Як завантажити d3dcompiler_47.dll для Windows 7

Одна з порівняно нових помилок в Windows 7 - повідомлення про те, що запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня d3dcompiler_47.dll при спробі запустити гру або якесь інше програмне забезпечення, відповідно користувачі цікавляться, що це за помилка і як її виправити. При цьому "стандартні" способи завантажити цей файл або установка всіх актуальних бібліотек DirectX (яка працює для інших файлів d3dcompiler) не виправляє помилку.

У цій інструкції - покроково про те, як завантажити оригінальний файл d3dcompiler_47.dll для Windows 7 64-біт і 32-біт і виправити помилку при запуску програм, а також відео інструкція.

Виправлення помилки d3dcompiler_47.dll відсутня

Незважаючи на те, що даний файл відноситься до компонентів DirectX, він не скачується разом з ними в Windows 7, проте, є спосіб завантажити d3dcompiler_47.dll з офіційного сайту і встановити його в системі.

Даний файл входить в оновлення KB4019990 для Windows 7 і доступний для завантаження (навіть якщо у вас відключено поновлення) у вигляді окремого автономного установника.

Отже, щоб безкоштовно скачати d3dcompiler_47.dll виконайте наступні дії

  1. Зайдіть на сайт //www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4019990
  2. Ви побачите список доступних варіантів цього оновлення, для Windows 7 64-біт виберіть Оновлення для Windows 7 для систем на базі x64-процесорів (KB4019990), для 32-біт - Оновлення для Windows 7 (KB4019990) і натисніть кнопку "Завантажити".
  3. Скачайте файл автономного установника поновлення і запустіть його. Якщо раптом з якоїсь причини він не працює, переконайтеся, що у вас запущена служба Windows Update.
  4. Після закінчення установки обов'язково виконайте перезавантаження комп'ютера.

В результаті файл d3dcompiler_47.dll з'явиться в потрібному розташуванні в папках Windows 7: в C: Windows System32 і C: Windows SysWOW64 (остання папка - тільки в x64 системах).

І помилка "запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня d3dcompiler_47.dll" при запуску ігор і програм з великою ймовірністю буде виправлена.

Примітка: не варто завантажувати файл d3dcompiler_47.dll з якихось сторонніх сайтів, "кидати" в папки в системі і намагатися зареєструвати цю DLL - з великою ймовірністю це не допоможе виправити проблему і в деяких випадках може бути небезпечно.

Відео інструкція

Сторінка Майкрософт, присвячена оновленню: //support.microsoft.com/ru-ru/help/4019990/update-for-the-d3dcompiler-47-dll-component-on-windows

Дивіться відео: Как скачать для Windows 7 (Лютого 2020).