 32-біт.

Перше і найважливіше: не слід завантажувати цей файл з різних ресурсів - збірок DLL, кидати в System32 і SysWOW64, а потім намагатися зареєструвати його в системі за допомогою "Виконати" і regsvr32 X3DAudio1_7.dll - це не той метод, який слід використовувати в цій ситуації, і, більш того, швидше за все це не виправить помилку (або викличе нове повідомлення про те, що на комп'ютері відсутній будь-який ще файл).

Як виправити помилку "На комп'ютері відсутня X3DAudio1_7.dll" правильно

Файл X3DAudio1_7.dll є однією з бібліотек DLL, які входять до складу компонентів DirectX 9, потрібних для запуску багатьох ігор і програм. При цьому, навіть якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​Windows 10 і DirectX 12/11, це не означає, що вам не потрібні бібліотеки DirectX 9 - якщо гра була написана під цю версію, значить потрібні, а у вас їх немає (за замовчуванням в останніх версіях Windows вони відсутні).

Правильний спосіб завантажити X3DAudio1_7.dll для Windows 10 / 8.1 / 7 і виправити помилку складається з наступних кроків

  1. Зайдіть на офіційний сайт Майкрософт //www.microsoft.com/ru-ru/download/35 і скачайте веб-установник DirectX.
  2. Відкрийте веб-установник, погодьтеся з умовами ліцензії і почекайте, поки програма проаналізує, яких файлів DirectX не вистачає на комп'ютері і покаже розмір файлів, які потрібно завантажити. Натисніть "Далі".
  3. Після завантаження та установки, всі необхідні для запуску гри файли, включаючи X3DAudio1_7.dll будуть на комп'ютері в потрібних папках і належним чином зареєстровані в системі.

Відразу після цього можна запускати гру, повідомлень про те, що запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня X3DAudio1_7.dll ви не побачите.

Як завантажити X3DAudio1_7.dll з офіційного сайту - відео інструкція

Відео про те, як завантажити X3DAudio1_7.dll, який відсутній на комп'ютері для Windows 10, 8 і Windows 7 x64 і x86 і виправити помилку при запуску ігор і програм

На завершення, рекомендую завжди пам'ятати про те, що для виправлення помилок "DLL відсутній на комп'ютері", майже ніколи не потрібно завантажувати файли DLL звідкись окремо, досить з'ясувати, що це за файл і компонентом чого він є і встановити необхідне програмне забезпечення офіційним способом .

Дивіться відео: Как Скачать с Официального Сайта. Как Исправить Ошибку Отсутствует (March 2020).